Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 🙂
WSZYSTKIEGO NAJ W TEN CUDNY DZIEN MAMUSI

U nas dziwaczna pogoda ale dzisiaj juz wychodzimy na spacerek
tylko szkoda ze nie mam jak sie wykapac bo Nuna wojuje od 7 😞

Kirrke to mniej wiecej tak samo mamy zaplanowane wyjazdy 😉
ja w sumie mam 16 czerwca szczepienie i nie iwem jak lekarz zaleci czy bede musiala odczekac pare dni po tej szczepionce zobaczymy a pozniej tez w lipcu wracam tylko na kolejne szczepienie i spowrotem do tatuska 🙂
A na spacerek najlepiej jak nie bedzie sie chmurzyc bo trzeba spokojnie poplotkowac a nie uciekac przed deszczem 😉 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

Kochane Kwietnioweczki -
wszystkiego najlepszego z okazji naszego ( juz ) swieta 🙂

Foteczki Waszych Dzieciaczkow SUPER !
Slicznosci - slodkosci 🙂

... u mnie nocka zajebista 🤪
wlasciwie dopiero wstalismy ☺️

zakladka na Oli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAMUSIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZE Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA ABY SŁONECZKO NAM CODZIENNIE SWIECIŁO A NASZE MALEŃKIE SKARBKI BYŁY RADOSNE I ZDROWIUTKIE I NIECH ROSNĄ POWOLI BYŚMY ZDĄŻYŁY NACIESZYĆ SIĘ KAŻDĄ CHWILĄ 😘

Moje Dziecie dało mi dziś najpiękniejszy prezent spała ze mną do 9 🤪 a potem wstała z taką radosną minką 🙂 ta strasznie się ciesze że ją mam mój skarb mały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!!!

mi od samego rana dzieci śpiewają, może 10 min spokoju miałam... 🙂 Staraja sięchyba, żeby ten dzień był wyjątkowy 🙂
Przynajmniej dziś mam dobry humor, wczoraj dowiedziałam się, że basista mojego ulubionego Slipknota nie żyje... Ciekawe, co dalej będzie z zespołem... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja Misia spi na brzusiu pod nadzorem Mamy i tak słodko dupcie wypina 🙂 i do tego pierdzi sobie od czasu do czasu...boziu boziu jak ja Ją kocham 🤪 oszaleje dzisiaj ze szczęścia. Idę robić oko i lecę na miasto kupić bukiet dla Mamy może akurat Lencia się obudzi.

Moja mała dzisiaj zaskoczyła i napiła się herbatki rumiankowej 🙃 i nie chciała potem cycusia tylko ładnie sama usnęła na moim brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...