Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam w samo południe 🤪
synuś już zaliczył domowe spanko godzina dwadzieścia (jak ja się cieszę że on się wreszcie nauczył spać w domu 😆 😆 😆 ), teraz znowu wydoił cyca i wygląda że dalej chce kimać, no to go szybko postaram się ubrać (nie ma bata żeby się nie obudził...) i smigamy na spacerek póki nie pada.

STO LATEK DLA ARONKA i MAJECZKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas karmienie piersia starczylo tylko na 2 miesiace i pomimo ze bardzo chcialam to niestety z pokarmu zrobila mi sie woda i byl klops.
I nie widze zadnej roznicy gdy karmilam piersia a teraz jak karmie butla.
Młodego kocham ponad zycie i za nic w swiecie nie pozwolilabym mu zrobic krzywdy dlatego wprowadzilam butle zeby byl najedzony a nie marudzacy z glodu.

U nas marchewka przyjeta z ogromnym entuzjazmem dzisiaj rowniez bedziemy zaliczac jabłuszko 🙂

Co do smoczków butelkowych to zmienilam TT na 2 i nie mielismy zadnych sensacji brzuszkowych.
Na noc mlody dostaje kaszke wiec pije z Aventu trójprzepływowego i tez bez problemow sobie radzi.

Wszystkim solenizantom mc buziaków i samych usmiechów.

A zdjecia Majeczki przepiekne )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, a no właśnie
sesja na czwartą miesiączkę śliczna 🤪 🤪 🤪

młody się rozbrykał i gada do sufitu na macie 😆

Bogusia - nic tak nie cieszy jak ludzkie potknięcia
Michałek taki mały a już to skumał 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fantastyczna Majeczka 🤪 🤪 🤪

U nas był dziś brak porannej kupki, po jabłuszku Oliwka odpaliła motorek i kupka przy okazji wyszła 🤪
Pierwsza łyżeczka jabłuszka wylądowała na mojej twarzy... ku uciesze mojego dziecka 😎 Ale posmakowało i potem otwierała szeroko dziubek po jeszcze 🤪

A muszę się Wam przyznać, że Oliwcia miała 2 msce jak smakowała czekolady... a ostatnio jak wyszłam na chwilę to tatuś Oliwki poczęstował ją marmoladą z ciasteczka- myślał, że się nie dowiem, niestety nie zatarł śladów i znalazłam marmoladkę na usteczkach małej 😉

[color=red][/color]Wszystkiego naj naj najlepszego dla Majeczki i Aaronka !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz na dobre na 180 ml mleka przeszliśmy. I dalej tortura co 2 godziny. Czasami uda mi się go troche przetrzymać ale tyle się trzeba nawydziwiac ze szok.

Wszystkiego naj naj naj solenizantom 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiak moje marzenie hehe
Jeszcze mamy ze Sławkiem z małego ubaw bo zawsze jak go bierze na ręce w pozycji pionowej to on się zgina i zaczyna ssać mu bicepsa hehe 😮 😁
A jak go poprawia to ryczy tak lubi coś w buzi memlać. Smoczek już praktycznie wypadł z obiegu i go wypluwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze jedno dostajecie prezenty np. z Hippa, Pampresa itp. ja dzis dostalam pudeleczko z Hippa- a w nim sloiczek z jabluszkami - musi jeszcze zaczekac, bo zapodam dopiero za 2 miesiace, lyzeczka, probka mleka 2 po 6 miesiacu- tez poczeka i probka herbatki z jablka.

no to teraz spadam juz na dobre 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu odłożyłam troche ubranek. W sumie większość cudem raz noszona. Kupiłam u babci bodziai na 68 i już są za małe. na upartego wcisne ale nie chce mu z jajek jajecznicy robić.
Moje nieudolne mierzenie wykazało 66 cm.
Mały przegonił wadze swojego kumpla od znajomych Sławka. Jak ich Aleksandra wzięłam ostatnio na ręce to jakbym piórko trzymała. Jak wzięli moją Kruszynke na rece to od razu im oczy się wielkie zrobiły hehe Ze wspólnego ważenia wychodzi że napewno osiągnął juz 7 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...