Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sztunia no weź na noc takie rzeczy opowiadasz 😮 🤢 makabryczne to nieco, ale przypominało mi historię wyczytaną gdzieś w necie, że laska miała jakiegoś grzyba w piczce, co tylko na trupach występuje, a jej chłopak w prosektorium pracował...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lo matko Dziewczyny jaki hardcore ...
( a ja tak troche obok tematu )
jak jeszcze mieszkalam w Sopocie to slyszalam od znajomego Policjanta, ze jak np w miescie jest morderca czy jakis gwalciciel to ludzie dopiero na sam koniec sie o tym dowiaduja ... oni odnajduja trupy i milcza, cichosza ... tak np dowiedzialam sie ( dzieki niemu ) zeby nie chodzic do lasu ( obok nas ) bo juz dwie zabite i zgwalcone kobiety tam znalezli ... czesto nigdy sprawcy nie odnajduja a trupy tak ... i ludzi nie informuja zeby paniki nie siac ... a ja gupia myslalam, ze jak cos sie dzieje w miescie to zaraz sie o tym mowi - a to g prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mala juz spi a ja pakuje nas bo jutro z rana wyjazd na wies do tesciow i wracam dopiero 25 lipca, jak ja wytrzymam tyle bez brzuszka ☺️ 😞 😞 😉
sztunia laska pierwsz klasa, historie mrorzace krew w zylach
bejbik bogusiowy pierwsza klasa
nie wiem co mialam jeszcze napisac, ja to chyba musze sobie robic notatki jak was czytam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja czasami tez poplacze
a czasami nie
wszystko zalezy od tego czy mocno jest zmeczona czy nie jest
czy jest glodna czy nie
czy ma humor czy nie
potrafie przewidziec kiedy bedzie plakane a kiedy nie bedzie ...
ale niestety zadnej rady nie mam
moze Twoja Babeczka ma podobnie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morfi nie mam rad, bo moja lubi sie kapac teraz to tak wymachuje nogami ze wszystko wokol jest mokre 😁 😁, po kapieli jest gorzej bo nie lubi sie smarowac, czesac i ubierac, ale placze a ja na to nie zwracam uwagi, ogarne ja dam cyca i w nagrode dostaje po jedzonku piekny usmiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie,

My dzisiaj jak zwykle wypoczywalismy na działeczce.
Świeze powietrze dziala na Filipa niesamowice tylko spi i je a po powrocie do domku jest tak padniety ze po kąpieli odpada przy butli 🙂

Dzisiaj dalszy ciag cyrku pt. tesciowa. Mam ochote powiedziec Adamowi zeby przekazal mamusi zeby na chrzciny nie przyjezdzala bo nie mam ochoty jej ogladac.

Sztunia pieknie bedziesz wygladac 🙂 A opowiesci wlosy deba stają 🙂
Michałek przesliczny 🙂 Chłopak jak się patrzy.

Filip podobnie jak Oli wymachuje raczka punkt zbiorczy ma na nosie a pozniej zjezdza w dół i trafia paluszkami do buziola.
Rece do buzki pakuje non stop a slina leci litrami.

No i gratulujemy Lili 3 miesięcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiak moja dokladnie tak samo funkcjonuje jak Twoj Filipek 🙂
caly dzien spi, chichra sie lub je - i tak na zmiane ...
a jak wraca do domu, robimy sobie kapiel
a potem odkladam do lozeczka a ona zamyka oczy i juz jej nie ma 🙂

i tez lubi sie kapac 🙂
ale pozniej ubierac po kapieli to juz niekoniecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo im szybciej go oduczysz wspólnego zasypiania tym szybciej to pójdzie...ja tu doradzam, a moja wieczorem w sumie to tylko na cycu usypia ☺️ ☺️ ☺️ jeszcze nie próbowałam odłożyć jej do łóżeczka nie śpiącej wieczorem, bo w dzień zasypia od czasu do czasu gadając do friendsów 😉

JOli jaki gangsta na tej focie 😉

Finka spróbuj może włączyć suszarkę w łazience, ew. odkurzacz...moja lubi się kąpać przy dźwiękach suszarki i jak już wspominałam, suszę ją całą po kąpieli - młoda bardzo to lubi 🙂
chociaż w taki gorąc jaki tam macie, to suszarka najlepszym pomysłem chyba nie będzie ☺️ 😮 Matyśka też lubi się kąpać, gorzej z ubieraniem po, czyli jak widzę - kwietniowy standard 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta no moja jest spokojnym Bobasem i nic nie wskazuje na to, że będzie afera przy kąpieli. Zawsze lubiła, uśmiechała się, a teraz płacz. Może faktycznie te upały dają jej się we znaki. Głodna na pewno nie była, b 20 min przed kąpielą od cyca odpadła 🙂 Może z temp. wody coś nie tak, przy tych upałach mogła zmienić upodobania 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwietnióweczki chyba zacisnęłyście kciuki, bo udało się Guciaka odłożyć po drugim cycu do łóżeczka i (odpukać) śpi 🙂
myślę, że to przez te upały tak mu się porobiło, bo od półtora miesiąca po wieczornym wycycowaniu odkładaliśmy go do łóżeczka i ładnie zasypiał, a teraz kolejna noc cyc za cycem i płacz po odłożeniu, więc wspólne zasypianie a na dodatek śpi tylko po 2 godziny
nic to, ważne że dziś się udało 🤪
dobrej nocki 😆 mykam się wyspać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...