Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Padam na ...mamusie wrociłam z trasy na armagedon domowy , zastałam rozwrzeszczane dziecko i szybka akcja spacer wieczorny pod domem a teraz śpi i nie wiem kiedy ją wykąpie.
Moja biedna myszka taka umęczona brakiem mamy 🤢
Mam wyrzuty że tak sama z tata cały dzień - teraz wie jak to jest 😜
Monia ja raz podałam ten syrop jak Nadia nie zrobiła kupczala 3 dni to później waliła 4 razy dziennie przez następne trzy 😮
spadam szykować dom papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mam dziś terror i dopiero pewni ena sekundę tu zagladam.
moze z tymi wkładkami to tak jest,ze zazeły już doskwierać sutki bez względu na to, jakie wkładki bym nie zamontowała i moze to zbieg okoliczności, ze akurat jak TT zaczełam uzywać to sie zaczęły zaparzać.
wiem, ze medela ma takie fajne plastikowe wkładki dwuwarstwowe, w których do sutków jest stały dopływ powietrza ale nie mogę ich nigdzie dostać.
koszt około 40 zeta zdaje sie.
moze też te sztuczne staniki elastiki nie sa za dobre.
mojego małego tak męczą dziś gazy choć kupy wali i pryka, to jednak brzuszek twardy i pręzy się ta moja bida, a drze sie w niebo głosy. jedyny ratunek to cyc,a to tylko pogarsza.
najgorsze, że młody nie chce mi odbić po jedzeniu. noszę go i noszę, klepię po pleckach i dupa 😞
monia, a moze te krople bys zakupiła boboticAreczek brać juz może bo już duży chłopczyk.
one są na kolki i ponoć mega skuteczne natychmiastowo i bezpieczne.
ja juz je kupiłam i tylko wygladam dnia, jak mały skończy miesiac to wypróbuje od reki.
choc wolałabym zeby nie było potrzeby 🙂
nareszcie udało mi sie zjeść kanapkę bo myślałam juz, ze zemdleję - tak mi było słabo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oho, zaczyna sie 😲
tyle mojego - całe 15 minut na pół dnia 😞
mam mega migrenę i pocę sie, jak świnia choć nie mam czasu nawet sie napić.
chyba wysiadam zwyczajnie ze zmęczenia i niewyspania no i moze taanemia jeszcze mi doskwiera bo nawet nie dbam o siebie w 10 %, jak mi nakazano w szpitalu.
mam nadzieję, ze nocka będzie jaka taka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak, tak monia, sorki skapnęłam się, ze walnęłąm babola 😉
a tak w ogóle to wiesz": napisałam podanie o macierzyński i na tym samym podaniu (jak radziłaś) o te2 dodatkowe tygodnie i moja zajebista firma mi odpisała, ze tylko przyjmuje podanie o 20 tygodni, a o te 2 dodatke musze na osobnym papierze napisać a bartek musi napisac oświadczenie, ze nie korzystał z urlopu na mnie.
a czy te urlopy to się wykluczają czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dopiero teraz moge cos napisac , ech ten brzuszek i moj net 😜

mam chuste- jest wspaniala,ledwo malego wloze juz spi 😁
no czasami sie awanturuje, no ale i tak sie ciesze 😁
dzis byla po raz ostatni polozna i mowie jej ze po tygodniu ze tak powiem suchosci, znow zaczelam krwawic, a ona na to, ze chyba dostalam okres 😮 heh i mi sie tak wydaje bo to juz 4 dni a ja nadal krwisto mam, no ale zobacze kiedy mi sie skonczy, tak czy inaczej jestem w szoku, bo caly czas karmie piersia i tylko piersia, jutro mam 6 tyg od porodu, i juz wrocilam do normalnosci? 😮 🥴 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry piątkowo u mnie za chmur wychodzi chyba słoneczko piszę chyba bo nie pamiętam jak wygląda 😁
Dodatkowy urlop macierzyński czyli 2 tygodnie przysługuje tylko jednemu z rodziców czyli jeśli weźmie go mama tata nie może i na odwrót. Pamiętajcie że tacie przysługuje jeszcze 7 dni urlopu ojcowskiego ale w nim jest ważne żeby napisać podanie na 7 dni przed rozpoczęciem tego urlopu i tu niestety do wymiaru dni liczona jest również sobota i niedziela 🥴
Kirrke koperta spakowana jak wyjdę na spacer to pójdę na pocztę i wyślę.
Teraz się zbieram idę zrobić krzywdę mojemu synusiowi - pobrać mu krew w nocy dostała już biegunki ale jedzie ze mną mój tata to pomoże.
A najważniejsza wiadomość syropek działa zrobiłem kupę po same pachy 😁 😁 😁 😁 😁o 5 rano wysłałam taka wiadomość do Piotrka i odpisał -"kobieto idź spać mądrzy ludzie jeszcze śpią a nie fascynują się gównem" po czym w drugim napisał " super"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka piatkowa
młoda pobiła rekord nocnego spania zasnęła przed 21.00 wstała o 3.22, jak kończyłam ją obrabiać koło 4 to zaczynało robić się widno.
Ja polecam wkładk Lovi, do kupienia w realu dwupak w tym jedna część za połowę ceny, ale ile kosztują to nie wiem bo Michał mi je zawsze kupuje 🙂 są duże, mają dużą powierzchnię klejącą i jest wkład żelujący do tego na zewnątrz warstwa ochronna żeby nie przelało. fakt taki że mi jakoś mega specjalnie nie cieknie 🙂 ale myslę że są godne polecenia 🙂
U nas coś się przeciro, więc może wreszcie spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia no to ladnie spala
Moja Michelle od 24 do 2 w nocy tylko drzemki,uparcie walczylam by spala w lozeczku... ale jakos nie idzie mi to juz tak dobrze... nic jej nie pasowalo-ani cycek,ani rece..w koncu polozylam ja do tego lozeczka i plakala 10 minut po czym usnela.....
dzis rano wstalam-mala u mnie w lozku
nie pamietam jak ja bralam....
jets taka kochana-ale taka maruda///
ile z was spi z dziecmi w lozku????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...