Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

wróciliśmy z sesji 🤪 ubaw po pachy Lenka super się spisała 🙂 trzaskała usmieszki zdjęcia bedą za dwa tygodne to się pochwale a teraz mykam sprzątać a później Was doczytam 😘

http://dzieci.forto.pl/2008/06/19/munchkin-smoczek-do-warzyw-i-owocow/
POLECAM!!! Podobno Dzieci jak ząbkują to switnie koi ich dziąsełka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja też przysnęłam z Hanką ale mnie brat telefonem obudził.
Spakowałam już Hank i siebie.

Co do wyjazdów to my zawsze sporo jeżdziliśmy, imprezowaliśmy i każdy weekend poza domem.
Hanka nie ma wyjscia na domatorów nie trafiła 🙂 A ja dodartkowo jestem wykfalfikowany turysta. Mam z tego mgr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi to my z jednej branzy ja tez mgr z turystyki 🙂

Filip 7.07 na szczepieniu ważył 5700 ale startowal z wagi 2920, pyzula sie nam zrobił 🙂

Chałupka ogarnięta szybki obiadek wciagniety i czekam na dzieci siostry.

My jutro lecimy po sloiczki zobaczymy jak glodomorek zareaguje na marchewke.

A wszystkim solenizantom tysiace buziaków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka no my jeszcze się wstrzymujemy bo wedlug zaleceń dodatkowe pokarmy po 6 miesiącu jak się karmi piersią.

No to tu rodzi sie pytanie które mamy wyłącznie cycowe wprowadzają dodatkowe pokarmy?
Same się decydujecie czy pediatra już zalecal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej w upalny dzionek chociaż u mnie za oknem jakby coś zaczęło grzmieć 😲 🤢
Mój Arunia dołącza do jubilatów i kończy 4 miesiące 😁 😁 😁 😁 dla wszystkich solenizantów ślę buziaków moc i życzę bezbolesnego próbowania nowych potraw 😁
Mam dzisiaj depresję giganta bo kiedy ja bawiłam się na weselu zmarł mi dziadziuś mama powiedziała mi dopiero w poniedziałek bo wiedziała że przestanę się bawić a chciała żeby się troszkę od stresowała i zrelaksowała. Ja za to mam strasznego moralnego kaca że hulałam a on nie żył na dodatek nie byłam na pogrzebie bo jak dojechać z Kujaw na mazury w 2 godziny mama zrobiła to celowo bo nie chciała żebyśmy jechali z M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś wcisłam i już do Was poszło mama nie chciała żebyśmy Molka męczyli podróżą bo za gorąco.
Dzisiaj wybieram się do kościoła na mszę i dodatkowo zamówię mszę i się pomodlę mam nadzieję że to pomoże mi przejść przez ten moralny wyrzut sumienia.
Co do podawania marchewki to zaczęłam wcześniej bo Molek miał anemię i pani doktór stwierdziła że w słoiczkach jest naturalne żelazo więc po troszku podawaliśmy teraz zje słoiczek a za godzinę normalnie wypija mleko wcale się nie najada zupkami 😁 😁 😁 😁 😁 😁głodomorek jeden. Mleka wypija 150 - 180 co 3-4 godziny w między czasie dużo pije herbatki , wody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, mam problem.
We wrześniu muszę wrócić do pracy na 2-3 tygodnie (potem pójdę n jakiś czas na wychowawczy); z młodym zostanie tata. Ściągnę mleko w butelkę i teoretycznie spoko.
Ale wczoraj okazało się ze młody na butlę bleeeeeeeeee 😞
Został z tatą na 3,5 godziny (mamusia w tym czasie zażywała relaksu w spa... 😜 ) i za nic nie chciał butelki, wolał płakać i w końcu padł w ramionach 🥴
Dzisiaj próbowałam dać mu moje mleczko z butelki i też nie chce 😞 😞 😞 😞
Pomocy...
Co mam zrobić żeby dziecko mi z głodu nie padło?
Chociaż może jak będzie mega głodny to i z butli zje, ale nie chciałabym go tak przetrzymywać w płaczu na siłę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula, Bogusia dzięki za pocieszenie, macie rację, że każde dziecko ma inne tempo ale czasem ciężko nie myśleć 🥴 😘

Mia to dopiero ma mięśnie brzucha! 🤪

Klapi ja tam też najwcześniej chyba w 5 miesiącu zacznę podawać coś bardziej stałego - chyba, że młoda jakoś wyraźnie da znać, że gotowa wcześniej 😉

Arusiu sto latek z okajzi 4 miesięcy 😁
Monia współczuję i przytulam 😘

Ilona sio z tego doła! na słońce 😉

z przyzwyczajaniem do butli nie pomogę, bo mojej nie robi różnicy z czego ssie 😉 ważne, żeby leciało żarełko ☺️

no i nie pojechaliśmy do miasta tylko na piechotę do parku i zaczęliśmy się kłócić o jakieś bzdety...ale doszliśmy do jako takiego porozumienia. małż mówi, że zawsze się kłócimy jak idziemy w tamtą stronę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja kalina na poczatku byla dokarmiana na noc sztucznym i nie bylo problemu z butla,ale ze potem miala nieladne,dziwne kupy to pediatra zalecil odstawienie mieszanek..wiec bylysmy na samym cycu, ale w upalne dni podaję jej harbatke lub wode i tez pije...nie wybrzydza butla...
teraz mysle juz o wroceniu do mieszanki stopniowo bo niedlugo powrot do pracy,a wtedy juz nie dam rady karmic,nie bede miala czasu w pracy na sciaganie mleka a i warunkow do przewiezienia tego sciagnietego mleka po calym dniu do domu..
a te obiadki w soliczkach sa od 5 msca?jesli tak,to zaczne tez podawac raczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam doła bo się dowiedziałam że w ZARZE są mega wyorzedaże i są sukieneczki po 5zł a Jacek nie chce mnie zabrać bo powiedział że kasy nie ma a ja chce bardzo jechać 😞 😠 i kombinuje teraz kase 😉 Babcia Bebata powiedziała że się zżuci 😉 czekam na deklaracje od reszy szkodników domowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...