Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a no wlasnie kojarze Sztunia, ze Wy macie 🙂
dobrze slyszec pozytywna recenzje chociaz wiem, ze autko jest fajne bo jezdzilam - ogladalam 🙂

kurde tak siedze i mysle co by na ten nasz wyjazd zabrac a co zostawic ...
i okazuje sie, ze chyba pol chalupy bede musiala spakowac na miesiac
nienawidze sie pakowac cholera
a czas najwyzszy zaczac wstepnie to planowac ...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie teściowa dzwoniła, jakże milo było jej powiedzieć że obiad może sobie w dupe wsadzic, bo do mojej mamusi idziemy. Potem opowiadam jej że Maja taka grzeczna, lezy na macie ja juz prawie posrzatałam cały dom, że mnie zaczepia jak przechodzę piszczeniem albo usmiechem, a ta kurwa do mnie że dziecka nie nalezy nianczyć bo się przyzwyczai i nic nie zrobię, nosz kuźwa nie wytrzymałam, zapytałam się czy słyszy co do niej mówię, że własnie posprztaąłam dom bo dziecko samo się bawi, a jak jebnie się grzechotką w łeb i płacze to trzeba przytulic i pocałować, a poza tym to jest mo cudowny niemowlaczek i takie dzieci potzrebuja miłosci i czułości i bede jej dawać ile bede mogła 🙂 i co mam ja wdupić do łózeczka i niech tam siedzi i wyje, przecież sama panikuje jak Maja tylko podkówkę zrobi i każe nam coś robić, to niech się zdecyduje czy mamy latac przy dziecku czy nie, zamkneła się i milczała 🙂 aż mi sie głupio zrobiło, opowiedzialam jej jeszcze o pobraniu krwi, a ona że musi kończyć, chuj jej w oko bo w dupę by miała przykjemność 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agataja gdyby nie to że codziennie jadę do rodziców to codziennie bym z teściówka spacerowała 😜
no my autko to raczej na przyszłe wakacje zmienimy ale raczej kolejna limuzynka bedzie bo w takowych się małżonek lubuje 😎
coby tu porobic w taką niepwną pogodę? chyba wybierzemy się do jakiejś galerii albo grilla w altance sobie zapodamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no te propozycje obiadkowe są fajne ja juz mam dośc jednych i drugich i dziś już o 9 byłam obrobiona z obiadkiem mieszkaniem i dzieckiem i uwielbiam jak do kogos mówię jasno i wyraźnie a ktoś odpowiada jakby o czymś innym rozmawial więc rozumiem Cie sztunia doskonale 🙂
a ja się zapomniałam i wczoraj najadłam się pierogów z jagodami i śmietaną z cukrem 🤢 mam nadzieje że ta śmietana młodemu nie zaszkodzi bo przecież ja nabiału nie jem a on niby skazowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja dycydując się na s-maxa (bo to niby moja fura) musiałam pozegnać się ze sportowawą jazdą, aczkolwiek esek super ytrzyma się drogi to juz raczej trzeba takim utem dostaojniej jeżdzić, no i poza tym młodą damę z tyłu woże 🙂
pamiętam jak Nine 4-letnia wiozłam kiedyś w zimę starym autem i sobie zapomniałam że ona tam siedzi bo tak cichutko siedziała, a przy moim domu jest ogromne skrzyzowanie i jak tam wpadłam to ręczny i kółko, a ona krzycy c"ciociaaaaaaaaaa" ja posrana Ninka sorryy, a ona fajnie takim piskliwym głosikiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to Ty taki rajdowiec jestes ? 🙂
mojego ukochanego, czarnego, podrasowanego, z ciemnymi szybami, dzikiego peugeota Maz mi rozwalil jak bylam w ciazy 🙂 to znaczy nawet nie on rozwalil tylko facet mu w tylek wjechal i auto do kasacji ... ale moze to i dobrze, bo caly czas mi dokuczal, ze mam taka bryke, ze jakbym pod jakies disco podjechala - to wszystkie laski moje 🙂 ciekawe skad wiedzial 😉 😁

dobra sprzatam - bo nie posprzatam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maż mnie zaraził, znaczy się ja zawze lubiłm ale nie miałam zkim, a potem mąż zaczał pilotować i czasem udawało mi się go zastapic, rajdówką czasem jechałam ale to raczej gdzieś nia dojeżdzałam, raz nawet nas namiawiali na wystartowanie w rajdzie kobiet ale sie osrałysmy z koleżanką i nie pojechałyśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

my dzisiaj w końcu pospałyśmy, do 11:30 aż 🤪 z tym, że od 8 z mamą w łóżku 😉

Sztunia ale masz yntelygentnę teściowę 😉

a Kasiak zadała szyku tym obiadkiem, mniam! 🙂

autko mamy sportowe nadal, ale może za rok wymienimy na coś innego. mi się podoba hyundai x35i czy jakoś tak, ale jeszcze nie wiemy, na co się zdecydować. poza tym najbardziej na świecie lubię terenówki 😁 ale to dlatego, że podobnie, jak Klapi trochę trekkingowa jestem i lubię odludzia 😉

małż też mi czasem zrzędzi o Brzuszku, ale jakoś ostatnio coraz mniej 😉

miłego dnia Babeczki! a foteczki po południu wrzucę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zakladka
hundai i30 kupili wlasnie moi tescie 🙂
u nas z zabaw to sprawdza sie lustro jak u sztuni no i pielucha ja narzucam maly sciaga i sie chichra no i dmuchanie w szyjke tez usmiech daje.
zakladka na reszte soboty
maz wrocil no i se rodzinny dzien urzadzamy 🙂
buziaki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska dzisiaj poraz 3 jadla marchewke zjadla pol sloiczka i bylo widac ze chetnie by jadla dalej ale jej nie dalam bo nie wiem czy moze tak w 3 dzien juz tyle zjesc 🙂 chyba ja tez zmeczylo to machanie jezykiem bo odrazu zasnela 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochaniutkie
dalam Michelle-kaszka wprawdzie po 4 mcu ryzowa z jablkiem-zjadla jakies 6 lyzeczke3/4 wyplula,ale cos jej tam zostalo-podeszlo jej bardziej niz jabluszko-na gesto dalam
zaraz ide do dentysty 🤨 🤔 😞 🤢 🤢bojeM sieM
ZOSTAWIAM MALA U KOLEZANKI-odciaglam mleka ,ale pewnie i tak nie chwyci-jednak bol zebow juz mam taki,ze mnie goni do lekarza 😞 😞 😞 😞 😞 😞
zycze milego dzionka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...