Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja szybko witam bo mały niespokojny
śliczne dziewczyneczki.
Aron nie moze się wciąz zdecydować 😉
wszystkiego naj z okazji naszego swięta nam wszystkim 🙂
JoZo, a mi sie nie wydaje, ze mogą mnie zwolnić na macierzyńskim, a jeszcze dodatkowo chyba muszą mi zapewnić stanowisko po powrocie z wychowawczego a nie tylko po macierzyńskim no chyba , ze firma sie rozwiąze.
ale kto tam wie, jak to jest naprawdę.
zakłądkaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziewczynki wczoraj miałam taki dzień,że nikomu nie życzę...
mała płakała nam o 12 do 22.........................
remik też jakiś rożdrażniony wczoraj łaził,może ta pogoda tak na nich działała,bo ja też wkurzona byłam,nie dość tą całą sytuacją to jeszze tym,że na dwor nie mogliśmy wyjść,bo tak straszliwie u nas wiało i było mega zimno....
chodziłam zła jak osa,myślałam,że rozniose dom....remik zasnął o 20stej a młoda walczyła do 22,wkoncu dostała czopek viburcol homeopatyczny i zasnęła 😞

boszee nogdy więcej takich dni,dziś spi praktycznie cały czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja również przesyłam wszystkim mamusiom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Matki.

Piękny ten dzisiejszy dzień aż duma rozsadza że jest się już mama 🙂

A u nas nocka po wczorajszych szczepieniach taka sobie. Mały marudził i budził się praktycznie co 2 godzinki. A najlepiej to spało mu się z mamą w łóżku jak tylko odstawiałam go do łóżęczka to był ryk ale nie daliśmy się i o 4 nad ranem mały już spokojnie spał w swoim wyrku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale miałyśmy wyprawę 🙂 od 12 do 17 prawie 🤪 i non stop chodziłam...jak fajnie jest być Mamą 🤪 tylko zastanawiam się dlaczego po takim spacerku ważę kilogram więcej niż przed 🤔

Moje dziecko nakarmione przewinięte usnęło samo 🙂 a tu zaraz idziemy dalej na spacerek raczej tatuś na piwko a mamusia na soczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
później Was doczytam
a teraz siedzę i wyje 😞 to normalne że 2 miesięczne dziecko nie jest w stanie wyrecytować wierszyka z okazji dnia matki, ale liczyłam że michał coś zrobi. Nie chciałam fajerwerków czekałam na życzenia i tulenie we trójkę,
czekam czekam i nie wytrzymałam, a on mi na to żebym przestała, co to za święto kolejne sobie wymysliłam dla siebie, a do mamusi swojej i mojej z kwiatkami i prezentem biegł.
Dobrze że chociaż sama coś sobie kupiłam, piekny obrazek z napisem MAMA
wiecie jak mi jest smutno 😞 😞 😞tak czekałam na ten dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia - przytulam 😘 wiem co czujesz...
Mąż wrócił z pracy z moimi ulubionymi lodami, z tekstem że chce mnie rozpieszczać; myślałam że to z okazji dnia matki. Ale potem okazało się że nie - powiedziałam że powiniem z Gutkiem przygotować mi jakąś laurkę czy coś a on zrobił wielkie oczy i nawet nie udawał że nie pomyślał o mnie że to mój dzień 😞 choć dniu pamiętał.
Przeprosił oczywiście.
Ale i tak smutno...

Jedyna fajna rzecz, że te lody na rozpieszczanie przyniósł tak po prostu bez okazji 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczęście chociaż że mała wykąpana juz spiocha smacznie, ja też idę, głowa mnie boli i smutasa mam 😞 a najlepsze jest to że w oczach męża to ja jestem zła, bo wymagam bóg wie czego.

Ilona ważysz więcej bo ten rozlazły tłuszcz zamieniłaś na mięśnie a one są cięższe 🙂

Iskierka Emilka przeurocza i jaką ma dalej czuprynkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZTUNIA głowa do góry 😘 przytulamy.Masz Majeczke i to najwiekszy prezent 😉
Skoro mówisz że to mięśnie to ja tak codziennie będę chodzić

RATUNKU MĄŻ MNIE NAPASTUJE!!! ON CHCE A JA NIE 😉
A tak na serio ile po porodzie pierwszy raz się dusiłyście? Ja mam jakąś blokadę 🤢 ciągle mam w głowie ten masaż szyjki i tak strasznie się boję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj męczący ten dzień..
walczymy z cycem..mamy zamiar być wyłącznie na cycu i możecie się domyśleć co się dzieje kiedy matka chce, dziecko chce a mało leci 🥴

teraz jest wykąpany, dostał cyca i usnął..zobaczymy ile pośpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...