Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
śliczne dzieci i mamusie na fotkach 🙂 Iskra za mnie też pobaluj! Emi wracaj do zdrowia szybciutko 😘

a moja córcia nawet polubiła wodę 😮 przynajmniej na razie...ale mówię, to chyba przez te upały - normalnie nie ma czym oddychać 🤢

w końcu padła i mam chwilkę, żeby do was napisać dobranoc chociaż 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc mamuski

Majka wstała ze świetnym humorem, hyba przez to ze w nocy musiałam siknac na nia mlekiem i miała cały dziub blady. Maz wrócił z imprezy po 3.00 i o dziwo prawie wogóle nie śmierdzi alko, posłuchał się zonki.
A i wczoraj sie nie pochwaliłam, było duszenie, moxna powiedziec ze udane 🙂wiec teraz bedzie tylko lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie.
Rzadko zaglądam bo zajmuje sie dzieckiem 🙂 Rano sie bawaimy a potem siedzimy na dworzu bo ja uwoeln=biam lato. Ale tęsknie za wami.Mam nadzieję że u Was wszystko w porządku.'

Czy odkąd urodziło wam się dziecko jakoś tak rodzini sie bardziej staliście? Ja odiwezłam mame max raz na tydzien to samo tesiowa.A teraz to nawet dalszą rodzinę częsiej widuje nawet tą z innych kontynentów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w niedzielny SŁONECZNY poranek wczoraj cały dzień byliśmy na dworze tylko na mleczko przychodziliśmy do domu i zmianę pieluszki. Teraz czekam az słoneczko wstanie zje i idziemy na spacerek całą rodzinką jupi Werka łapie promyki słońca nad morzem więc ma więcej szczęścia.
Miłego słonecznego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie,czekam jak mi się dziecię obudzi-nakarmię, przewinę i na spacer do parku.
Wczoraj zaliczyliśmy 2 razy rzyganko, fotel, podłoga, pościel, matka - wszystko zafajdane. Ale nie ma co się dziwić jak żarłok wsuwa po 120ml i szuka dalej butli.
Noc też jakaś do bani-skończyło się na tym, że synek z babcią spał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie,czekam jak mi się dziecię obudzi-nakarmię, przewinę i na spacer do parku.
Wczoraj zaliczyliśmy 2 razy rzyganko, fotel, podłoga, pościel, matka - wszystko zafajdane. Ale nie ma co się dziwić jak żarłok wsuwa po 120ml i szuka dalej butli.
Noc też jakaś do bani-skończyło się na tym, że synek z babcią spał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski ja poszlam teraz z mezem i mala na spacer ale po 15 minutach wrocilam i siedze w domu i rycze, moj mi od dwoch dni ciagle dogryza najpierw było o brzuch ze taki jeszcze galaretowaty mam i ciagle do niego gada jakby tam mała była a teraz na spacerze idziemy a on do mnie ALE CI CYCKI OBWISŁY 😞 😞 😞 😞 🤨
kurcze co on mysli ze ja uczuc nie mam, urodzilam dziecko karmie je piersia to przeciez nie ubiore super obciskajacego stanika a najgorsze jest w tym ze on nie rozumie ze jego slowa mnie bola i nie widzi w tym nic złego...FACET TO ŚWINIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilcia 😘 facec nierozumieja pewnych rzeczy tak
juz z nimi jest wkoncu sa opoznieni 😁

Kirrke no to ladny wyzeraka maly mpja tez ciagle glodna
ale widze ze t normalne a zaczynala miec obawy ze cos z nia nie tak 🙂
Ja wczoraj bylam w parku nad rzeczka superasnie moze dzisiaj tez sie wybierzemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie,

Trochę nas nie było a to dlatego że byliśmy na naszych pierwszych wakacjach 🙂
Spędziliśmy 2 tygodnie u mojej babci na wsi. synusiowi klimat odpowiadał bo urósł diabelec mały jak nie wiem 🙂 Powoli trzeba będzie zrobić pierwszy przegląd garderoby małego bo to koszulki za krótkie rękawy dostają albo śpiochy jakoś dziwie ciasne się robią 🙂
Zaraz obiadek trzeba bedzie podać i wyruszyć na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laseczki

dzis dzien wyjatjowo piekny u mnie, w sloncu ponad 40 st 🙂 czekam do 15 az sie troche schlodzi i spadam na spacerek z Babelkami 🙂 wczoraj pierwszy raz zaliczylam dlugie zakupy z dziecmi! myslalam, ze bedzie przesrane ale nie zawiodly mnie, byly wprost kochane 🙂

emilka nie przejmuj sie takim gadaniem, badz dumna z siebie i ze swojego ciala. w koncu dokonala sie w nim najpiekniejsza z mozliwych przemian. urodzilas Liliankę o która dbalas 9 miesiecy, czulas i widzialas jak rosnie w Tobie, jak zaczyna sie ruszac, teraz dajesz jej najwspanialsze chwile bliskosci karmiac piersia... jesli chlop nie potrafi tego docenic to Jemu wspolczuje...
moze i piersi i brzuch nie sa tak wspaniwale jak przedtem, ale za to dostałaś córcię-największy skarb jaki mogłaś dostać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez wlasnie juz PO

moje Dziecko padlo pospacerowo ...
czapka odcisnieta na glowie, ale niewazne 😁

[URL=http://img684.imageshack.us/i/spacerx.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8025/spacerx.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

kupilam sernik ...
i wlasnie mam zamiar go konsumowac 🤪

zakladeczka wiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kryzys hormonalny. matka wyjec, smarkacz i co tylko. a dziecko nawet grzeczne.
czuję się strasznie zmamusiała i wcale mi się to nie podoba 😞 strasznie się boję, że mi tak zostanie...zero ochoty na duszenie, w ogóle małż tylko wkurza, chociaż pomaga i stara się jak może 😞 zero ochoty do życia nawet 😞 ech, lepiej spadam, zanim wszystkim humory zepsuję ☺️ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...