Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Morf analizuj, analizuj ... droga dedukcji na pewno dojdziesz 😁
no coz poradzic, ze te dzieci nas tak czasami zaskakuja zmianami upodoban
a my jak na Matki Polki przystalo - analizujemy 🙂 😉
chociaz ja tam mysle, ze upaly daja dzieciakom popalic ...

alez nasz klient mnie wkur ... 😠
sle mi dzisiaj wlasnie chyba 20 maila
oczywiscie nadal udawadnia, ze nic nie rozumie
ale jest oczywiscie najmadrzejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój cudak dziś nie śpi tylko ciagle się smieje 🙃 🙃 nie wiem co z nią 🙂 nawet hustawka ja śmieszy 🙂 a ja nic takiego nie jadłam zeby ona taka banie miała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie witam nareszcie ale mi sie teskni za wami 😘
doczytalam 30stron i nie wiem co mam pisac ☺️
emilka gratki 3 miechow i udanego wyjazdu do tesciow 😉 przezyjesz
moja tesciowa wraca w niedziele i juz mi sie zaburza laktacja z tego powodu 😠 pipa codziennie dzwoni i sie pyta czy juz daje butle malemu porypana jakas ona naprawde mysli ze jak dziecko bedzie na butli to bede je jej sprzedawac 🤪
nasz bobas kapeil lubi ale pokapielowa kosmetyke niekoniecznie 🤢 zabawiamy go grzechotkami i jest okej najgorzej idzie nam z frida tego chyba nigdy niezaakceptuje 🤢
sztunia piekna mamusia z ciebie 😘 ciekawa jestem jak malusia odstroisz
ja dzis poszukiwalam kiejdy dla siebie ale pudlo nic nie znalazlam ale chrzciny mamy za 2 tyg wiec luz 😜 z reszta w kosciele jeszcze nic nie zalatwione 🤢bo ksiadz ciagle mnie zbywa 😲
poklocilam sie dzis z mezem 🤢w zasadzie codziennie sie sprzeczamy 😜
agata ja mam w tej chwili 29 stopni w mieszkaniu i tez cierpie 🤢 a moj maz se wymyslil ze mam sieziec w domu i gotowac mu obiadki i zdumiony dlaczego nie robie mu sniadan i kolacji chyba sie przegrzal 😁 🤪 ma pretensje ze caly dzien tydzien siedze u moich rodzicow maja duzy dom wielki ogrod wiec chyba lepszych warunkow dla siebie i dziecka w te upaly nie znajde a ten jeszcze steka jak on mnie wkurza 😠mysli ze bede kura domowa jak jego siostra i mama 😁 😁 😁palant
poki co zawieszam sie na allegro i na skypie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a pozatym mam pierdolca na punkcie powiekszania garderoby mlodego dac mi auto i pieniadze to znow przywiozlam cala torbe ciuchow dla dziecka 🤢 wiekszosci i tak nie zalozy bo zapomne ze cos takiego mam 🤢 aha i wiecie co nasze dziecko nie ma nic nowego ze sklepu wszytskie ciuchy to ciuchy ciuchowe 😜ale z metkami mam znajomwe w szperach i mi odkladaja ubranka 😎 nie sparawia mi radosci kupowanie lachow dla siebie tak jak dla malego 🙂
aha odstwilam sab simplex i nie zapeszac jest okej maly juz 2 dni bez kropel sam pryka kupczy i jest dobrze ciekawe jak aronek czy jeszcze sie bidulka meczy 🤢
bogusia nasz bobo walil zielone ciagnace sie kupki przez tydzien takie kwasne ale powodem bylo najprawdopodobniej przewianie cyckow albo klima albo wiatrak 🤢 czy wy tez jestescie po ciazy jakies takie wrazliwe na zimno bo ja bardzo szczegolnie na klime zle reaguje a w pracy 8 godzin siedzialam i nic mi nie przeszkadzalo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka nie wierzę, że ktoś może normalnie karmiącej matce wpierać butlę 😠 co za durny babsztyl...hehe ile razy o niej czytam, tyle razy ciśnienie mi się podnosi 😉

też już idę, chociaż jakoś spać mi się nie chce za bardzo 😮 niedługo wystarczą mi 4 godziny snu na dobę, tak mnie dziecko wytresuje 🤔 😮 😁

słodkich snów i wiaterku w majtach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje szalone Bobo usnęło wczoraj po 12 😮 😮 wszytsko ją bawiło a ja padałam na mózg po 3 obudziła się na cyca i teraz wstała o 7 i koniec spania lezy w łóżeczku i atakuje krowo osła 😉

Sztunia ale z Ciebie laska 🙂 fajowe butki 😉 warto było tyle za nimi jeździć 🙂

idę robić poranna toaletę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😘
ania Ciebie trzesie jak o niej czytasz a ja mimo ze z nia nie mieszkam mam ja na co dzien 😜
no nasza nocka nastepujaca sen 23 3 karmienie 5 karmienie i teraz przed osma oczy jak 5 sloty mamusiu budzimy sie 🙂
jak patrze na mlodego jak szaleje w macie to palaki z zabawkami powinnam miec na caly dywan bo zdecydowanie frajde mu sprawia wychodzenia z maty na dywan na panele byleby nie na macie lezec 😉
udanego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asieńka powiedz mężowi, że widziały gały co brały. Ja od wesela nie gadam z teściową. Miałam zaproszenie na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc, ale się nie stawiłam. Piotrek ją do nas zaprosił, ale jeszcze nie dotarła, mi w to graj. Jak jej nie widzę i nie słyszę to jestem zrelaksowana i szczęśliwa. Ale oczywiście dotarły do mnie wieści (od babci- czyli matki teściowej), że ona jest pewna że będziemy jej dziecko podrzucać, bo jak wrócimy do pracy to sobie rady nie damy. Ja na to, że mam elastyczny grafik w pracy, więc się to wszystko pogodzi, a jak nie dam rady to moja mamusia przyjedzie. Babcia na to, że taki kawał moja mama będzie jechać do nas. Ja na to, że to nie epoka kamienia łupanego i że są pociągi, autobusy i samochody. A ten kawał drogi to 70km, więc godzinka jazdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdoberek
Gu spał od 22 do 24 i potem do 4
za ta po cyckowaniu o 4 odłożony do łóżeczka szeroko otworzył oczy i zaczął się do mnie uśmiechać...
a mi nie do śmiechu było wstawanie o 4, więc zabrałam małego do nas i tam, z ciągłymi pobudkami i wkładaniem cyca do buzi, pospaliśmy do 8 😆
teraz go karmię i uciekamy przed południem na spacer 🙂

Agatta - gratki trójeczki dla LOlittki 🤪 🤪 🤪 😘

Asienka - ale bym miała nerwa jakby ktoś ciągle mnie pytał czy już karmię butlą 😠 😠 😠 beznadzieja 🤢 🤢 🤢 Nie wiem co odpowiadasz teściowej, że ciągle o to pyta, ale teściowe to inny gatunek, więc może nie ma się czemu dziwić... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dajcie spokoj brak slow najgorsze to ze wraca w niedziele i od poniedzialku bedzie sie do mnie wpraszac zeby pobawic sie z malym 🤪 ale fakt ze jak jej nie ma w zasiegu reki to mam relaks z cyckami a tak juz czuje napiecie 🤢
agata gratki oliwkowych 3 miechow 😘
zakaldkuje na caly dzien zmykam do babci gdzie mi bedzie lepiej jak w domu rodzinnym 😜
maz wlasnie skacowany wstal 😠 🥴 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja się cieszę że nie czytałam wczorajszych opowieści Sztuni bo bym już wogóle nie spała bo ja to taka boi dupa nocna jestem nawet burzy się boję która u Nas w nocy była ☺️

jestem mega śpiąca i głodna Lenka padła w łóżeczku może troche pośpi...postanowiłam ją rzadziej wkładać do hustawki i jak narazie jest ok ale w hustawce zawsze sama odpływa a w łóżeczku troche marudzi i musze brać ją na ręce wyciszyć i odkładać i tak z dwa,trzy podejścia.Coś mi się córcia popsuła z tym zasypianiem bo kiedyś sama ładnie w łóżeczku odlatywała.

Idę coś zjeść a potem chyba się kimne po tej szalonej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli następna trójeczkowa lasencja 🙂 Gartki 🙂 aaa....zdjęcie super 🙂 wyczesane 😉

Asieńka powiedz tesciowej co myślisz na ten temat.Nie wiem czy Wam pisałam ale Jacek ostatnio mojej teściowej nieźle wygarną wszystko na temat wtrącania się do Lenki i sie obraziła śmiertelnie 😎

Klapi a Hani to nie przeszkadza że tak często miejsca zmienia?? Bo mi się wydaje że jak jadę gdzieś z Lenką to biedna się męczy niby trzymam plan dnia ale ona i tak wted ma problemy z akceptacją nowego otoczenia a jak się już przyzwyczai to wracamy do domu i znów ma mętlik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...