Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
[URL=http://img837.imageshack.us/i/23072010132.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8946/23072010132.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img697.imageshack.us/i/23072010137.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/1008/23072010137.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
remik jaki gangsta coz za tatu 😜mloda jak zwykle rewelacja widze ze juz na dobre w spacerowce i jak sie spisuje? bo my tez myslimy nad przeprowadzka bo w gondoli ciasno!!!
klapi szczerze powiedziawszy to ja nastawiam sie na sloiczki jesli chodzi o deserki owocki itp a jak juz sie zacznie bardziej tersciwe jedzenie to bede gotowac choc nie ukrywam ze dania sloiczkowe kusza risoto indyk ryz itp wiele potraw samej nie bedzie mi sie chcialo robic bede probowac troche sloiczkow troche wlasnej kuchni. my teraz dostajemy zamiast ubranek w prezentach wlasnie sloiczki kubeczki lyzeczki talerzyki wiec kusi ten 4 miesiac 🙂 rodzice maja w ogrodzie wlasne jablka wiec porobie przeciery na zime. z reszta na sam poczatek to bardziej bedzie lizanie lyzeczki chyba jak jakies konkretne jedzenie wiec mlody napocznie sloiczek a ja dokoncze 😉
sasiad wlasnie zalozyl sobie klime w mieszkaniu i juz mnie cisnie z zazdrosci patrzac na stacje mam 29 w mieszkaniu 🤪
spadam lulu
adas spi ojciec tradycyjnie na wyjsciu kumplowym 😠 wiec ide polezakowac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wstawię fotek bo nidyrydy 😞

Ja się napaliłam na ten smoczek na owoce i musze to mieć. A co do ubranek to fakt fakem ma Lenka sporo nowych ani razu nie noszonych ale albo są niewygodne albo za duże albo taka wiocha że wstyd z dzieckiem na ulice wyjść i to wszytsko to są prezenty dlatego zawsze wszytskim mówie że jak mają coś kupić to niech idą ze mną albo ja im powiem co nam się podobało.

chciałam coś napisać o tesciowej ale się już wkurzyłam jak tylko pomyślałam o niej 😠 😠 więc nie myśle bo mam jeszcze tydzień wolności a potem koszmar powraca 🤢

dzisiaj do Jacka mówię że jak tesciowa będzie miała zamiar umrzeć to niech mi swoją kolekcje butów w spadku przepisze 🙂 a ma ich sporo jakby stonogą była i najlepsze jest to że ja jej czasem wciskam jakieś buty które mi się podobają ona je kupuje i w nich nie chodzi i mi oddaje bo ma hamulce(haluksy) i nogi ją bolą 😎 😎

a teraz grzecznie idę spać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cha cha cha no i wykrakałam; dziś nie weekend a na spacerze się pokłóciliśmy 😁 😁 😁 🙃
ale spoko, tylko na 10 minut
tak jak pisała Iskra - szkoda czasu 😆

Iskierkowe dzieci słodziaki
Remik gangsta a Emilki nie poznałam w tej czapce
(zauważyłyście że dzieci zupełnie inaczej wyglądają w czapkach i bez i inaqczej na leżąco i na rękach? 😆

a w jaki sposób dostałyście te zestawy Hippa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdu 42 strony do zrobienia 🤪

ale was wzięło na te fotki ciążowe i porodowe 🙂
Kahna i te kiełbaski pamiętam jak mi slina leciała 🙂 w sumie teraz tez 🙂
iskra remik na fotce ze słomka i w czerwonym swetrze jak mój Michał 🙂

gratulacje dla wszystkich miesięczników
klapek ty włóczykiju, jak tak mozna z małym dzieckiem 😜

Monia kondolencje

ja tez dostałam ten sam zestaw co asieńka 🤪 hippa 🙂

klapi ja zaczynam dawac jedzonko od sierpnia, pojdziemy do lekarza i zagadamy, tzea bo wpaździeriku do roboty 🙂

doczytałam was i nie mam siły 🙂 Maja była na badaniu krwi ale było ok, potem burza szalałam z zmęzem w deszczu 🙂 buziaki ide spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow Remik -poszana na dzielni a Emilka laleczka dla odmiany. Chociaż jak zwykle minę ma jak szefowa.

My jeszcze dzielnie w gondoli, nawet ostatnio nie ma awantur 🙂 Tyle że ostatnio nie ma nas w domu wieć spacer to święto. Terasz też zabiaeram gondole bo Hanik na wakacjach sobie w niej śpiocha.
A ta gondola taka sprytna że ma płozy do bujania pod spodem 🙂

Trzymam kciuki za owocne i warzywne jedzonka dorosłych dla dzieciaczków.
Ja jeszcze nie zdecydowałam czy słoiczki czy będę robić. Warzywa i owoce będę mieć od taty, ale czy można robić na zapas i mrozić czy wekować.
Nic nie wiem. Zielona jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my prawie spakowani, oczywiscie rzeczy Hanki zajmują 3/4 miejsca.
Na szczęscie jedziemy ze znajomymi co mają starszą o 3 tyg Zośkę, więc się trochę rzeczami podzieliliśmy. Pogotowałyśmy też trochę żarcia co by sztucznego nie jeść (ona też karmi cyckiem), no i nie stać przy garach na wakacjach.

Pstrykam także i do szczytania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde, Remik jaki wytatuowany 🤪 Emilka - szefowa zamieszania 😉

Klapi zazdroszczę Ci tych wyjazdów 🙂 wypoczywaj ile tylko Ci sił wystarczy! 🙂

a ja tam lubię awantury (od czasu do czasu oczywiście) ☺️ przynajmniej coś się dzieje i potem zawsze można się pogodzić jakoś fajnie 😎 😁 😁

nie pamiętam, co miałam jeszcze napisać, ale jakby co, to was uwielbiam, rzecz jasna 😘
padam na ryj, bo fotki robiłam Pyzuni z kwiatkiem 🙂 jutro się pochwalę.

karaluchy pod poduchy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc mamuski
noc cudowna tak jak dawniej pobudki 🙂 więc oby tak zostało, mamy nawilżacz powietrza i może to ją trochę relaksuje 🙂 burza znowu była ogromniasta a teraz na dworze wiucha i jest czarno 😞 Majka kupę zrobiła, teraz lezy na macie którą uwielbia otoczona zabawkami i od czasu do czasu na tv zerka, ostatnio tak szaleńczo się bawiła na macie że zasnęła 🙂 będa fotki z tego zajścia kiedyś.

Co do kłucia krewki to ta babka i my bylismy bardziej zestresowani niż ona, załakala tylko troszkę na ukłuciu, a otem siedziała dzielnie 🙂

wczoraj miało być łubudubu, no ale tak mnie szczypało że nici 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

a u nas pobudki co 2,5 h
koszmar 🙂
kupilismy wczoraj LOlkowi nowe smoczki do butelek, takie od 3 miesiaca zycia -
i zupelnie nie umie z nich jesc
nalykala sie powietrza i brzuszek w nocy bolal
ale dzisiaj byly juz baki
wiec teraz na pelnym relaksie lezy na hustawce i gada do motylkow 🙂
mam nadzieje, ze szybko opanuje jedzenie w tych nowych smokow
bo meczy sie bidulka - a Matka nie spi ...

zaraz Konrad bierze ja na spacer cobym sie troche wyspala ...

no i nareszcie nie ma upalu 🤪 zajebiscie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka z rana
u nas popadalo wieczorem i nad ranem ale znow na termometrze 25 🤢
nie pojechalam do rodzicow tesciowa wyczula i juz sie do mnie wybiera 🤢i chyba razem na spacer pojdziemy aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🤢
moj braciszek przyjezdza w piatek 🤪stesknilam sie za nim bardzo bardzo dobrze ze chrzciny robimy i ojcem ch bedzie bo tak tobym chyba go dopiero na swieta zobaczyla anglik jeden 😜 😎
ja nie pamietam co zrobilam zeby hipp dostac czy to ze szpitala te dane wzieli z ankiet czy na stronie sie rejestrowalam nie pamietam ☺️
obiadek na dzis i jutro gotowy, mieszkanko sprzatniete maly w macie stary w firmie jednym slowem sobotnia sielanka ktora zakloci mi zaarz tesciowa 🤪
zakladkuje wiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 😘
u nas noc standardowa, trzy pobudki na karmienie i nad ranem dosypianie przy cycu

dzisiaj w cyklu objazdu po warszawskich parkach i lasach udajemy się do Lasu Kabackiego 🤪
no chyba że będzie lało, bo już grzmi z daleka...
ale przynajmniej zerwał się przyjemny wiaterek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten deszczowy dzien,

Mlody po jedzonku zasnal z tatusiem w łóżku wiec ja zabieram sie za obiad.
Dzisiaj kuchnia serwuje makaron w sosie szpinakowo - serowym z kurczaczkiem.

A pozniej trzeba na zakupy wyskoczyc bo mleko sie konczy. I przygotowac sie na przybycie znajomych 🙂

Wczoraj jak bylam u siostry Filip strzelil kupsztala z takim pozadnym pierdkiem a moj 5 - letni siostrzeniec mowi " o kurcze ciocia Filipa to chyba Niemcy słyszeli" 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiak - ale pyszności serwujesz....
skoro się pochwaliłaś to teraz będziesz musiała się podzielić 😜 😜 😜

Guti zasnął przy piersi i nawet dał się położyć do łóżka
Zobaczymy ile pośpi 😆 ale może się uda, bo troszkę się ochłodziło (nieźle lało przez 10 minut) więc aura sprzyja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... ale przyjemnie ☺️
chlodno - lekki wiaterek - super 🤪

kurcze kasiak smaka mi narobilas 🤪
a akurat na glodniaka siedze ...

Tata zabral juz Oliwke do dziadka na dzialke
a ja ogladam DDTVN ...

lubie tego Jacykowa
walniety jest, ale go lubie 🙂
jak komentuje Babeczki na miescie - fajne 🙂
odjechany jest facet w kosmos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja juz kima 🙂

u nas szaro buro i ponuro więc planuje wbić się do kogoś na kawę 😉 hmmm...może do Kasiak 😉 bo ma dobry obiadek 🙂

a tak ogólnie to nuda i chcę do Wrocławia do ZARY! I Ikei przy okazji 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...