Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
odciski robiliśmy jak Mała prawie zasypiała - inaczej byłoby to niemozliwe (z jej ruchliwością) w sumie to i tak przy drugiej łapce się rozbudziła i wyszła zamazana.
Powodzenia życzę w odciskach!!!!
aaa.... masę solną można malować więc jeśli chcecie kolor to pędzle w dłoń i do dzieła!! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniu słuchaj napewno ta masc nie zaszkodzi mu, juz gorzej od niej miec nie bedzie, a wiec jutro robie mase solna i bede dziecko odciskac 🙂
tak mi przyszło do głowy ze bym moja mała tak cala odbila zeby zobaczyła jak była malutka 🤪 🤪 🤪 😮 😮 😮
boze jakie ja mam czasami pomysły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój mały skarbek nabawił się jakiegoś stanu zapalnego siusiaczka..zaniepokoiła nas krewka na pampersie..
Teraz mamy łapać mocz na badanie i robić okłady z Rivanolu..
No i mieliśmy problemy z kupą, ale dziś już 2 zrobił więc może wszystko wróci do normy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aronek juz rzadziej zaczal kupkac. wczesniej co cyc to sranko, a teraz moze 3 do 4 kupy na dobe i tez nagle tak sie porobiło.
krewka z siurka poleciała ale to bylo na poczatku i to normalne powiedziała pediatra wtedy.
wiecej sie nie powtórzyło.
Aron dzis ciagle cyc i zaraz mu sie uszami chyba zacznie wylewac 😁
ile moza jesc?
najgorsze, ze nie che mi odbijac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój w ogóle w ciagu dnia nie chce spac w domu, tylko w takim letargu na czuwaniu kilka drzemek łapie po kilka minut. w sumie moze góra ze 2 godziny bedzie, ale noce za to przesypia ładnie
śpi jedynie w wózku podczas jazdy i to po równej powierzchni, inaczej ocz otwarte 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Mamusie 🙂 rzadko wpadam bo ciągle mam jakies problemy z tą moją kruszynką. Były problemy z plesniawkami ale uprałyśmy sie juz z tym, potem był problem z mlekiem bo jadla i zygała- z tym tez sobie poradzilismy a teraz mamy nowy- ślinienie sie.
Dziewczyny pytam was bo już głupieje, dziecko mi sie tak niemiłośiernie slini ze az sie krztusi-nie umie jeszcze przełykać i czasem mi sie zaczyna dusic ale jakos juz sie nauczyłam to opanowywać.Ogólnie dzidzia zdrowa ale .. bardzo bardzo sie slini. Słyszałyscie już kiedyś o takim czymś, bo pytam lekarzy a oni nie widzą w tym nic złego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka73 moja tez nie za chętna do odbijania, zazwyczaj po butelce usypia i mozna ją nosić nawet cała godzine i nic z tego nie bedzie. dlatego ja odkładam ale nie na płasko i jak zacznie sie wiercic biore ja na rece do odbicia i bekanie to juz kwestia tylko dwóch trzech minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

kupa w badaniu. dziecko podmienione. matka dalej obolała bez innych objawów. a jaki ból jak cyca ciągnie 🥴beka zwykle jak stary chłop 😉 a to, co piszesz Anka73, że cały dzień Aronek cyca ciągnie to może być, ze pobudza mleczarnię do większej produkcji - bo mu potrzeby wzrastają. tak mi tłumaczyła środowiskowa.

też spróbujemy masy s, skoro takie ładne efekty daje 🙂

zbieram się do dentysty...

miłego dnia i spokojnej nocki, bo nie wiem, kiedy dam radę zajrzeć znowu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Mala to roznie z tym spaniem ...
czasami przespi pol dnia a czasami 15 minut lacznie w ciagu calego dnia
za to w nocy spi rewelacyjnie ... i to sama w lozeczku 🤪

a do tego jak Lalunie wloze do chusty to od razu oczy zamyka i odplywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej nawlos. miło cię "widzieć".
nie wiem co z tym ślinieniem moze być.
moze zweryfikuj z innym lekarzem - jeśli jeszcze tego nie robiłaś albo z jescze jednym.
Aron, jak nie odbije to ulewa i rzeczywiście, jak nie chce odbićto ja siedze jak na kaktusie bo się boję zeby sie nie zachłysnął podczas snu.
oczywiście układam na boczku ale ten skubaniec robi wszystko zeby leżeć na wznak 🙂
zaraz sie wkurwię 😠 😠
bartek miał być godzine temu i go nie ma.
chyba wezme rozwód zanim sie ochajtam bo mnie to naprawdę zaczyna draznić.
umówiłam sie i nie mam jak wyjść teraz, nie wspominając, ze mam pustą lodówe a głodna jestem, jak cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!
i jak ja mam zrealizować zamówienie na mleko.
krowy nie ma - nie ma mleka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie,

My dzisiaj walczymy bo synuś tylko chciałby spać na rączkach a mama odkłada do łóżeczka i jest bee.

A do tego dostałam chyba okres.
Cholera myślałam że jak karmię to ten błogi stan potrwa trochę dłużej a tu ledwo się zagoiło to przyszło to dziadostwo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73 co do karmienia... słyszałam że dużo dzieci spędza cały dzień przy cycku bo to miłe dlas nich 🙂 jak to powiedziała jedna pielegniarka 🙂 ciepło, bicie serca mamy to dla dziecka luz blus i haaay 🙂 spróbuj zauważyc ile z tego całego dnia dziecko faktycznie ciągnie cycka 🙂 tzn je mlecko 🙂

kurcze czytam o tym ślinieniu ale wszytsko dotyczy starszych dzieci 3 4 miesięcznych....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawe co z tym slinieniem sie 😮
ale i tak wydaje mi sie, ze to nic groznego ...
moze taki urok Bobasa 🙂

a to moj Szatan w chuscie 😎
[URL=http://img692.imageshack.us/i/chusta.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7959/chusta.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

bedziemy promowac chusty bo warto ! 😉

cos tak teraz patrze, ze to lustro jakies syfiaste wyszlo 😮
trudno 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...