Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hania jaka myszka - jak wyglada zaciekawiona 🙂

wczoraj pisalam, ze moja Mala smoka chicco zaakceptowala ...
wiec dzisiaj musze napisac, ze chicco poszedl w odstawke i teraz avent jest na topie 🙂
dobrze, ze chociaz jakiegokolwiek smoka akceptuje ...

Ps. a klapi ma dalej brzuchola 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona u mnie jest to samo, jak cyca zobaczy to ustka otwiera, wciąga powietrze i faktycznie taka małpeczka z niej, to tego szuka suta tak śmiesznie i energicznie kręcąc główką 😁
Iskra jak zwykle wstrzela się w temat idealnie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze poszukac w internecie od kiedy można nosić Dzieciaczka w chuście bo moja już do mnie idzie 🙃 a chciałabym miec czasem małą przy sobie i mieć wolne rece.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja się obudziła,pojadla cycola i zrobiła kupsko Tatuś miał przebrać ale wołał pomocy bo wyszło każdą możliwą stroną 😉 potem znów pojadła i teraz śpi a tu kąpiel się zbliża i mam stracha że w nocy spać nie będzie chciała a taka piekna była ta poprzednia...JA TEŻ CHCE POTULIĆ SIĘ DO MĘŻA MEGA!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra niezle jabluszko
kupilam dzis malej smoka 😞 😞 zla jestem na sibie,ze tak szybko sie poddalam 😞 😞 😞 ale ona ma taka potzrebe ssania...ciagle cyc az wymiotuje w koncu tym mlekiem bo ilez mozna go spijac... ten smok taki duzy do jej drobnej buzki 😞 😞 zalsania jej caly sliczny pyszczek 😞 😞
nie wiem,ale mam dola 😞 😞 😞 😞w sumie spokojna jets..moze moglam poczekac 😞 😞 cyck a go teraz i spi a ja wsciekla jestem 😞 😞
zycze spokojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zostawiłam maluszka z tatusiem i poszłam do apteki i sklepu bo już pierdolca dostaję siedząc non stop w domu. oczywiście wracałam na jednej nóżce bo stęskniłam isę jak cholera przez te pół godziny 😁
strasznie bolą mnie plecy, jak stoję czy długo leżę tak wyżej oparta o pduchę na przykład. chyba nie przyzwyczajone są do braku ciężaru.
wy też macie bóle pleców?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona - ja niestety jeszcze nie doszłam do wagi sprzed ciąży 😞 😞 , brakuje mi około 3 kg; ale prawda jest taka, że ważyłam około 5 kg za dużo, więc mam nadzieję zrzucić więcej karmiąc piersią. Za to brzuchol cały czas duży 😠 😠 😠
Nie dopinam żadnych spodni i spódnic sprzed ciąży... Masakra. ☺️
Za tydzień idę na komunię i nie mam co na siebie włożyć! Ciążowe ze mnie spadają a w stare nie wchodzę. A nie chce kupować czegoś na teraz bo mam mega nadzieje że szybko schudnę, ale chyba nie będę miała wyjścia 🤔 🤔

Iskra - jabłuszko bardzo urodziwe. A jak mężowi się podobało...

Klapi - ale ładnie dajesz sobie radę z chustą. Ja takiego wiązania nie próbowałam, bo babka mówiła że dla takich maluchów to tylko kołyska.
Jednocześnie kołyska jest najtrudniejszym wiązaniem w jej opinii. To dobrze rokuje na przyszłość, bo wychodzi mi niezbyt ładnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73 - u nas na SR nie kazali używać żadnych pasów i bielizny korygującej, tzn niczego co by mocno ściskało; bo jak to samo nie wróci powoli do swoich rozmiarów, to ściskaniem tylko poprzesuwamy narządy, wiadomo w górę lub w dół i podobno częściej w dół i potem grozi to np wypadaniem narządów rodnych czy jakoś tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...