Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
skoro mowa o długości dzieci 🙂 miesiąc temu byłam na wizycie w szpitalu i Śpiki miały 54 cm, dwa tygodnie później miały wizytę w przychodni dziecięcej i miały dł 50 cm, teraz w pon byłam poniownie na wizycie i mają ponoć 53,5 cm a ciuszki na 56 robią się ciasne, a 62 już prawie dobre... Muszę sie zebrać i sama je zmierzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wlasnie takie sa te pomiary 🤢 a propo ponoc jest przesad ze dzieci sie nie mierzy 😜 kiedys wystartowalam z cm do adasia to tesciowa ostudzila moje zapedy ale co to oznacza to nie wiem chyba ze bada sie zle rozwijac czy skraca sie zycie pierdoly jakies 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochaniutkie
moja Michellka od wczoraj w miare grzeczniutka 🙂 noc ladnie pzrespala 🙂 🙂 teraz tez dosypia..tylko to oczko jejw ciaz ropieje 😞 przemywam sola fizjologiczna i czasem dzien dwa spokj i na nowo 😞
zycze spokojnego dnia 🙂 🙂
a co do pomiarow- w szpitalu na druga dobe zmierzyli mi mala powiedziala 50cm na 4 dobe przyszla polozna zmierzyla mala w domu jak lezala na lozku po dlugosci lozka i stwierdzila,ze ma 46 cm!!! potem,ze 49 i tyle wpisala w ksiazeczke-mysle,ze zle zmierzyla ale co za roznica 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie tak o tych zaropiałych oczkach i przypomniało mi się jak mojej sąsiadki synek miał problem z oczkiem (też ropiało) i nic nie pomagało aż lekarz powiedział Iwonce by dwa razy dziennie pośliniła mu oczko i przeszło.
Wiem że może to głupie ale pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no naszego mierzyli na przewijaku w przychodni polozna polozyla go na boczku i centymetrem jechala od glowy do nozek ale na pupci lapala sobie miare no i chyba cos jej zle sie przesunelo 🤢 no ale w ksiazeczke musiala cos wpisac 😉
no ja z oczkiem walcze i walcze i lipa a to juz 7 tydzien 😞 odstawilam leki przemywam tylko woda przeg i na upartego uciskam kanalik ropka zbiera sie juz tylko w kacikach jak naciskam a teraz pedze obslinic malemu oko 🤪 ponoc mlekiem z cyca tez smaruja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja znowu slyszałam że dobrze jest wtedy oczy przetrzeć rannym moczem, oczywiście moczem osoby zainteresowanej tylko, że z dzidzią może być trudno 🙂 Na zatkane uszy podobno też pomaga 🙂

asieńka też słyszałam o mleku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polozna mierzyla centymetrem u lekarza tez
z tym ze polozna mierzyla po "lozku" jakby to nazwac..mala lezala na lozku a ta obok niej mierzyla-bezsens 🤢wystraczy ze nog nie miala wyprostowanych to juz ja skrocila-moja i tak malutka ,ale 46cm to przesadzila 😁 😁
ztym oczkiem slyszalam tez ze moczem dziecka-przyznam ze poprzedniemu dziecku tak przemylam i przeszlo-moze przypadek
teraz tez przemylam jej moczem i nie przeszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o moczu na oczach to ja nie słyszałam ale wiem że pomaga na grzybicze stany skóry 🙂 kolezanka zawsze rano musiała obsikiwać sobie ręce bo miała grzybice na palcach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeso jakie metody 😁 😁
ja poprostu na pieluche tetrowa zlapalam i przetarlam-tak mowila mi lekarka pediatra jszcze w polsce-Jagodzie poskutkowalo
michelle nie
wiec moze to tylko takie wlasnie gadanie
oby tylko nie doszlo do tego,ze trzeba bedzie przeczyszczac kanaliki...... 😞 😞
bo mala ma czasem oczko zalepione ja to nazywam"jak maly kotek"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fotki bombowe. i blondyn i chłopaki i dziewczyny 🙂 mamy najpiękniejsze dzieci na świecie 🤪

a nam juz oba oczka ropieją 😞 nie sklejają się wprawdzie, ale i tak mi jej szkoda, jak nie wiem 😞 umówiłam nas do lekarza na piątek rano...a jutro jeszcze przychodzi środowiskowa, to może ona coś podpowie. przemywam rumiankiem, wodą przegotowaną, solą fizjologiczną i niezbyt pomaga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam od pediatry badania do powtórki bo te bakterie co miał występują tylko w kale najprawdopodobniej jak miał założony woreczek to sobie pruknął i stad się wzięły w badaniu. Od kilku dni mamy problem z kupka dzisiaj zrobił aż mu się ulał z papmeraka ale za to z krwią myślałam że dostane zawału jednak pani doktór powiedziała że w takiej ilości to z wysiłku przy ciśnięciu zmieniamy mleko na bebilon comfort typ kolki i zaparcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubarałm się i pomalowałam i wyglądam jak kaszalot 🤢 idę zmienić sweterek bo to on mnie chyba tak denerwuje
aaaa...dzisiaj obcasy zakładam 😜 matka polka na obcasach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam od siostry, wypiłysmy po kawce, miał być szwędacz zakupowy skończyło się na obgadywaniu teściowych 🙂 🙂
a moje dziecko naprawione od wczoraj po południa po kropelkach esputicon, śpi znowu tak jak powinna w dzień 🙂 a do tego nie budzi się z płaczem, uśmiechnięta jest i "gada" jak opętana
Moniadad utul Areczka od cioci Agi, nasz kochany siłacz 🙂
trzymam kciuki za oczka ropiejące, oby same przeszły 🙂
a co do Sab Simplex u nas podobno gdzieś w aptece są te krople

Mój michał był na przetrgu w przedszkolu i dostałam od niego sms-a: jestem w przedszkolu, ale te dzieci fajne, może wezmę kilka do domu, zacząłem marzyć o dyszce. To ja mu odpisałam, weź kilkoro tylko wybieraj ładne i grzeczne 🙂 🙂

idę kotleta schabowego usmażyć dla chłopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...