Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wróciwszy wreszcie do domku 🙂
sztuniazazdraszczam pizzy i karmienia piersią 🤢 no i ten madat niezazdraszczam ale na fajowego pana władzę trafiłaś że tak lekko potraktował nieźle go ugadałaś 😉
kłapi 😘 to tylko facet czego się spodziewałaś 😜 moj właśnie polazł na wódke pijaczyna z niego sie robi 😠i tylko się tłumaczy że miał ciężki dzień nie no ja to się wylegiwałam i dłubałam palcem w nosie 🤢już mu zapowiedziałam że jutro czeka nas rozmowa bo mu się nazbierało do tego puściłam mu wiązankę i chyba sprowadziłam trochę na ziemię 😉 kłapi prezent rewelacja jesteś niesamowita 🙂
w środę lecimy z małym do dziecięcego pediatry/alergologa - łudzę się że może to nie żadna skaza białkowa tylko może jakieś uczulenie na coś 🤢 niech stawia diagnoze i przepisuje odpowiednie mlesio.
dziś jak mały był chwilowo grzeczny bo generalnie muszę przyznac że mam dziecko kochanego placzka to zaszaleliśmy ze starym w łazience: tak mnie wkurzył jak się kapałam że bez wachania wziełam słuchawkę i fru prosto na męża troszki wody sie polało na jego gacie i cała lazienke 🤢 ale chociaż posprzątał więc luz potem jeszcze raz to powtorzyłam bo stwierdził ze wydygam wiec go uswiadomiłam z kim ma doczynienia jak milusio bylo patrzecz wanny jak chłop mi podłoge wyciera 😉 😜 ide se zapodac suchara 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ach ci faceci... Ja, ja, ja, a później inni 😉
Jak się dowie jaki fantastyczny prezent mu przyszykowałaś to zrobi mu się głupio o ile będzie wstanie myśleć jeszcze o czymś innym 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie,

My meldujemy sie dopiero teraz bo cały dzionek spędziliśmy na działeczce.
Słoneczko pięknie świeciło to mamusia się troche zbrazowiła 🙂
A Filipowi świeże powietrze odpowiada jak nic innego spał non stop przebudzał się obadał czy wszyscy którzy powinni przy nim być są i dalej kimał.
Kupki dzisiaj zaliczyliśmy az trzy i taki stan rzeczy utrzymuje się od kilku dni.
Hmm czyżby to na zabki bo ślini się niemiłosiernie i do tego pcha łapcie do gębola jak szalony 🙂
A teraz spróbuję doczytać co tam u was dzisiaj się działo.

A i jutro idzimy na isg bioderek mam nadzieje ze tym razem juz wszystko bedzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kłapiściskam bedzie dobrze 😘
agata strasznie regularnie ten Twój rowerzysta uprawia to rowerostwo jak on te smsy sle jadac 😜 😉 ale chociaz pisze to mile bo moj to chyba nawet nie pamieta juz co to sms do zony jest chociaz najintensywiej to chyba pisalismy ze soba jak w szpitalu z malym bylam 🙂
sztunia to dzis dzien babciowy chyba ja odwiedzialm dzis z Adasiem moja 87 letnia babcie och jaka byla przeszczesliwa, ale w Twoim przypadku fajnie tak jak na raz tyle bobasów i roznych metod wychowawczych w tym przypadku zasypianie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde klapi brzydki Brzydki 😞 ręce opadają
asienka pizza specjalnie dla mamuski, Michaszek kiedyś mi zamówiła taką z saym serem i szynką bez przypraw i nic się nie działo, więc dziś zaszalałam 🙂
idę się myć i chyba też do wyrka 🙂
jakbym chciała żeby niunia spała tak do 4.00 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam, zaraz was doczytam, dzis bylismy po szczepionke dla malego, jutro mlody ma 3 miesiace 🤪 i w nagrode dostanie od rodzicow uklucie w udko, ale sie nie martwie bo ostatnio plakal glosniej jak wsadzalismy go do fotelika niz jak go pielegniarka ukłuła.
dzis tez bylismy u prababci igorka tak ze spontaniczna wizyta, i w koncu kupilam parasolke do wozka 😁

macie jakies namiary na fajne materialowe ksiazeczki dla naszych malcow- obeszlam dzis chyba z 5 sklepow i nigdzie takowych nie maja (maja w Notabene0 np. ksiezeczke, która ma odglosy rozne juz mialam kupic gdy malzonek mi pokazal rysunek ze tam jest odglos pierdzenia- no bez jaj, jak tak mozna, wiec nie kupilam i nadal dzieciak bez swojej ksiazeczki 😜)

poza tym tesciowa mnie wkuuuuu.... wiec poszlam na spacer 3 godziny mnie nie bylo 😜
kopciuszka ze mnie robi, mam jej dol zmywac jak myje schody- ok pomyje ale bede chodzic w butach w domu, bo w koncu sama musze to sprzatac 😜) no ale jutro juz wyjezdzaja nad morze na 2 tygodnie wiec bedzie spokoj w domu, choc ja przez tydzien zakuwam do obrony ech 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i dupa z zasypiania była
Płacz, noszenie, bujanie i smoczek
na koniec cycowanie kolejne i to pomogło (czemu od tego nie zaczęłam.... 🤔 )
Zasnął o 22.
A ja w międzyczasie pokłóciłam się z mężem.
Teraz sie obraził i udaje że mnie nie ma. A ja jak zwykle płaczę.

Kij mu w dupę.
Klapi, przyznaję ci rację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dzisiaj konczymy 3 miesiące 🙂

Boże jak ten czas leci.

A jutro mężuś przyjeżdza i wkoncu bedzie bzykanko.
Ahh kurcze ciężko jak tak go nie ma przez cały tydzień za to w weekendy zachowujemy się jak napalone nastolatki 🙂

To ja juz tez dobranockuję i miłej nocy życzę wszystkim mamusiom i małym bąbelkom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas usypianie wyglada tak: kapiel o 20 kiedys kapalismy o 21, ale pare razy przespal kapiel wiec wole wczesniej zazwyczaj ja kapie, bo meza sie chyba maly boi bo ryczy 😜
pozniej witaminki, ubranko, i sru na lozeczko i cyc na lezaco i usypia przy cycu, dzis rozno o 21 zasnal pewnie po polnocy sie obudzi na cycka, wiec spadam pospac z pol godziny 🙂

ech my sie wczoraj napalilismy na siebie, ale poszlismy sie wykapac i mi sie spac zachcialo, no jak to mowia szklanka wody zamiast no i jakby nie patrzec to jest, za to jak dzis meza odwiedzilam w pracy to gdyby nie to ze pracuje z kolegą to by mnie pewnie zgwalcil na fotelu, ech trzeba mu w koncu cos dac 😁 no ale dzis ma nocke wiec sobie poczeka 😁

no to spadam chwilke podrzemac, do jutra baj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech klapi i JoZo jak ja was rozumiem i współczuję nerwówki 😘

irys a co? odgłosów bąków nie ma w naturze? 😜 😁 😁

a moje dziecko pospało od 17 do 19 i koniec spania na ten wieczór chyba 😠 liczę na to, że jak już w końcu padnie to pośpi te swoje 7 godzin ☺️ dzisiaj mnie chłop próbował na klatce molestować ręcznie i ustnie 🙃, a dziecko obok drzemało w foteliku ☺️ ☺️ ☺️ niestety miałam za ciasne dżiny i bałam się, że nie zdążę ich na dupę naciągnąć w odpowiednim tempie w razie w 😉

i chyba już powiem dobranoc, bo pewnie polegnę usypiając Bobka. masuję wirtualnie i zdalnie brzuszki maluszków 😘
dobranoc, spokojnej i przespanej nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochaniutkie 🙂
dzis idziemy na slub 🙂 ale fajnie tylko pogoda do DUPY pada ciagle jak to w Ie W OSTATNICH DNIACH...
Moja MNichelle usnela o 22 dalam ja do lozeczka-wyjelam o 3.20 cycek i spiw lozku 🙂 🙂
a mnie przeziebienie chwyta znow.. cieknie mi z nosa az oczy lzawia... 😞 😞
wklejam fotke mojej myszki wesolej
zycze spokojnego dionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
u nas źle Brzydki dostałk eksmisję z sypialni i chyba go to wkurzyło.
Mnie wkurzylo to że nie pozmywal i nadotatek nabalganil. Wiec miasla wkurwa i zamknelam dzwi od sypalni.
ale dzisiaj wkurze go jeszcze bardziej, jade do kolezanki na dzialke i nic mu nie powiem.
zamierzam wrocic w niedziele.
'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi
nie ma to jak rozmowa ,rozmowa,rozmowa 🙂 🙂
i tak bedziecie ze soba 🙂 wiec po co tracic dni 🙂 🙂 na klotnie
ja mam taka zasade z moim mezem,ze nie kladziemy sie pokloceni spac-chocbysmy mieli sie klocic i dyskutowac cala noc...
njagorsze jest przenoszenie zlosci na kolejne dni..u nas to skutkuje juz prawie 11 lat... 🙂 🙂
zycze powodzenia w pogodzeniu sie 🙂 🙂 zycie jest tylko jedno 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pogadam z nim jak dorosnie, pozatym to ja zazwyczaj wychodze reka na zgode, ale teraz przegiol. i musi zrozumiec ze teraz mamy dziecko i jakby nie wiem co musi myslec teraz zbiorowo.
kocham go bardzo ale teraz zachowuje sie jak samolubny chuj, i to przykre jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...