Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc mamuski to widze ze nie tylko ja przechodze ostatnio kryzys
drazni mnie ze maz jest tylko na weekendy, w koszalinie chodzi sobie po zajeciach na hale na miasto z kumplami na piwo a ja siedze w 4 scianach, kupuje małej zabawki jak przyjezdza to tylko ciagle mała mala a ja zeszłam na dalszy plan, mi sie juz nic nie nalezy 😞 😞 😞 😞
moja Lila tez juz coraz mniej spi niby lezy cicho w lozeczku ale co chwila placz, pojde do niej poglaskam po glowie ucałuje jest cisza a za chwile znowu to samo... 🤨 🤨 🤨
co ja bym zrobila bez tego forum, komu bym sie wyzalila ☺️ 🤨 🥴, jak spotykam kolezanki i mowie ze mala czasami daje popalic to one, A JA MYSLALAM ZE TAKIE MALE TO TYLKO JE I SPI, chcialabym zeby tak było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podobno najtrudniejszy okres to te pierwsze 3 miechy ...
u nas jutro Oliwiaczek bedzie mial 4 tyg 🤪
wiec jeszcze tylko kolejnych 8 ☺️ i bedzie git 😉

... moja przyjaciolka ma pol rocznego Bobasa i caly czas podkresla, ze na poczatku jest pieklo ... ale obecnie nie wie jak zyla wczesniej gdy Poli nie bylo ...
wiec oby do przodu Dziewczyny a bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
bedzie ok kobiety,sztunia dobrze napisała TAKA KOLEJ RZECZY 🙂
w dupie mam imprezy póki co,zyje teraz po dziecko i staram sie z tego cieszyc 🙂
przyjdzie taki czas ,ze zatesknicie za tym gdy dziecko było takie małe,szczególnie gdy urosnie tak szybko jak Remik 🙂 🙂 🙂

trzeba sie cieszyc z obecnej chwili ,nawet jak teskno i zal za luzem i spontanicznoscia 🙂
J tez mam z łe dni ale mówie sobie ze kto nie jak ja musi dac rade?
poza tym usmiech emili i "kocham cie mamusiu"od syna ,wynagradza cały trud.

Emilka spi w samym pajacu cienkim,kapie co 2 dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... ale jak sobie pomysle jak mi brakuje tych chwil spedzonych z Mezem sam na sam ... tego wylegiwania sie w lozku ... wspolnego lenistwa ... spontanicznych wypadow na miasto - poza miasto ... robienia co sie chce ... bycia gdzie sie chce ... luzu ... snu ... swietego spokoju ... ( moglabym tak wymieniac z godzine 🙂 ) ... w ogole jakiegos takiego bycia razem ... teraz czesto nawet jemy osobno bo ktos w tym czasie Mala musi sie zajac ... ech ... jest ciezko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się złoszczę na małego, jak płacze a ja nie wiem już czemu, jak mija kolejna godzina wieczorem a on nie śpi, jak po raz kolejny podejmuję próbę położenia śpiącego na cycu synka do jego łóżeczka a on budzi się po kwadransie i strasznie płacze... 😠 😠 😠 😠
to przecież nie jest kwestia jego złośliwości ani nic w tym stylu; mój synek po prostu taki jest, ma taki temperament i takie potrzeby, więc mam za każdą złość straszne wyrzuty sumienia, ale nic na swoje emocje nie mogę na razie poradzić 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Przytulam wszystkie smutne dziewczyny 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam..
Ksawi kończy dziś tydzień 🤪

z tej okazji chyba postanowił dać nam trochę pospać i tak po kapieli ok 21 zasnal, potem przebudzil sie po 23, po 1 (tu troche sie awanturowal), potem ciagiem do 4 i od ok 5 do 8

teraz po karmieniu łapie drugą drzemkę więc ja mam czas na sniadanie i forum 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najgorzej jest jak czytam o waszych maluszkach, że smacznie śpią a wy możecie coś zrobić;
ja ani prośbą ani groźbą nie mogę tego osiągnąć 😞 😞 😞
już nie mam do tego siły 🤢 😠 🤔
dobrze że mąż gotuje nam obiady i robi mi śniadania, bo cały dzień chodziłabym godna, albo leciałabym na batonikach.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta napisał(a):
... ale jak sobie pomysle jak mi brakuje tych chwil spedzonych z Mezem sam na sam ... tego wylegiwania sie w lozku ... wspolnego lenistwa ... spontanicznych wypadow na miasto - poza miasto ... robienia co sie chce ... bycia gdzie sie chce ... luzu ... snu ... swietego spokoju ... ( moglabym tak wymieniac z godzine 🙂 ) ... w ogole jakiegos takiego bycia razem ... teraz czesto nawet jemy osobno bo ktos w tym czasie Mala musi sie zajac ... ech ... jest ciezko 🙂



Agatka obrałaś to w dobre słowa...ja nie wiedziałam jak to napisać.Trochę spadl mi kamień z serca że nie jestem sama a już się bałam że jestem wstrętną matką.

Moja też śpi ale nie wiem czy na długo...bo dzisiaj moje ręce królują 🤢
idę coś zjeść chociaż na siłę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cos wam napisze,wczoraj w przedszkolu u Remika jakaś starsza grupa poszła na ogród,chłopcu zachciało się kupe(5lat)powiedział do pani,pani na to,że teraz nie czas na kupe a na zabawe,zrobi pozniej,chłopiec poszedł się bawić...
do sali sam nie moze wrócić,pani z nim nie pojdzie,niewiem czemu ,skoro są dwie,jedna może pilnować grupy,druga iść z dzieckiem do toalety-nie poszła!
chłopiec poszedł sam ,nie powiedział,sala była zamknieta,więc wracając juz nie wytrzymał i zrobił kupę w szatni....
został za to opierdolony jak jakiś niewychowany dzieciak,a wiecie co jest najlepsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!
matka musiała wracać z pracy z miasta(urwać się) żeby tę kupę posprzątać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żadna kur.....nie posprzątała!!!rozumiecie?????????
normalnie masakra jakaś!!!ta matka już zawiadomiła kuratorium,bo nie dało się z personelem przedszkola rozmawiać,powiedziała,że nie pozwoli by jejd ziecko cierpiało i trzymało gówno w dupie,bo pani się nie chce!
to jest jej zasrany obowiązek!!!

Podpytałam Remika jak to wygląda u nich i faktycznie jak ktores dziecko chce siku albo kupe jak są a dworze to nie można!!!!
powiedziałam mu,że pani ma z tobą iść i koniec!!!!!on mówi mi ale pani i tak ze mną nie pojdzie,powie ,że pozniej!
ja mu na to,że ma wtedy powiedziec,ze powie wszytsko mamie w domu....
na zebraniu porusze ten temat,bo kto lubi trzymać siki i kupe na sile!!!no weście paranoja jakaś!
mam nadzieje,że ta przedszkolanka co nie poszła z tym chłopcem do ubikacji zostanie należycie ukarana i kiedyś też się zesra w miejscu publicznym....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugie podejście do snu

Niby dziecko powinno czuć się bezpiecznie w przedszkolu a tu nie może nawet iść się załatwić bo Pani chce się poopalać na słoneczku 🤢 katastrofa.

Nie wiem co zjeść na śniadanie 🤔 czuję pustkę w brzusiu ale nie czuję głodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo.
mój maluch śpi w body z krótkim i bawełnianym pajacu pod kocykiem.
czasem tytlko w pajacyku lub w moim ulubionym zestawie: body z długim i półśpiochy.
Sztunia - z góry dzięki za wszelkie info o ubezpieczeniu - czekam.
co do miłości do fasola to ja już od ujrzenia kreski na teście ją czułam 🙂
ale to moze dlatego, ze decyzja przemyślana, efekt upragniony i świadomośc przechodzenia ciaży w każdym dniu.
moze dlatego tak wcześnie nawet juz ruchy poczułam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka właśnie wypełniłam taki druk w wordzie (podejtrzewam, że to nasze kadry spłodziły), z danymi Mai, i wysłałam mailem, siedzibe firmy mam w Krakowie, więc to może troche potrwać, ewentualnie czekam od nich na dalsze wskazówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra - faktycznie masakra!
Nawet komentarz zbędny!
Też mam nadzieję, że baba zesra się kiedyś publicznie
Wściekają mnie tępi ludzie, którzy postępuja zgodnie z zasadą, że dziecko to nie człowiek. Czy komuś dorosłemu powiedziałaby to samo i nie dała pójść do łazienki!!!???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁
dołaczam sie do zyczeń dla miłej pani przedszkolanki o zesraniu sie na oczach gapiów 😁 😁 😁
mój cos dzisiaj marudek 🙂 ale kochany.
przytulenia mu sie chciało.
główka na gołym cysiu i usmiech na gebie przes sen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam pytanie do mamuś co rodziły naturalnie.
ile was bolało krocze do tego stopnia, ze siadanie było lekko upierdliwe i czasami nastepowało uczucie "rozprucia" czegoś w środku?
czy któraś z was miała uczucie parcia na mocz i czegoś takiego, jakby coś chciało wyłazić dołem?
nie zawsze ale np. podczas spaceru.
czy miałyście też tak, zę te szwy dawały uczucie, ze ciagną, szczypią i swędzą ?
nie wiem czy mozecie mi odpowiedzieć bo ja te szwy mam w srodku nie na zewnątrz.
dziwne to bo to w sumie juz ponad 2 tygodnie a mnie pobolewa dosć mocno i mam nieraz wrażenie przy siadaniu, ze coś mi tam wystrzeli czy pęknie zaraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...