Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anka gratki pepola, coz za wielka ulga nie ? 🙂

ja pije bardzo duzo a najwieksze pragnienie mam właśnie gdy młoda jest przy cycu, na spacerze spokojnie wypijam butle niegazowanej, a pocić sie prawie wcale nie pocę 🙂

na spacerki buziak smarowany F18 ale teraz jak jest słońce to filtr 50 dla dzieciaków z La Roche'a-fajny bo to takie ala mleczko i nie świeci sie jak psu jajca

Nadia prześliczna

Hania za duża, tzn rozdzielczośc i słabo widać, ale pucuszki ma 🙂 Klapi fajnie masz z ta chustą 🙂 a Hania cudowna minka

co do nosa to zkraplam morską-odczekam chwilke i czyszze watą zmoczoną solą fizjologiczną, robię taki stożek i super się czyści a czasem gruszeczki uzyje gdy duża koza wsytaje, uszy myje codziennie rano gazikiem z wodą i miodku duzo to zbiera, Maja znosi to cierpliwie aczkolwiek pod koniec juz ma nerwa

ilona ja rozpuszczałam się jakieś 2 tygodnie, krwawiłam gdzieś tez tyle, a przez następne 2 tygodnie brudziłam delikatnie

iskra WOW, czarnulko i jakie smaczne jabłuszko

u mnie wagowo jeszcze 3kg, pasów żadnych nie uzywam, bo tez na szkole nam mówili że można ale żeby nie przesadzać, jedyneym wyjsciem to brzuszki, ja juz niebawem zapodam 6 weidera i zobaczymy czy cos pomoże : 🙂

a teraz ja mam pytanko, Miśka moja ma pomiędzy pachwinkami taką ostrzejsza skórę, nie ma to żadnego koloru i w sumie tego nie widać, tylko pod palcami czuć, a najbardziej w kąpieli, wasze dziewczynki też tak maja, ja idę w poniedziałek do lekarza to się dowiem, ale może wy coś na ten temat wiecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi fajny bagaz na przodzie 🙂
iskra hahaha
a my usta usta sobie darowalismy na poczet dotleniania dzidziusia i pomoglo po kapieli spiocha ja zabity 🙂
na imieninach maly dam sie we znaki gosciom i rodzince u jednej i u drugiej babci piszczal trzeba bylo go nosic itp jak tylko wyszlismy i wrocilismy do domu momentalnie sie wyciszyl doszlam do wniosku ze takie uszczesliwainie dziecka wyjazdami do rodziny to narazie przesada inny zapach mieszkan inne osoby moze to tak negatywnie dziala na dziecko.
emilka no to mnie podlamalas 150 ml ja dzis z jednego cyca sciagnelam w piec minut 30 ml 😞 dziwne bo ssac maly sie najada a ja tak malo uzbieralam i jak ja mam go zostawic jak wroce do szkoly czy bede chciala w poniedzialek wyjechac na pol dnia, ale moze na raty butle sie uzbiera 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no włąśnie też nam położna w SZK RODZ. mówiłą, zeby nie ściskać bębenka i fizjoterapeutka to samo gadała, ze jak sie sciskamy to mięśnie sie rozleniwiają i nie pracują w ogóle no i efekt ym samym marny.
lepiej ćwiczyć.
tylko, jak ide ulicą i tak po witrynach wodze wzrokiem to tak jakbym w 3 miesiacu ciazy chodziła i na dodatek szerokim krokiem.
trochę jak paralityk wyglądam.
no nic, trzeba sie szykować do snu, choć mój maluch właśnie pospał ze 2,5 godzinki to już widzę, jak będzie dokazywał bezlitośnie 🙂
na szczęście bartek jutro jest w domu, tzn montuje w domu więc niech on tej nocy niańczy potworka 😆 a mamuśka przytnie komarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo napisał(a):


Iskra - gratuluję kursu 🤪
Jestem przekonana, że będziesz świetnym wychowawcą 😆 😆


🙂
tylko ja bardziej z młodzieża sie widze,czyli obozy 🙂
nigdy nie widzialam sie w pracy z ziecmi...chociaz z przymusu przepracowałam 2lata w swietlicy szkolnej i srodowiskowej dla dzieci ubogich...ale przy pracy z ubogimi dziecmi przynajmniej widziałam efekty i przede wszystkim podziekowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miało byc duszenie niedzielne a skończyło się płaczem, mam jakąś blokadę 😞 i wrażenie że wszystko mnie w środku boli, ciagnie i wogóle Michała prawie wcale nie wpuściłam 😞 załamana jestem a tak czekałam na to
u lekarza gin byłam więc jest wszystko ok, chyba ze mna coś nie halo 😞
spróbujemy za kilka dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
nocka rewelacja wyspana bardzo i ja i dziecko i tatus 🙂
sztunia 😘ja tez tak mialam jestem juz po pierwszym penetrowaniu ale kiedy bedzie kolejny to nie wiem i tez mam takie wrazenie ciasnosci szczypania i generalnie bolu i blokady 😞
iskra fajnie gratuluje nadajesz sie nadajesz 🙂
dzis pada zimno i do dupy juz mam nerw co bedziemy w tym domu robic 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widziałam jakieś fajne fotki 😁 uśmiechnięte dzieciaczki i seksi mamuśki 🤪

Anka gratki za pępola...nasz ciągle przytwierdzony solidnie 😞

nocka ekstra dzisiaj, wyspałam się, jak nigdy...dzieciątko kochane, umęczone po wczorajszych spacerach, zakupach, gościnach 😁 musimy jej częściej tak robić 😉

a tu wczorajszy Big Cyc spacerowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka gratulacje ! 🙂

Ania78 normalnie Pamela jak zywa 😉
ladnie wygladasz - Mamuska ! 😎

a my dzisiaj od rana armagedon ...
Mala jest placzliwa, marudna, nie spi ...
widze, ze troche brzuszek ja boli, ale najgorsze jest to, ze zaczela sie nam zanosic
ryczy na maxa, robi sie purpurowa i wpada w jakis chwilowy bezdech
nie traci przytomnosci - nic z tych rzeczy - nie wyglada to jakos strasznie
tylko drze sie jak najeta ...
ech

jak nie urok to sraczka
kur ... mac !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 - cyc pierwsza klasa, fakt 😜 😜
Ogólnie śliczna z ciebie mamuśka 🤪 🤪

W okolicy warszawki pogoda bardzo ładna, cieplutko i słoneczko 😉
Zaraz zmykamy na spacerek 😆
Chociaż głęboko się zastanawiam, czy nie wypuścić na spacer samego tatusia i w tym czasie pospać sobie troszkę... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja dopiero teraz sie melduję bo doła załapałam, ze przeszok i ryczałam do południa.
efekt będzie widoczny na focie, którą zaraz wkleję w postaci worów pod oczami 🥴
Ania78, ślicznie spacerowo wyglądacie 🙂
iskra, jak ty tak będziesz karmić te dzieci na kolonii, jak Emika, to rodzice cię pod niebiosa wychwalać będą 😉 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...