Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja padam spacer wykonczyl mnie kuzynka wpadla z blizniakami i corka 11 misieczna
w parku szalelismy tylko ciekawe jak mi mala znowu da popalic co zrobie ☺️
Najlepsze ze u nas sklepy pozamykane wieksze a ze mnie taka matka ze nie sprawdzilam
iz konczy sie mleczko ☺️ ☺️ i teraz sie modle zeby do rana jakos wystarczylo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
... a moje dziecko od powrotu ze spaceru spi 😮
budzi sie tylko na mlesio i dalej spi 😮
juz oczywiscie zaczynam sie stresowac czy ona aby chora nie jest ...
chociaz nie wyglada na chora, ale i tak mam Malucha juz na oku

bo jesli nie jest chora to ciekawa jestem jak noc bedzie wygladac ...
skoro caly dzien przespala
juz sie boje ☺️

Tatus wlasnie ja zabral na spacer
coby w nocy nam w kosc specjalnie nie dala 😉

Julcia mnie tez nieraz te spacery tak wykanczaja, ze potem wracam do domu i sama bym chetnie spac poszla ... od tego nadmiaru tlenu 🤪
a tu trzeba dalej Maluchem sie zajmowac ...

2 Anie nie dolujcie sie - raz dwa z dola wylazic !

a emi ( doczytalam ) no niestety tak to bywa, ze jak Facet nieraz cos powie to niewiadomo czy smiac sie czy plakac po prostu 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc lasencje 😘
sztunia i agata gratki z seksacza 😜 zdecydowanie za kazdym razem ejst lepiej odwazniej 😉
anki wyskakiwac z dolkow, dolki to nasze pociechy za rok w piaskownicy beda kopac 🙂
solarium sobie daruje po calym dniu spedzonym na dworzu juz mam twarz jak murzynka a nozki nadgoni sie jak pogoda sie utrzyma 🙂
emi olej teksty meza przykro ze cos takiego mowi ale to facet totalnie inne spojrzenie na zycie i czesto brak wyczucia co i kiedy powiedziec.
my dzis caly dzionek spedzilsimy na spacerach i w ogrodze u rodzicow 🤪zaliczylismy przepyszny mamusiowy obiadek i grilla 🙂 ciekawe jaka nocka bedzie bo maly gosciu w sumie spal dzis 10 godzin 🤪 🤪 poki co wykapany i napasiony lezy w lozeczku 🙂
klapi oj tak ja sie stalam rodzinna ale glownie ciagnie mnie do moich rodzicow 🙂
dzis spotkalam znajome z liceum jakaz dumna bylam ze juz mam meza dziecko prace mieszkanie a one pokonczyly studia i dopiero rozgladaja sie za facetem praca 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po dzisiejszym slonecznym dniu musimy zaopatrzyc sie w parasolke, posiadaja wasze wozki taki sprzet w zestawie? do naszego wozia parasolka kosztuje stowke 🤢 moze jakis uniwersalny zamiennik wynajde a jak nie to pielucha bede sie wspomagac 😜
do dziewczyn ktore maja xlandera czy na upalne dni bedziecie wypinac ten wklad z gondolki? jak jak to wyjelam to napewno dziecku bedzie chlodniej ale to tak jakos nieladnie wyglada z tym plotnem i wzmocneiniami metalowymi 🤢
dobranoc mam czkawke 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe asienka my juz PO spacerze bylo 😁 😁
parasolke musialam dokupic
warto bo juz sie przydala kilka razy
Mala oslania przed sloncem
a czasami Mamuske przed deszczem 😉

zazdroszcze Wam tego bzykanka
fajnie by bylo gdyby bylo jak za starych czasow ...

ja tez juz spadam
dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kirrke ja tez tak mniej wiecej tez po szczepieniu wlasnie ale w lipcu
musze wrocic na kolejne szczepienie ale pozniej spowrotem do tatuska 🙂

Moje dziecko sie zzygalo normalnie jestem przerazona az sie poryczalam zjadla normalnie 60 i nie wiem co jej sie stanelo 😞 oby bylo wszystko ok temperatury nie ma na szczescie 🤔
Teraz spi ciekawe jak dlugo bo niespokojna jest 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki dzisiaj niestety znowu pochmurnie za oknem 🥴dawno cholera nie padało 😠 😠 😠
widzę że nie tylko mój facecik ma głupie docinki nie dość że wrócił po tygodniu nieobecności to jeszcze pretensje do garbatego że ma dzieci proste a to że sierść scoobka na podłodze że ja wyglądam jak czarownica niezadbana i w ogóle kiedy doprowadzę się do porządku i przestanę być słoniczką rusałką
A tak to miłego dnia dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nowy tydzien mamuśki witajcie 🙂
oj zostane nimomanka chyba, fakt ze jeszcze troche dyskomfortu czuje ale fajne to jak nie wiem 🙂
emilka facet czasem cos palnie bez zastanowienia, wazne zeby zrozumiał ze przegiał no i niech odkupi winy 🙂
dziewczyny z dołami , wyłazić z okopów i cieszyc sie zyciem 🙂
co do parasolki wczoraj spotkalismy ludzi co szli z mutsy i mieli parasolke, powiedzieli ze dziadostwo bo sie gibie ale nie wiem czy kupie gdzies zamiennik jakis fajny, poza tym ja na torbe czekam juz z 5 tygodni wiec znajac zycie parasolke by dostarczyli jakby było po wakacjach 🙂 tez pieluchom poki co sie wspomagam 🙂
o pada, jeden dzien słoneczny to zbyt wiele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam poniedzialkowo 😘
u nas poki co slonce ale deszcz wisi w powietrzu 😠 ale mimo to zaraz karmie malego i smigam do rodzicow w razie w wystawi sie malego na tarasie 😉
chata wysprzatana kwiaty od meza w wazonie 🙂 jak milo miec imieniny 🙂 popoludniu zapraszam kwietnioweczki z bobasami na serniczek 🙂
udanego dzionka i tygodnia zycze, w koncu w tym tygodniu jest DZIEN MATKI 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witatam
U nas piekny goracy weekend byl
wczoraj spedzilam dzien z dziewczynkami nad oceanem 🙂 🙂 🙂
opalilam sie nawet 🙂 🙂
malutka Grzeczniutka dzis z rana przez sen smiala sie na glos!!!! jeso jak smiesznie i fajnie....szkoda ze nie nakrecilam tego,ale skad moglam wiedziec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamuski
U nas nie najlepiej nocka w sumie w miare wczoraj
na wieczor Mala zwymiotowala myslalam ze nic jej nie bedizie
ale z 15 min temu znowu zwymiotowala zaczynam sie denerwowac
tempertury nie ma, musze ksiazeczke jej wyrobic zdrowia bo mnie lekarz nie przyjmie
a do tego musze miec zaswiadczenie ze jestem ubezpieczona i mala idzie na moje
ubezpieczenie urzedasy sa super 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

asienka wszystkiego najlepszego imieninowo ! 😉

do tej pory nocki mialam zajebiste a dzisiaj pobudka co 2 h 🤢
czlowiek szybko sie do dobrego przyzwyczaja wiec wymeczona jestem ...

teraz Maluch z Tatusiem lezy, przeciaga sie, przysypia i wydaje z siebie rozne dziwne dzwieki 🙂

a ja ide sie ubierac


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka biedna Twoja Mijusia 😞 oby tylko to nic poważnego nie było
U nas atak terrorystyczny dokonany, ale mamusia wygrała, tuliła całowała i się nie denerwowała, a gdy już było tylko kwilenie było cycusia dała, bo w gardełku zeschło, potem znowu tuli tuli i widzę własnie że skrzat pomału odpada więc ja idę zrobić poniedziałkową toaltę no i sniadanie wkońcu zjem.
U nas jakaś wysypka się pojawiła, podejrzana sałata, albo jedna kostka czekolady ze zmielonymi orzechami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asieńka sto lat!

Julka kciuki zaciskam 😘

Matysia coś luźniejsze kupki robi, ale poza tym zachowuje się ok, temperatury niet, więc obserwuję. od czasu do czasu, jak mi złapie wrzaskuna to jej infacol zapodaję przed jedzeniem, może te rozluźnienie od tego 😮 a jak z nią wczoraj na kanapie przysnęłam o 22, to pobudka dopiero o 4 była ☺️ ale jakby w łóżeczku spała, to by nie było tak długo niestety 🙃

zazdroszczę mamusiom, które już się poddały duszeniu - bo ja jakoś w ogóle nie mogę o tym myśleć 😞 czuję się tak strasznie obleśna, że nie wyobrażam sobie tego po prostu. mimo, że małż się doczekać nie może i ciągle mi mówi miłe rzeczy, łapie, całuje i takie tam...a ja tylko myślę o tym, że zaraz na pewno wrzaskun się zacznie i że czuję się jak troll, a nie kobieta ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...