Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonka, na full wypasie siedzisko 🙂
a Lenka, jak taka dama 😆
kirkke, chyba musisz budzić mniej wiecej co 3 godziny na jedzenie.
tak mi położna mówiła w szpitalu, ze takie maleństwo musi do około miesiąca jeść mniej więcej co 3 godziny, a jak śpiocha to niestety budzić trzeba.
jeszcze usłysząłam taką mądrą rzecz: maleństwo śpi tak długo nie dlatego, ze jest najedzone i mu dobrze, tylko nieraz poprzez sen oszczedza energię właśnie wtedy gdy brzuszek pusty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz nie wiem jak ubierac swojego Malucha ...
dzisiaj w nocy spala w samym body z krotkim rekawkiem, przykryta pieluszka flanelowa
a jak ja podnioslam do karmienia to plecki miala cale spocone, prawie mokre body 😞
no przeciez nie poloze jej spac golej ...
jak Wy ubieracie dzieciaczki do snu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta może macie za wysoką temp w sypialni?
mój śpi w body i pajacu, przykryty kocykiem. a w praktyce częściowo również naszą kołdrą, tak jakoś wychodzi w trakcie nocy 😉

zakładam bo młody odpadł wreszcie przy cycu
widzę w tym szansę na jeszcze chwilkę snu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta moja śpi w śpiochach przykryta kocykiem i kołderką swoją ale u nas nie jest za ciepło więc mała się nie poci.

Dziewuszki a czy któraś z Was miała już kryzys?? Bo ja go chyba przechodzę 😞 jak tylko zostaję sama z małą to mam łzy w oczach 😞 jestem zmęczona boję się że w nocy zrobię jej krzywdę bo dzisiaj karmiłam ją na łóżku a potem się obudziłam i nie pamiętałam że ją włożyłam do łóżeczka 😞 Chyba na noc będę ją karmić moim mlekiem zmieszanym ze sztucznym bo ona się chyba nie najada bo co chwilę kwili i się budzi i cyca trzeba dać. Zresztą niby do niej mówię że ją Kocham, przytulam ją i całuję a tak naprawdę to czuję taką obojętność...gdzieś uszła ze mnie ta para kochającej matki. Nie wiem co się dzieje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

wieczorem byłotroche krzyku ale po kąpieli usnęła słodko, tatuś ją ululał 🙂 o 5.30 po jedzeniu zebrało ją na takie gadanie, ze z Michałem nie mogliśmy ze śmiechu, szkoda ze kamery nie mamy 🙂 wczooraj u nas kupy n ie było, ale dzis juz właśnie słysze jak zapełnia pieluchę, więc luz 🙂

kirrke co do mega wodnistych kup, moga pojawiac sie jak zjesz jakiś tłuszcz, tak nam ostatnio pediatra powiedziała

dzieciaczki śliczne, a mała Lena jak księżniczka w tym uspokajaczu

druk ZCNA-do ubezpieczenia ale co i jak to nie wiem, bede dziś w pracy to się postaram dowiedzieć

ok zagladam co tam w pamperze bo wierci dupka i bję się żewypłynie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
To ja w skrócie:
1. Spanie i za dnia bodzio na długi rękaw plus pajac, czasami skarpy i po kąpieli czapa, czasami niedrapki.
2. Pampers 2 od kilku dni, są luzy ale nic nie leci, niuborny jeszcze dobre ale mimo wszystko stosuję dwójki.
3. Kąpiel co drugi bądź trzeci dzień.
4. Nie wiem o czym jeszcze pisałyście, ale Ilona uszy do góry, mojego zwyrodnialstwa nic nie przebije, już się boję naszego sam na sam, Babka ogólnie spokojna jest, ale jestem cholernie zła na nią, chyba za to co się z moim ciałem stało, serio bardziej kocham futra niż ją, a przytulam bo wypada, a nie dlatego że mam taką potrzebę, płakać mi się czasami chce, bo czemu dziecko winne, ale ja się nie potrafię się na nią otworzyć i myślę o niej jak o problemie- zlinczujcie mnie, ale właśnie tak czuję i to w wersji lajt ☺️ ☺️ ☺️ 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agatta my własnie kończymy mega pake dwójek 🙂 i powiem Ci że kupy dalej wypływają 🙂

ilona przytulam, ja czegos takiego nie mam, jedynie łapie mnie bezsilnośc jak Majka płacze i sie pręzy a ja nie potrafie jej uspokoic. Raz miałam tylko doła mega koło 3 tygodnia jak Majka przestawała już tyle spać i bardziej absorbująca się stawała, to wtedy Michał dał mi 200 i powiedział idx sobie coś kup, a ja z nią zostanę, kupiłam ale dla niej, a podczas godzinnego wypadu nawet przez moment o dziecku nie pomyslałam. Ale gdy wróciłam do domu znowu miłośc się odezwała, ogólnie teraz często mała zostawiam z michałem i wychodzę, matka też musi odpoczać i wyjść do ludzi sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh Sztunia no to mnie pocieszylas 😁

Ilonka i Morfi jesli chodzi o doly to u mnie tez nie jest tak kolorowo ...
co prawda jakos tak mam, ze od poczatku kocham mojego Bobasa, ale czasami ryczec mi sie chce, ze tak bardzo moje zycie sie zmienilo ... juz nie ma luz-blues tylko wszystko podporzadkowane jest dziecku ... poza tym - tak jak juz pisalam - przezywam pieklo gdy Mala placze a ja nie umiem jej pomoc ... w takich sytuacjach bezsilnosc mnie wykancza ...
tak czy inaczej - podziwiam Was Dziewczyny, ze tak smialo piszecie o swoich dolach, lekach i obawach ... naprawde nie wszystkich na to stac ... i chociazby za te odwage jakis medal czy cos 😉 Wam sie nalezy ... dzielne z Was Baby !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to właśnie chyba ten koniec super wyluzowanego tak nas dołuje...ja kiedyś po głupie śrubki z Jackiem jechałam a teraz siedze w domu z małą a Jacek jeździ a mnie dół łapie bo też chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to jest najbardziej dołujące tak jak ostatnio
Michał pojechał po chleb i spotkał kumpelę co szła na imprezę do znajomych, ja w tym czasie usypiałam małą w domu. Michał wrócił i mówi idziemy do Judy na imprezę, a ja już szykując kolację chętnie tylko nie wiem czy niania elektroniczna ma taki zasięg 🙂
Taka kolej rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...