Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale naskrobałyście od 14 tej chyba nasze bobiki dają nam więcej czasu 🙂
Ja juto znów trasa i bez mojej misi do południa eh......potem czwartek i sobota 😠
Mi rośnie drugi żarłok i wkurza mnie juz jak komentują że ona taka duża że niby co??a przecież to wcześniak i jeszcze jak by sie o czasie urodziła to dopiero by było - tak miła by już 🙂2m z hakiem
Ja tam się ciesze że nadrobiła w wadze i rozwoju bo nie odbiega od dzieci urodzonych o czasie 😜

Z dedykacją dla tych co gadają : bo czasem jeden gest znaczy wiecej niz milion słów:) 🙂 🙂 🙂 🙂
[URL=http://img685.imageshack.us/i/jedengest.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img685/2323/jedengest.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam ,dziewczyny,co do ciemieniuchy,to u mojej Zosi a ma sporo wlosow i duza ta ciemieniucha byla,oliwka zawiodla,zastosowalam 4 razy doslownie krem z AA na ciemieniuche.Rano smarkowalam dokladnie zeby przebic sie przez wlosy,a wieczorem wyczesywalam.Po ciemieniusze ani widu od 3tyg.mam spokoj.U nas majowek,co dziewczyny stosowamy to taki sam rezultat,polecam,mozna kupic w Dozie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ,dziewczyny,co do ciemieniuchy,to u mojej Zosi a ma sporo wlosow i duza ta ciemieniucha byla,oliwka zawiodla,zastosowalam 4 razy doslownie krem z AA na ciemieniuche.Rano smarkowalam dokladnie zeby przebic sie przez wlosy,a wieczorem wyczesywalam.Po ciemieniusze ani widu od 3tyg.mam spokoj.U nas majowek,co dziewczyny stosowamy to taki sam rezultat,polecam,mozna kupic w Dozie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia mojej posmalowało,krzywiła się troche ale to chyba z racji innego smaku 🙂
teraz wciąga równo 🙂
agata ładna maskotka.

A ja kupiłam sobie dziś płyn do kąpieli w auchanie palmoliv czy jak to sie tam pisze i kąpie się ,leże w wannie i tak patrze na ten niby płyn a to się okazuje ,że to szampon do włosów 😁 😁 😁 😁 😁
zajefajnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pierdziuuu!!!! Image działa widzialam zdjęcia 🤪 🙂 śliczności Majeczkowe a Michaś świetny 🙂

Dzien dobry teraz mówię i zaraz lecę dalej spać tylko Wam tu pośmiece troche

New jaka śliczna ta Twoja Misia i ma super kocyk taki milusi 🙂 Nie przejmuj się mi też mówią że Lenka jest duża na 3 miesiące 😠 kij im w oko dla mnie jest maleńka Pitulinka 🙂

Emilka jak zwykle super się prezentuje nasza Babeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdoberek deszczowo 😘
byłam rano na zakupach i połamałam moja ulubiona parasolkę tzn wiatr mi ją połamał 😠 😠
agata fajowy ten krokodylek podejrzewam że jakbym go rzuciła na dywanie to mąż ubiegłby małego i miał słodkie lenistwo z dzikim zwierzem 🙂
new haha fajna ta córcia Twoja 😘
iskra dobre dobre spa sobie zapodałaś 🤪
ktoś podmienił mi dziecko 😠 w nocy budził się co 1,5 godz i ani jadł ani spał w końcu wzięłam go do nas dostał smoczek i spał do rana pieszczoch jeden 😘 normalnie mam nadzieje że po chrzcinach się naprawi. a właśnie mamy ochrzczonych dzieci czy zauważyłyście jakąś różnice po tym sakramencie? 🤢kurcze nie wiem jaka pogoda będzie w niedziele 🤢 bo musze na wszelkie w naszykowac zestaw na gorąco i zestaw na zimno 😎
zaraz wyruszamy na wycieczkę z tatuśkiem pada to chociaż autkiem sobie pojeździmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskra 🤪 🤪 szalona 🙂

Asieńka a to ma byc jakaś różnica po chrzcinach?? jak tak to ja ide już w niedziele małą ochrzcić 🙂

a tak naprawdę to czekam do jutra do tej magicznej 3 może moje dziecko tez się naprawi i bedzie grzeczne jak kiedyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga zaśmiecam forum 🙂

radocha z taty

czasem jestem grzeczna w aucie nie patrzcie na skarpetki bo jak zwykle wybierały się na spacer 🙂

moja grzywka z zaskoczenia nie pozowane 🙂

a to jest łóżeczko w którym spał Jacek jak był maleńki wziełam sobei wkońcu bez proszenia odnowiłam trochę i Lenka spi w nim teraz u babci w Chobieni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
New jaka sliczna reklama Aventu 😁dzidzia cudna
ilona mala fantastyczna 🙂 emilka ikrowa to klasyka w ogole nasze dzieci sa NAJNAJANAJ az duma rozpiera 🙂
My dzis nocka z gorszej polki aczkolwiek nie ma co narzekac-usnela 21.30 lozeczko-o 24 cyc-lozeczko-pobodka 4 rana lozko ze mna-pobodka po 7 😲 😲 🥴wyszlam z lozka tak macha rekami,ze szok. 😁 😁 😁
doczytam te kilkanascie stron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka to Ty częściej zaśmiecaj nam forum bo aż miluchno się robi jak się widzi takie laseczki 😘 mamy takie same łóżeczko ma ponad 30lat 🤪
co do chrzcn to nie wiem czy to coś zmienia nie ądze tak tylko się śmieję 😉
no nasz bobas po pełnych 3 odnienił się o 180 stopni ale bliżej 4 cos się psuje 🤢 ale może po pełnych 4 powróci do normalności 🙂
zakładam na wyjazd do późńiej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka sesja piekna 🙂 lozeczko jakie stylowe 😎 Lenusia slodziaczek 🙂
a z Ciebie ladna Kobitka no to i z grzywka Ci pieknie 🙂
ilonka gdzie kupilas te opaske na lepek dla Lenki ?

a moja LOli jakies dziwne piskliwe dzwieki z siebie wydaje
i gada z pałąkiem od lezaka ... krzyczy i piszczy ... gadula jedna ...
zapluta cala oczywiscie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatka to była taka chusta doszyta do opaski ale mi się nie podobała to ją obciełam 😎 bo motylek był do góry nogami 🙂 poszperaj na allegro może znajdziesz takie albo najlepiej to opaske możesz kupić w zwykłym sklepie dziecięcym nie markowym.

A to łóżeczko ma już 25 lat 🤪 tyle co tatuś 🙂 ciekawe czy komuś jeszcze posłuży 🙂

idę sprzątać bo dzisiaj ciotki przyjeżdżają zobaczyć Młodą 🙂 a mnie juz ciekawi co w prezencie Lenka dostanie 😎 ciesze się z jej prezentów jakby to dla mnie były 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry
Druga próba marchewki troche lepiej wyszła ale dalej pluje. Bede twarda i dalej bede wciskać 😉

Spiera wam się łatwo marchewka z ciuszków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
New - gest wymowny, trzymaj w pogotowiu 😁 😁 😁
a Nadia śpiąca - urocza

w ogóle czasem mam wrażenie że kocham to moje dziecko bardziej gdy śpi....
jest wtedy taaaki słodki 😘
i nie płacze 🤪

Ilona - do twarzy ci z grzywką 🤪
Lenka śliczna i roześmiana
cud, miód i orzeszki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂
40 stron niestety nie dam rady doczytac 😞
U Nas wczoraj armagedon po szczpieniu 😞
Mloda wazy 6,5 kg i ma 65 cm
Co do podnoszenia maluszkow to tak jak wspomniala chyba Agatka wszystko ok tylko nie sadzac na sile maluszek sam do wszystkiego dojdzie ale z tym podciaganiem do gory 1 luz 2 razy dziennie to tez mowila ze wtedy dziecie glowke cwiczy 🙂

Ilonka
no super z ta grzyweczka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...