Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anka zgadzam sie z polozna, ja na poczatku mialam cyce jak arbuzy i do tego twarde kamienie a teraz sie unormowalo i mam tyle pokarmu ile maly potrzebuje, jednakze gdybym chciala odciaganc na zas np w sobote ide do szkoly na egzamin to bedzie problem bo za duzo to wstanie nie jestem sciagnac i odlozyc cos tam wydusze.
biore sie poraz pierwszy za obcinanie paznokci u nog 🤢 boje sie troszki z raczkami idzie mi sprawnie a nozki hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka my to jestesmy mamy studentki 🙂 jak zalicze ta sesje bez problemow i zdam egzamin mgr w lipcu to bede bardzo bardzo z siebie dumna, poki co sesja przede mna a pracy mam zaledwie 2 rozdzialy i zero ambicji do npisania kolejnych dwoch 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nawet nie wiecie, jak sie uspokoiłam bo w nocy to miałam załamkę i w ramach "poprawienia" laktacji kilka godzin przeryczałam obwiniając się za to, ze mleka nie mam dla własnego synka 😞
narazie je częściej i robi kupska czyli zjada coś tam.
moze mniej sie najada i dlatego częsciej ząda ale jednak. 😆
no nic, zakupione bebiko schowam głęboko do szafki i mam nadzieję tego pudełka długo nie ogladać 🙂
a teraz naprawdę zaczynam się zbierać na spceroooooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kirkke - musisz zarejestrować dzidziusia w przychodni i po kilku dniach przyjdzie położna; powinna się wcześniej umówić 😉 Nie musisz tego robić dzisiaj. A do pediatry (na kontrolę i po skierowanie do ortopedy) kazali nam się w szpitalu wybrać ok 2 tyg po wyjściu.
Ale do ortopedy zapisz sie juz teraz bo sa mega kolejki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe JoZo, no powinna się wcześniej umówić, ale moja stwierdziła, że nie ma służbowego telefonu i dlatego nie dzwoniła 😮 😮 😮
Najlepsze była jak mi ranę po cc oglądała, to zajrzała w majtki żeby podpaskę oblukać jakie krwawienie- trochę mnie to zdziwiło, bo nawet mąż tak brutalnie do moich gaci się nie dobiera 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja połozna (dziwna na tle waszych) bo ani ja mój krok nie interere mówiłam jej, że nie byam nacinana i nie pękłam i moze dlatego.
nie ważyła małego, ani w sumie go nie dotknęła nawet, tylko okiem rzuciła i stwierdziła z zachwytem,z ę skórka piękna, kilka potówek ale to normalne, ze urósł na tle wymiarów z ksiazeczki i ze ani za chudy, ani za gruby, ze idealny.
a mi sie wydaje, ze te nóżynki to on mam takie szczupluchne chociaż brzuszek to tak na boczki wychodzi 😆
nic, popijam ochydna herbatke na laktację i czekam az mój łaskawca sie zechce obudzić zeby go nakarmić i zrealizować w końcu plany spacerowe.
ale pewnie jak znam zycie to akurat zacznie lać bo coś tak niewyraźnie się zaczyna za oknem robić.
a jak gadałam z mamą, to mi powiedziała, ze w łodzi właśnie przeszła burza z grzmotami.
ciekawe dokad poszła ta burza? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu Aronek z tatkiem z dzisiaj.
w sumie to zdjecie oddaje prawdziwą urodę Ajrona bo na niektórych fotach to nieco inaczej wyglada niż w realu, a tu włąśnie tak jak w rzezczywistości 🙂
[URL=http://img413.imageshack.us/i/tatuqw.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/1184/tatuqw.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania73 Tatus jakis taki zamyslony ...
przyszlosc synka obmysla 😉

a Remik w raczke caluje swoja Ksiezniczke - cudne 😆

... a tu moja mala myszka z serduszkiem na czole 😉
juz jej stopniowo schodzi ten naczyniak z buzki, ale jeszcze jest ...
ale co tam - Mama i tak kocha nad zycie 😆

[URL=http://img526.imageshack.us/i/dzidziar.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8825/dzidziar.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wrocilam ze szpitala wczoraj wieczorem.

Troche wam skroce relacje z porodu,cesarka jak cesarka,oprocz tego mala byla bardzo gleboko w kanale rodnym i nie mogli jej wyciagnac,bardzo dlugo nas meczyli,w koncu glowke wyciagali szczypcami.Jak w koncu ja wyciagneli byla w stanie krytycznym,cala sina stracila polowe krwi,nawet mi jej nie pokazali tylko wybiegli z nia na intensywna opieke,moj maz pobiegl za nimi.Zrobili jej transfuzje krwi,a ja uwieziona na lozku nawet nie moglam zobaczyc wlasnego dziecka 😞
dopiero jak znieczulenie przestalo dzialac zawiezli mnie do niej,ale nawet nie moglam jej przytulic 😞tylko poglaskac i dotknac.
Na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze i jestesmy z Nell juz w domku,choc malo brakowalo sami wracali bysmy do domu 😞 😞 😞 😞 😞
Choc balam sie,ze po tym wszystkim nie bede karmic piersia,to jednak Nelunia ssie cyca pieknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzik tak się ciesze że wszystko z Nelką w porządku. Czytałam z zapatym tchem....

Warsze Maleństwa słodziakowe 🙂

Anka życze ci żebyś nie wymowała tego pudłęka baaardzo długo.

Hanik zasnął lecę po zakupy do autka.

p.s robiłam zakupy z Hanką w chuscie i tylko 3 osoby nas zaczepiły 🙂 Super jest z ta chysta cały supermarket na spokojnie zlazłam.
p. 2 2 w carefurzse promocja na papersy 150 szt za 79 zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...