Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MadzikM, coż ty za czarną historię nam tu przedstawiaś??? 😞 😞
w szoku jestem.
całe szczęście, ze tak pieknie sie skończyło wszystko choć tak strasznie zaczęło 🙂
i jeszcze cysiem sie udało karmić.
Aronek zyczy małej Nell zeby zawsze taką farciarą była w życiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My zdecydowalismy sie na początek na chustę elastyczną.
Kupilismy uzywana( baki dzieciak poprostu jej nie zaakceptował) za 36zł na allegro.

Chusta sie sprawdza wiec pewnie kupimy lepszą (koszt ok 150 zł 😞 ale dzięki wam na Lany Lambie mamy rabat 🙂

Na stronie Lanny Lamba jest taka ankieta do wypelnienia która pokazuje jaka chusta jest odpowiedni dla was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamcie 🙂
Moja Mia daje dalej popalic w nocy od 2 do 5.30 juz rytulal ze nie spi 😞
Nie wiem o co jej chodzi 🙂
MadzikM wspolczuje Ci mialas przezycie ale na szczescie jestescie razem
ja w pierwsza noc tez nie mialam malej i to byla tragedia dla mnie a co Ty musialas przezyc szok 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MADZIKM normalnie dreszcze po plecach mnie przeszły...Maleńka Kruszynka niech rośnie zdrowiutko na Twoim cycusiu...tulimy mocno 😘

A ja dzisiaj byłam sama na spacerku z Lenką oczywiscie przespała całą drogę 🙂 Dziewuszki jak Wy sobie radzicie z wnoszeniem i znoszeniem wózka na 3,4....pietro? Ja mimo że mam lekki to i tak jest to dla mnie niezły wyczyn 🤢 chyba będę osobno koła a osobno małą znosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dwa dni temu zobaczyłam pierwsze łzy (a właściwie mokre oczko) 😉
Mały zadrapał się bardzo w policzek (nasza wina, zagapiliśmy się z obcinaniem paznokci) i wtedy "prawdziwie" zapłakał pierwszy raz. Oczywiście jak to zobaczyłam to też rozpłakałam się rzewnymi łzami.
Dzisiaj już poleciała prawdziwa łezka.
Teraz jeszcze trudniej jest znieść płacz synka 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, przypomniało mi się 😜 że mam taką samą koszulę nocną do karmienia jak Ilona (przylukałam dawno temu na zdjęciu ze szpitala) i taką samą wanienkę jak Anka73 - tą z teledysku o ajron man'ie
😁 😁 😁 😁 😁 😁
tak mi się jakoś teraz to poprzypominało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też będę tak ganiać góra dół z tym wózkiem 🤢 no dobra szybciej się zrzuci resztę kilogramów 😉

JoZo a mnie denerwują te piżamki....bo i tak mam biustonosz i muszę ja najpierw odpiąć a potem biustonosz 😠 a tak na śpiocha to zanim cycka rozpakuje to już jestem zła. Ale od dzisiaj zakładam elastycznego topa i spodnie same to chyba będzie najlepsze rozwiązanie. Zakupilismy małej huśtawkę http://www.toys-mix.pl/p,pl,121,hustawka+fisher+price+butterfly+cradle+swing+p2255.html bo ona starsznie lubi być bujana 🤢 a ręce to czasem odpadają...dobrze że znaleźliśmy używkę bo ceny to mają z kosmosu za nowe a my chcieliśmy na prąd bo z bateriami to bym oszalała jakby mi nagle stanęła w miejscu i mała by zaczęła płakać że jej zabawka nie działa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki trzeba ich umowic 😁 😁 😁
Kurcze u nas pogoda taka do dupy ciekawe kiedy na spacer
wyjdziemy 😞 moze wtedy jej sie cos zmieni z tymi nocami
Albo poprostu przestane karmic w ogole cyckiem skoro pokarm lipny i malo
moze na butli samej bedzie lepiej nie wiem juz polozna oczywiscie cycka
dawac dawac 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka burza jest u nas czyli poszło na śląsk, wali okrutnie

my po wizycie mierzy 58cm, waga 4800g 🙂 i po szczepionce 6w1 płakałam razem z nią, bo była u mnie na rekach Michał przytrzymywał nóżkę, a pielegniarka podawała, ale krótko to trwało bo zaraz był cycuś.
dzieciaki macie słodkie
a madzik twoja historia mrozi krew w zyłach, najwazniejsze ze juz jestescie w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...