Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Klapi Tobie to fajnie caly czas gdzies wedrujecie 🙂 ja jade w niedziele do tesciow na tydzien....ale jak znam zyciez tescie po 2 dnich zostawia nas samych i wyjada a tam niestety kompa i internetu brak... takze znow wroce po tygodniu i nie bede nic wiedziala;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadusia, Michelle wszystkiego najlepszego!

Pyzunia nasza waży 6240 🙂 a startowała 4082 i około 57cm.
Jak tak czytam, co te wasze maluchy wyczyniają to się martwię, bo moja to tylko nogi zadziera, łapie się za kolana i próbuje się turlać...głowę lekko podnosi, ale po jakichś 30 sekundach już jest ryk i nie chce na brzuchu leżeć 😞
i jeszcze się zepsuła ze spaniem 😞 dzisiaj od 3 walczyła. niby spała, bo oczy miała zamknięte...ale wierzgała strasznie i stękała i w ogóle spać się przy tym nie dało 🥴 w dzień też walczy za każdym razem, jak do łóżeczka na drzemkę wkładam...ech, może to ten SKOK 😉
pogoda niezgorsza, jedziemy do miasta zaraz, pooglądać biżuterię, bo małż zamiaruje mi coś kupić za urodzenie Tyśki 😁 prawda, że mi się należy 😎 😁 😁 😁 😁 i jeszcze jakieś adasie do łażenia po parku i innych tego typu miejscach muszę nabyć 🙂

miłego dzionka TWA 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania spokojnie wszystkiego doczekasz 🙂 Marta tez caly czas byla leniwcem i nie chciala sie w ogole ruszac az nagle jednego dnia zaczela wiecej gadac ruszac sie i nawet podniosla glowke (a tez baaardzo nie lubi lezec na brzuszku) takze pewnie zaraz i Ty bedziesz milo zaskoczona wyczynami malej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałek przespał karmienie prawie o godzine.
Zdążyłam przynajmniej mu pościel zmienić.
Muszę wyprać tapicerke od lezaczka bo juz cała opluta 🤢

Zmieniałam małemu pieluche a ten 3 razy puścił "wolnego" sika na pół pokoju. Nawet Tatuśkowi olał buty hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do wypowiedzi Pauli. Sama wiesz ile razy się zamartwiałam tu na forum że młody głowy za nic nie chce podnosić a teraz już wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...