Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej
Madzik aż się poryczałam,współczuje przeżyć 😞ale cieszę się ,że jesteście już w domku.
Jak córcia reaguje??
Kirrke Arturek ładny chłopaczek 🙂gratki raz jeszcze.
My po szczepieniu,było nieżle jak a 3 kłócia,Remik się bardziej darł;/
nocka była super,przygotowałam się na gorączkowanie poszczepienne i niepokój a tu było pięknie 🙂

miłego dnia kobiety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂
Monia z tego co i wiadomo wszystkie już rozpakowane 😁
Co do karmienia ja odciągam i z butli daję, a raczej tata daje 🤪 🤪 🤪
Może dzisiaj dostawię na moment do cyca, zobaczy się- jakoś nie mam parcia na karmienie piersią ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ta pierwsza szczepionka panstwowa czyli 3 klocia to zapodaja w ramie dziecka? jak najwygodniej ubrac dziecko do przychodni na ten zabieg?body krotki rekaw czy i tak trzeba rozebrac dzieciatko do naguska? ponoc chlopcy gorzej znosza szczepienia i w ogole ponoc gorzej sie chowaja tak mawiaja ale nie mam porownania poki co 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamuski, morfi wiem co czujesz w sprawie karmienia mam to samo..., czasami nie mam siły ani checi sie z mała meczyc i ja karmic piersia, bo robi sobie z tego zabawe, a butle z moim mlekiem dostanie i jest spokoj...
u nas dzisiaj piekna pogoda wiec długi spacer sie szykuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka ale wiesz co, mimo że nie mam parcia na karmienie piersią, to czasami wydaje mi się, że robię tym krzywdę dziecku, że cyc to jednak większa bliskość. A mi wygodniej jest butlą, co ja na to poradzę? 😞 😞 😞
Ej czy ja jestem jakiś słabeusz, czy też macie problem z udźwignięciem własnego dziecka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂

nocka PRAWIE zajebista 🤪
Mala sie budzila na mleko, karmilam ja, odbijalam, poprzytulalam i odkladalam ...
pogadala sobie sama w lozeczku i ...
zasypiala 🤪

tak by moglo zostac 🙂
super !

Morfi mi tez juz stopniowo rece wysiadaja od dzwigania ...
i kolana od wstawania z Mala na rekach ☺️

i zakladka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to i ja dzień dobry powiem 🙂
nocka przespana i mały, jak stary spał ze mna pod kołdrą 😜
wiem, ze pewnie sobie przesram przez to spanie razem później, ale to jest silniejsze ode mnie ☺️
nie potrafię się z nim rozstać nawet na noc.
liczę na to, ze zaraz wyjdzie jednak słoneczko i będzie mozna zaliczyć spacerek zwłaszcza, ze tatuś dziś doma 🙂
co do sił do dźwigania bobasa, to mam tak samo, wydaje się ciężki, sapię przy tym jak lokomołszyn i kolana siadają, ale to juz wcześniej z brzuszkiem mi siadały.
mam pytanie do rodzących nat.:
czy wam też sie wydaje, jakby coś miało wypaść z między nóg?
mam takie uczucie czasem w kroku, jakby mi coś ze srodka wyłazić chciało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo

ale mamy straszny dzień od 5 nie spię nie wiem jak się nazywam mała ciągle chce cyca albo na rękach 😞

mykam bo znów płacze...spała może z 5 minut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku, musze w końcu ogarnąc ten temat szczepień bo nie iwem co i jak.
mam nadzieję, ze lekarz na wizycie 18-go wszystko mi wyłuszczy i ze to jeszcze nie za późno na jakieś szczepienia.
tak w ogóle monia to odganiamy juz od ciebie te wszystkie upierdliwosci - a kysz, kysz, kysz....

zakładkaron - ale się kupsko wysrutało dźwięcznie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gaworzył sobie chyba z półtorej odziny odkad skończyłam go cycować.
w końcu zmarszczył się i zażądał cyca wiec podałam, pojadł i oczka sie przymknęły, pomiziałam po główce i dostałam w zamian kilka uśmiechów po czym nastąpiło kupsko.
i teraz mam dylemat:
obudzić i przbrać ( bo niestety budzi się podczas przebierania)
czy zostawić z jajecznicą w pampersie i dać pospać w błogostanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morphinum nie dołuj się kochana ważne żebyś była szczęśliwa. Ja walczyłam z cyckami zaparcie jak Sztunia i taka dumna byłam , ale mam pracę i kupę stresu więc z dwojga złego wolę butelekę niż pokarm z bombą adrenaliny dla dziecka - chociaż wyrzuty mam bo to najlepsze co dziecku można przekazać.
Za to już wiem że niedługo wróce do karmienia bo nawet po 2 m-ącach można przywrócić laktację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj poszłabym na ten spacer ale u nas pogoda okropna 🤢 myślałam że będę silna i nie dam się jej terroryzować ale puściło we mnie wszystko i się rozpłakałam...płakałam razem z nią bo czuje się już bezsilna nawet nie wiem kiedy jeść kiedy się myc w ogóle kiedy co zrobić... spi teraz Myszka z mina aniołka a ja nie wiem czy się położyć i też przespać czy sprzątać...chciałabym zrobic jedno i drugie na raz bo jak się nie położe to będę dalej padnięta a jak nie posprzątam to mam wyrzuty sumienia 😞 jeszcze ciągle słyszę czy coś jadłam zrób sobie obiad zjedz obiad ciekawe co mam jeśc na ten obiad? znów ziemniaki i pierś gotowaną z marchewką?? jak o tym pomyślę to przestaję być głodna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki, najważniejsza jest miłość, jaką obdarowujemy naszego oseska.
resztę da sie zastąpić zamiennikami, które nieraz są i lepsze niż natura zwłaszcza, ze nasze srodowisko jest jakie jest - coraz gorsze, a my jesteśmy tym co jemy, a wiemy co jemy - zmodyfikowane gówna.
więc karmcie swe cudeńka butelkami bez wyrzutów i smutów byle w waszych oczach świeciły iskierki. nie zadęczajcie się tym, ze nie dajecie wszystkiego co najlepsze bo dajecie właśnie - uczucie, z jakim ta butlę dajecie.
a mamy karmiace cycem niech przeżywają podczas karmienia takie orgazmy jak ja 😁 😁 😁
o, i tu nasuwa mi sie pytanie: komu karmienie cycem jest bardziej potrzebne: niuniusiowi czy mamusi ??? 😉 😆 😆 ☺️

buziaki
ps udało mi sie zmienić pieluchę na 99% -go śpiocha 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przebieram Babkę przed każdym karmieniem, jak się zesra podczas szamania to czekam aż jej się jedzenie uleży z jakieś 20 min i dopiero wtedy przebieram jeżeli faktycznie jest taka potrzeba, czyli Babka się tego domaga 🙂
Pupa jest gładziutka i bez krosteczek, więc chyba wszystko jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny,
ja tylko szybkiego posta bo nie ogarnełam jeszcze sytuacji i nie mam nawet chwili zeby do was zajrzec..
maly jest zdrowy, tylko w nocy strasznie nam sie placzem zanosi a w dzien spi.
zeby sie przespac mamy czas miedzy 5, a 10 rano.. juz nie mam sily a to dopiero 2 doba w domu.
ryczze caly czas, chyba depresja poporodowa mnie dopadla..

mam pare pytan, ale jesli to mozliwe prosilabym o odpowiedz sms bo nie wiem kiedy bede miala chwile zeby komputer wlaczyc..
1. jaka macie temperature w domu i w lazience do kapieli?
2. jak ubieracie dziecko w domu tzn. ile warstw
3. ile warstw ubranek na noc?
4.co zrobic jak jest najedzone, przewiniete i strasznie zanosi sie placzem?

bede wdzieczna zaa kazda odpowiedz.. to moj kom 600 452 154

ponizej zdjecie malego terrorysty: Ksawerego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnełam....

już się czuję lepiej 😉 bo wyprostowałam sobie nawet włosy i ugotowałam ziemniaki za słone więc trafiły do kosza, pozamiatałam podłogę i teraz chwila dla siebie...
Morphi mi nawet etiaxil nie pomagał 😮 ☺️ ale juz się wszystko normuje.
Teraz mykam szybko spać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to jestem jakiś kurmur cyborg, ja się nawet nie pocę 🥴
no oprócz pierwszej kąpieli małego, gdzie płynęłam, ale to z wrazenia i stresu 😁 😁 😁

Ksaw, jak na terrorystę to słodzikowo sie prezentuje 🙂
co do przewijania, to staram się zeby nie spał z gównem bo juz niestety pojawiają sie te potówki i lekkie zaczerwienienia.
niestety cięzko jest dopilnować zeby miał wiecznie sucho, tzn bez kupy bo ona sra jak najęty.
w sumie to staram się żeby po jedzeniu miał sucho bo przważnie w trakcie lub zaraz po sruta.
tez odczekuję kilka minut bo on lubi "dokładki" i szkoda mi pieluchy zwyczajnie i mojej roboty.
dopóki gówienko w pampersie nie wystygnie to daję mu poleżeć i dopiero go przewijam.
oczywiście zdarzy sie, ze i tak sie zesra ponownie i właśnie wtedy mam dylemat czy już dać mu spokój czy go memłać od nowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz po spacerze teraz obiad odpoczynek i smigniemy jeszcze raz na wojaze wozkowe 🙂
ja przebieram przed cycem w trakcie zadko kiedy zrobi czasem piernie rzewaznie budzi sie z placzem czyli kupa potem mycie swieza pielucha i cyc i tak w kolko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przystojne i śliczne te nasze marcowo-kwietniowo-majowe maleństwa 🤪

Madzik cieszę się, że już w domku jesteście i że ta przerażająca historia miała jednak bardzo pozytywny finał!

karmię cycem, ale niezbyt za tym przepadam. może jak się wszystko unormuje, to będzie lepiej, bo na razie mała ciągnie jak odkurzacz i mam siniaki na sutkach, więc karmię przez nakładki. jakoś tak ogólnie nie robię przy małej szału, nie zamartwiam się, nie latam na najwyższych obrotach...nie wiem, dlaczego - może jestem wyrodna? 😞
jakoś weny ni mo, żeby pisać więcej, więc se założę...

buziaki, miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...