Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejka
oj widze ze Klapi wyciaga niezłe oręże przeciw Brzydkiemu, ja tez jestem za rozmowa, ale czasem się nie da, jak dostanie obuchem w łeb to może się obudzi 🙂
Michelle słodki uśmieszek
a nas dalej męczą pierdki, wiec nocka z pobudkami wieloma
fajna ksiazeczke kupiła moja mama w Ikei, nie ma odgłosów ale rózne bajery sa na sznureczkach, no i plus za pranie w pralce. tylko do konca jej sie nie przyjrzałam bo jeszcze Maja jej nie dostała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heja 🙂
Brzydki jest brzydki!
Ostatnio tym naszym chłopom się w głowach poprzewracało! Mój na szczęście działa prawidłowo.
Wczoraj moja córa odwaliła niezły numer. Zmieniałam jej pampera, a gwiazda strzeliła kupsko na przewijak, dywan i moje łóżko 🤢 🤢 🤢
Tatuś posprzątał, a co!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana 🙂

Czekam na meża ktory mial dotrzec ze swiezymi bleczkami i jakos ani widu ani slychu po nim 🙂
Nocka pieknie przespana z pobudka na 1 karmienie wiec rewelacja.
Pewnie wczorajszy caly dzien na swiezym powietrzu tak zadzialal na Filipa 🙂
Klapi współczuje nerwowki ale pewnie po twoim "zniknieciu" Brzydki szybko otrzezwieje.
A teraz wyjec wzywa wiec trzeba mleko szykowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

no to dzien zaczynamy ...

irysek pierdy w ksiazeczce heh
takie niby pro natural ?
lo matko 🙂

musze zobaczyc te ksiazeczki z Ikei !
mam taka jedna dla Malej - szelesci i piszczy i Oli jest zachwycona

JoZo i klapi widze ostry wkurw na plec Brzydka
i dobrze im tak ! niech wiedza, ze z Zonami nie przelewki 😎

ja tak jak elkka staram sie nie chodzic do lozka w niezgodzie bo zle spie, snia mi sie jakies pierdoly, po prostu nie cierpie zasypiac w zlosci ... i sama ...
ale niestety czasami inaczej sie nie da i tez zabieram swoje "zabawki", posciele, koldry, poduchy i zmianiam srodowisko naturalne na BEZ CHLOPA 🙂

a swoja droga elkka sliczna Dzidzia 🙂

kasiak gratuluje 3 miechow 🙂

a my niebawem usg wiec wstepnie wstaje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLAPI tylko się nie obraź że malolata się wtrąca ale takie pogrywanie że Ty wyjeżdżasz nic nie mówisz to trochę dziecinada bo może się zacząć martwić o Was Brzydki.Nie chce go tu bronić o nie nie bo powinien pomyśleć że teraz jest Was troje i albo idziecie razem na ognisko i zostajecie do danej godziny póki Haniutek się nie zmęczy albo razem jesteście w domu. No coś za coś. Takimi rzeczami zaostrzasz tylko sytuacje a jakbyście pogadali to myślę że szybko znalazł by się kompromis.
Ja święta nie jestem nie raz nie odbierałam tel. i to wtedy gdy mieszkaliśmy w Poznaniu i Jacek się martwił i dzwonił po wszystkich i teraz wiem że to była dziecinada z mojej strony. Teraz jak mnie wkurwia to mu mówię wprost że jak się mu coś nie podoba to niech idzie na dwór i przewietrzy swój pusty rozumek to może wiatr mu jakiś mądrości nawieje. Nie wyganiam go z sypialni bo nie mam gdzie 😉 zresztą to nie mój dom więc nie będę się panoszyć chociaż czasem mógły pospać na podłodze 😉

Klapi napisz mu że jedziesz bez niego na ten weekend na działkę a on ma czas by przemyśleć swoje postępowanie może zmądrzeje i wpadnie z nudów na jakieś dobre rozwiązanie waszego sporu (kolejny karnet do spa 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi a jak Ty wyjedziesz tak bez wiesci to przypadkiem Brzydki Ci kiedys na zlosc tez takiej akcji nie wygeneruje ?

ja wiem, ze moj w takiej sytuacji by sie martwil a pozniej by mnie wysmial, ze dziecinna jestem ...
( tak jak ilonka pisze )
ale wiadomo, ze kazda Kobitka zna swojego chlopa najbardziej i wie czego sie po nim mozna spodziewac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdoberek, karmię właśnie i śmigamy na spacerek 🤪

Klapi - Elkka i Ilona dobrze radzą 😉
choć sama poszam spać w nerwie 😞 w jednym łóżku ale oddzielnie 😞
ale wiem, że gdybym zniknęła bez słowa na dwa dni, i to w dodatku z synem, nie byłaby to droga do porozumienia.
My dzisiaj rano już pogodzeni 🙂
Klapi, może i u was po nocy się poukładało? 🙂 czego życzę z całego serca bo fajna z was para 😘

Kasiak - trzy miechy to już szmat czasu 🤪

Elkka - śliczna uśmiechnięta córcia 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam słonecznie
Ale miałam koszmar. Śniło mi się że w żadnym sklepie nie mogłam kupić mleka dla dziecka 😮 Latałam zaryczana i wkurzona po tych sklepach hehe
Dziecko mi do tej pory śpi 😲 Wzięłam go do łóżka o 6:30 trochę pociamkał z cycków i lula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaś ma jakies opory przed tym pałąkiem. Pogapi się chwile i zaczyna się wkurzać że mu świat zasłania. O statnio też mnie zaskoczył że się wystraszył grającej zabawki playskoola. Wcześniej go to kręciło 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi wiem ze czasami rozmowa tez nic nie daje...znam to z autopsji, ale powiedz mu ze wyjezdzasz a on ma czas na przemyslenie sprawy kto jest dla niego wazniejszy ty i hania czy zabawa ze znajomymi, kobieta rezygnuje z wiekszosci przyjemnosci to dlaczego mezczyzna nie moze tez sie czasami wyzbyc egoizmu ??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szczęcie jest podział i w każdy wtorek i czwartek od 12 do 15 są "dzieci zdrowe" i wtedy sie przychodzi na szczepienie albo na bilanse i rejestrują na miejscu. Nie trzeba się wcześniej umawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂
mala spi przy cycu wiec jest chwilka 😜
klapi ja tez mysle ze powinnas mu powiedziec ze jedziesz na dzialke,bo tak bez slowa to rzeczywiscie bedzie sie martwil...nie bronie go ale to lekka przesada,pewnie i tak jak mu powiesz to i tak was nie pusci 🙂

agatta - 3mamy kciuki za coreczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi - dziewczyny dobrze radzą. chociaż jak znam siebie to też bym pojechała bez słowa i dopiero łaskawie przez telefon bym powiedziała ☺️ wszystko zależy od stopnia wqrwienia 😉 ja staram się rozmawiać, ale rzeczywiście czasami to jak grochem o ścianę...ech ta płeć brzydka, Brzydka 😜

elkka śliczna, uśmiechnięta Michelle na dobry początek dnia 😘

pogoda się popsuła akurat, jak małż ma 3 dni wolnego 😠 😠 😠 wrrrrr

nocka spoko, i chyba teraz też padła w łóżeczku 🤪 idę zajrzeć 😉

kciuki trzymam za co trzeba 😘 i gratulacje z okazji 3 miesięcy tym, którzy ukończyli wczoraj i tym, którzy kończą dziś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Druga pralka prania wyprana teraz trzeba tylko wyrzucic je na balkon i moge brac sie za ogarnianie siebie 🙂
A na 15 na usg bioderek.

Agatta za Oli kciuki trzymane i napewno wszystko bedzie ok 🙂

Filip odbija za kazdym razem po jedzonku i to nieraz jak stary facecik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...