Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak dobrze, ze to powiedzmy standard bo juz zaczełam zyc wizja wypadajacej macicy 😲 🤨 😮
kiedy to sie zagoi? 😠 😠 😠 bo normalnie nie moge funkcjonowac, jak mnie tak jamochłon naparza 🤨
kiedy tez ta morfo mi sie poprawi?
wczoraj po godzinnym spacerze mało ducha nie wyzionełam. makabra, gorzej niz w 9 miesiacu z tym wielkim bebnem i opuchlizna słonia sie teraz czuje - taka słaba 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj i że byc mieć te brzuchy i moc sprawczą i zesłać stado mysz na pania przedszkolankę, które zesra się ze strachu jak je zobaczy 🙂

anka73 ja miałam nacinanie, więc mnie nadupiało równo przez dwa tygodnie, do tego stopnia że nawet jak się nie ruszałam to kuło, lodem sie okładałam (ale tobie może byc trudno) no cyba że kupisz jakieś lody na patyku 🤪 w trzecim tygodniu zaczęłam odczuwać z dnia na dzień poprawę, natomiast po dłuzszym spacerze jak ciepło było i psiocha się zagotowała, to znowu mi blizna puchła i bolało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, ja to bym w środek nie loda ale jakiś wycior wsadziła i tak sie horcowała aż by wióry leciały - tak mnie swędzi 😁 😁 😁
no, mi sie już 3 tydzień zaczał a ja właśnie czuję jakby mocniej mnie ciągnęło i bardziej swędziało.
oby to były oznaki gojenia się
bo szwy to mi chyba sie juz rozpuszczają bo mniejszy kłębek wystaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka, Morfi, Agatta - jak dobrze wiedzieć, że sama nie jestem z tymi wstrętnymi uczuciami...miałam przez chwilę przypływ miłości, a teraz wyparowało to wszystko 😞 robię przy niej, bo muszę 😞 nie cierpię karmić cyckiem, strasznie się wtedy nudzę ☺️ ☺️ ☺️ mam nadzieję, że mi to przejdzie i znowu będę ją kochać, bo niby czemu ona winna jest? przecież to taka mała marcheweczka jeszcze, nic nie kuma. ech, oby te 3 miesiące szybko zleciały, skoro mówicie, że później jest lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA73 Ja też byłam nacięta ale te przykre dolegliwości mi szybko minęły juz teraz nic nie czuję jedynie jak się myję to pod palcami to szycie. Każda Kobieta inaczej wraca do formy i normy 😉 więc nie ma co się przejmować.I nawet mam chcice na seks ale są jeszcze te dwie niteczki i mam stracha żeby didolek się nie powiesił albo udusił na nich 😉

Anai78 minie karmienie piersią też przestało fascynować....nikt nie powiedział że będzie łatwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech, ja narazie nie mam takich myśli .
wiem, że nad takimi myslami i tak nie da sie zapanować.
pewnie i mnie najdzie chociaż wolałabym czuć cały czas takie ciepło i wzruszenie, jak do tej pory.
generalnie nie ma dnia zebym nie popłakała sie ze wzruszenia, jak patrzę na ten mój cud 🙂
nienawidze zmieniac pieluch ale najbardziej niecierpie odbijania 🤢
ja moze jeszcze nie mam załamki bo mój aniołek jest aniołkiem jak narazie, nie płacze bez powodu, czasem pokwili coś tam, a jak juz płaka to cyc załatwia sprawę w minutę 🙂
obym nie zapeszyła tymi słowami 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja tez odbijania nie lubię bo mała zaraz przy cycu zasypia a jak ją podniose to odbije sobie ale zaraz i tak coś uleje...ach dlaczego nikt nam nie dał instrukcji obsługi w szpitalu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mój to juz tak własnie się budzi od godziny conajmniej wydając dźwięki rózne, mlaskając, minki robiąc i bąki waląc 😉 😁
kochany mój aniołeczek 🙂chyba będę musiała go budzić na cysia bo już dawno chyba nie jadło moje bejbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mlody ma dzis dzien noszenia na rekach oczywiscie mamusi 😠 spi tylko na rekach, jak go odloze to placz, pewnie usnie jak tatus wroci, bo pojechal do tarnowskich gor zalatwiac papierkowe sprawy do swojej ksiegowosci zwiazane z malym, juz wraca ale korki takie ze pewnie Igor szybko nie usnie 😜

teraz go odlozylam umowilam sie z nim, ze jem obiad i jak na razie slucha, ciekawe na jak dlugo 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka ja też nie lubię odbijania, bo na cycu już śpi, a jak spionizuję to się zawsze wybudzi i spać już nie chce 😞 zresztą czasem nawet po 20 minutach klepania, masowania i innych zabiegów beknąć nie chce i już. co do dźwięków to rzeczywiście stęka, popłakuje, mlaska...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...