Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ilona - no tak, ja juz zdazyłam sie odzwyczaic od tych czestych pobódek, mały już przesypiał 3-4 godziny, a tu taka przykra niespodzianka

Współczuje powodzi i wszelkich zalań i podtopień.
Mówia ze juz niedługo przestanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc 🙂

dzieki Dziewczyny za info na temat karuzelek 😘

kurcze tak slucham i czytam o tej powodzi - straszne ...
nie wyobrazam sobie teraz sie pakowac i na szybko wynosic z domu ...
koszmar

dzisiaj w nocy wstawalam 3 razy ...
wczoraj tylko 2 ...
ale narzekac nie bede zeby nie zapeszyc !

teraz Mala lezy w lozeczku i strzela baki ...
glosne jak cholera 🤪

ide Was doczytac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://petronela.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=102&category_id=20&option=com_virtuemart&Itemid=73
Reklamę tego znalazłam u mnie na pudełku od fridy...używała któraś z Was już takiego cuda lub termometru?? Ja się przyznam że u mnie raz termometr poszedł w ruch i bardzo Lenci pomógł bo odrazu się załatwiła. Tylko boje się go używać by mała nie przyzwyczaiła się do łatwości w robieniu kupki i że ktoś jej przy tym pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskra hahahaha dobre siostrzenice maja talent a siostra hmmm tez fajna 😉 😜 🤪
ilonka tak jak piszesz wkladanie moze oduczyc dziecka samodzielnego kupczenia ja mialam stresa jak wkladalam malemu czopek a co dopiero taki sprzet 🤢 czasem sie zloszcze jak malemu podkurczam nozki zeby pomoc sie wygazowac sam musi sobie radzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂
U nas ciagle bez zmian no moze godz sie przesunely bo od 3 do 6 wojowala
wlasnie mi sie wydaje ze ona cierpi bo ciezko kupki robi i teraz juz 1 dziennie
tylko a biedna sie meczy strasznie przy tym nawet baczki z wysilkiem puszcza 😞

Kurcze moj komo sie zolwi i nie moge filmiku zobaczyc Iskierki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo co lepsze...z jednej strony chcesz dziecku pomóc a z drugiej szkodzisz 🤢

Dzisiaj mam wyprawę do ZUS-u załatwić macierzyński 😮 ahhh jak ja nie lubię biurowych spraw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie nie wiadomo co lepsze jutro wybieram sie do pediatry juz na kartce spiasuje
o co wypytam bo jak tam wejde znajac zycie to zapomne ☺️

A sprawy papierkowe sa super ja od tyg walcze z papierami takze Ilonka powodzenia zeby nie bylo zadnych problemow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia dzięki 😘 ale właśnie dzwoniłam do ZUS-u i juz jest pod górkę bo mówię im że dokument Z-3 wysłał do nich pracodawca a oni mi każą go przynieść 🤢 i im tłumaczę że został wysłany i żeby sprawdzili to przez tel nie podadzą mi informacji muszę być osobiście 😠 szleństwo normalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja powiem wam ze jeszcze za becikowe sie nie zabralam, nie mam kiedy isc do gina po ten papier 🤢 emilka wspolczuje wiem jak to dezorganizuje czas jak trzeba sie uczyc a dzidzius dokazuje 🤢
dziewczyny z czystym sumieniem moge polecic na kolke krople niemieckie sab simplex nam sprowadzila je babka z krakowa bo w polskich aptekach niedostepne ale bardzo skuteczne sa tez polskie biogaja 🙂 my malemu zapodajemy te niemieckie od ponad tygodnia po 5 kropli dziennie przed karmieniem sa waniliowe i geste a maly oblizuje sie po nich jak stary 🤪 pryka po nich jak szalony a kupy wali na caly przewijak 🤪
nasz adas wlasnie spaceruje na balkonie niby 11 stopni ale niech dziecko chociaz sie dotleni bo przeciez zgnijemy przez ta pogode 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
za kazdym razem placze na reklamach tvn fundacji nie jestes sam tej z tym chlopcem, maz stwierdzil ze dawno nie ogladalam tv i dlatego tak wszystko przezywam ale mowie wam jak ostatnio szlam na spacer i widzialam kobitke z takim 2-3 letnim chlopczykiem i na twarzy widac bylo ze ma zespol downa to tez prawie plakalam, jakie to niesprawiedliwe ze dzieci rodza sie chore sa przeciez takie niewinne i bezbronne a juz na swiat przychodza z takim pietnem 😞 dziewczyny my naprawde mamy wyjatkowe dzieci zdrowe dzieci kochajmy je jak najmocniej i glupota nie skrzywdzmy nigdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka ja mam to samo
nie moge ogladac tych reklam
a czasami mam tak, ze akurat Mala trzymam na rekach i tak patrze na nia i rycze ☺️
bo nie wiem co bym zrobila jakby jej sie cos stalo 😞 😞 😞
nie przezylabym chyba tego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka na kupki dobra jest laktyloza, przynajmniej ja takie coś tu mam. To jest naturalne, bez chemii i nie przeczyszcza jak mi tłumaczyła doktorka tylko zmiękcza i rozwadnia kupke. moje też nie mogły robić więc stosuje to od ok 2 tygodni i efekty są super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
albo zreszta zamiast od razu podać coś na rozmiękczanie, spróbuj przepajać Małą wodą przegotowaną. Jeśli karmisz modyfikowanym to podobno trzeba dodatkowo przepajać, jeśli cyckiem to nie, ale możesz spróbować, woda dziecku nie zaszkodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jozo nic sie nie martw, my jak bylismy w 6 tyg na szczepieniu tez mieliosmy tepomiary co wy plus dl dziecka ale wg cm poloznej wyszlo 57 a urodzil sie 56 🤢 wiec nie wiem czy te pomiary to sa okej, tylko cm by uroslo? a raczej na cm sie wyprostowalo? jak on za troche do gondolki sie nie zmiesci 🤪 a ciuszki jeszcze62 pampers 2 ale za tydz juz kupuje 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamcie nie zgadniecie co poleciła mi znajoma położna na rozstępy...zwykłą tanią maść na blizny 🤪 CONTRATUBEX lub CEPAN powedziała że żadne kremy nie dają takich efektów jak te maści i polecają je też na blizny po cesarce tylko jest mała wada w nich...któraś śmierdzi cebulą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...