Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Modlitwa super. 🤪
Ja też samotna matka jestem 🙂
Tatuśko pojechał do pracy a my rządzimy się sami.Nie mam co narzekać bo dziecko rozumie matkę i nie daje za bardzo popalić. Budzi się na jedzenie, zmianę pieluch i dalej spać. Dzisiaj troszkę pomarudził ale to chyba przez tą pogodę.

Byliśmy dzisiaj na kontroli. Mały przytył 600g od dnia wypisu 🙂

Julka - my wyjeżdżamy ok. 20 czerwca -odliczam już dni bo stęskniłam się za mężem. Później przyjedziemy na szczepienie i wracamy.
Masz już paszport? Nasz będzie 1 czerwca - taki prezent na dzień dziecka 🙂
Kiedy wspólny spacerek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja też walczę z małym od kilku godzin - zapeszyłam 😞
nie wiem czy mozna stracic pracę będąc na L4 czy na macierzyńskim, ale widac w mojej formie wszystko jest mozliwe.
i tak mam ich w dupie.
kończe bo wniebogłosy mam bez przerwy 😲
branoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla wszystkich mam z okazji naszego święta moc miłości i cierpliwości 😘A ja jutro smucę sie bo znów lecę do pracy - trasa Poznań. Moja myszka bedzie płakać 🤨
Na samą myśl nie chce mi sie spać tylko tuliłabym mojego robaczka ...ech....
Dobranoc mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Od dziś już na zawsze!!!! 🤪 26 maja będzie naszym swiętem!!!! 🤪 I ani się nie obejrzymy pewnie jak nasze Smyki będą recytować wierszyki czy malować laurki 🙃
a póki co życzę Wam wsztstkim ( i sobie) przespanych nocy, pięknych dni pełnych roześmianych twarzyczek Dzieciaczków, zdrowych kup przy dobrych wiatrach i pogody na wiosenno-letnie wózkowe podboje świata 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkiego dobrego mamusie w tym pieknym dla nas dniu 🙂 radości z pociech 🙂

moje dzieciako tak chciało dzis juz switowac ze nie spimy od 5.50, ale słonko nam swieci w okno wiec zyc sie chce 🙂 wczoraj była akcja terrorystyczna, śmiejemy sie ze niedobry wujek bin laden nakazał robic demolke, no ale niestety Maja znowu poległa na polu walki, wiec z wujka planów nici 🙂

Lenka jaka królewna 😁

Lilanka Maja ma tego samego smoka tylko ze jak jej wkladam do dziuba to ryk na całego

Aron i te łocy

Madzik dziewczyny pierwsza klasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc MAMUSIE 😘 🤪
wszystkiego najlepszego 😘
ja wstalam dzis do malego przed 3 🤪 i bylo stekanie kupa placz na mleko w koncu uswiadomilam sobie ze to juz Dzien Matki 🙂 poszlam do lozka polozylam malego na podusi dalam cyca niunius sie najadl i na koniec walnal przepiekny usmiech no i sie rozryczalam na maksa 🙂 od rana chodze juz zaplakana tak sie ciesze na ten dzien, normlanie nie wierze ze za troche bede latac do przedszkola na akademie i sluchac wierszykow i dostawac laurki 🙂 czasem sa newry czasem jest armagedon ale usmiech dziecka wynagradza wszystko 🙂 czy wasi partnerzy jakos ten dzien swietuja bo moj wstal i pojechal do pracy, myslalam ze chociaz jakas pogadanke walnie w stylu jestes juz mama jak sie czujesz ze fajnie itp itd 🤢
udanego dzionka zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to się pochwalę
na popraw humoru
Majka kiedyś nas za to zleję 🙂
[URL=http://img441.imageshack.us/i/alfaalfa.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5931/alfaalfa.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja królewna to budzi sie tylko praktycznie raz w nocy kolo 3 na karmienie mama cyca wywali zje i odlatuje odlozy do lozeczka 15 minut płaczu mama nie reaguje i dziecko spi a potem pobudka o 7 ale to juz jest rano i sie nie liczy wiec nie mam prawa narzekac 🙂
teraz dopiero usnela a ja juz umyta i ogarnieta moge zaczac dzien
słoneczko za oknem swieci moze dzis uda sie na spacer wyjsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia
swietna fotka 🙂 🙂 🙂
u nas wszystko w porzadku
Michelle od soboty idzie spac do lozeczka a od pierwszej pobodki spi potem z nami-koniec z zarwanymi nocami spi ladnie-budzi sie na cycka i spi dalej-nie rozbudza sie nawet
w dzien praktycznie ciagle spi
Irlandie rozpieszcza cudna pogoda juz od piatku.... dzis znow bedie pieknie..
Michelle wczoraj poraz pierwszy usmiechnela sie do mnie swiadomie-tak mysle bo mowilam do niej a ona usmiechnela sie kilka razy 🙂 😜
23 maja w rozny miesiac po urodzinakach zagaworzyla
GE
😁 😁i od ge cisza poki co
ja rozniez nam wszystkim zycze radosci z macierzynstwa kazdego dnia 🙂:")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73 - no właśnie redukcja etatu jest sposobem na zwolnienie mamusi na macierzyńskim... 😠
ale może faktycznie po prostu awansujesz 😜

ze mną mieli "farta", bo umowa mi się kończy w czerwcu i po prostu postanowili mi nie przedłużać! Jeszcze jak byłam w ciąży to się o to starałam 😠 jakbym nie była w ciąży to nie byłoby problemu, a tak usłyszałam, że jak już zdecyduję się na powrót do pracy to podpiszą nową umowę (i najlepiej znowu na rok...)


WSZYSTKIEGO PIĘKNEGO Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA!!!


Sztunia
- pozazdrościć sesji! SUPER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...