Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂
jeszcze do tematu karmienia cycem

asienko ja tez jestem bardzo mocno zwiazana emocjonalnie ze swoim dzieckiem ,mimo, ze nie karmie cycem 🙂
Remika karmiłam 5mies ale doskonale rozumiałam mamy ktore nie karmia 🙂
karmienie to nie przymus i koniecznosc.

wyspałyscie sie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Morphi jak fajnie że wrzuciłaś zdjęcie na NK bo ja na brzuszku zadnych zdjęć nie widzę ostatnio 😞 i sama tez nie mam jak wkleić 😠 już milion razy próbowałam 😠

zakładam do odwołania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialam dla wygody dawać małej butle ze sztucznym na noc i mi się to nie sprawdziło bo i tak budzia sie co 3 godziny na karmienie a prezent z dłuższym spanie zrobiła mi po cycu np dziś w nocy 🤪 bo spałam 5 godzin 🤪 więc Emi karm jak uważasz aż się wkońcu zgrasz z Lilinką i bedziesz wiedziała co lepsze 😘

dobra zakładam dalej bo czytam zaległości i mam nerwice ze zdjec nie widze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochaniutkie-widze,ze mialyscie drazliwy temat cycek-butelka-wygoda-wstawanie 🙂 🙂
ja uwazam tak-najlepsza rzecza jaka moze zrobic matka dla dziecka jest to,ze Go kocha,potrafi przytulic-ma lzy w oczach kiedy wspomina chwile jego poczecia-usmiech na twarzy kiedy sie ono smieje-najwspanialsze jest to kiedy wieczorem pada sie na pysk ze zmeczenia- a patrzac w oczy malego dziecka nie czuje sie zalu,ze nie ma juz czasu na wylegiwanie sie z nogami do gory...ze nawet jesli dziecko pol dnia wyje i trza je nosic bujac-jeden jego usmiech-zabiera wszystkie cieckie chwile
i niewazne czy karmimy cyckiem czy butelka-czy kupujemy rzeczy z fisher price czy KICZER PRICE najwazniejsze jest,ze kochamy
tak ja mysle
a kazda matka wie,co jest dobre dla jej dziecka-a jesli czasem chcemy byc wygodne to nic w tym zlego 🙂 🙂 a jesli czasem meczymy sie na wlasne zyczenie-nic w tym zlego
kazda z nas wie
z e najbardziej kochamy SWOJE DZIECI i kazda swoje kocha rownie mocno

u mnie nocka-Michelle usnela 21.30-do lozeczka-5.30 do lozka-spi do teraz 🙂 🙂
wczo0rajszy dzien byl dusznduszno byla-caly dzien marudna 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia-przeczytalam Twoja wiadomosc O mai ze cycka poduche-usmialam sie 😁 😁wiesz ja jak bylam mala tyo cyckalam wszystko co popadnie a smoka bnie chcialam-moja Michelle ostatnio cycka swoje piesci-wciska paluchy chce ssac-generalnie jak poczuje kawalek zywego ciala-mojego badz swojego 😁 😁a smoczka NIET-ostatni raz miala Go chyba ze 6 tyg temu wiec zrezygnowalam butelki Tez NIET 😲 😁 😁 😁
A CO DO TEGO PUSZCZANIA CYCKA-moze faktyczbnie bola ja juz dziaselka-alobo ja czasem mam wrzanie,ze moja Michelle chce sobie cos possac-zazwyczaj cycka-i tez tak puszcza i sie wscieka-bo nie chyce jesc-potrafi az wypluwac to mleko co jej wlatuje z ssania- 😁 😁ale juz dawno tak nie robila...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko 🙂
właśnie pewnie zapeszam ale wczoraj i dziś mały mi spał od 22 do 8-ej tylko z przerwami na cycanie i zmianę pampera bo już tak potrafi go napompować, ze to porażka i zalatuje szczoszkiem 🙂
teraz też dał mi godzinkę czasu na swoje zajęcia ale już się wkurza no bo ile mozna w pozycji leżacej, no nie?!!
jeszcze raz napisze, ze nie wieedziałam, ze będę taką maniaczką cycowania 😁
nie wiem, jak to będzie odstawić małego.
moze pokarmię go do osiemnastki 😉
no i spadam bo drze lampiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój chłop tez pozotawia wiele do zyczenia - szkoda gadac, ale ogólnie nie jest zły.
w końcu zasłuzył jakos na to, ze to własnie z nim machnełam sobie Aronka, nie ? 😉 😁

tak, my dzis konczymy 3 miesiac i mówimy kolce: wyp...... 😠 😠
dzis równiez powtórkowe usg bioderek, takze trzymajcie kciuki kobitki.
a teraz sie przebierzemy bo taki duzy chłopak to juz nie wyglada seksownie w pajacu 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja niunka jak lezy w lezaczku podpiera sie na nogach-i wygina w mostek 😲 😲musze ja zapinac juz... dobrze,ze jest dosyc zabudowany ten lezaczek-jak ja chwytam za rece i cwicze zeby glowke podciagala-to ciagnie ja za soba-ale wygina sie i chce wstawac na nogi 😁 😁 😁jakas dziwna jest 😁 😁 kombinuje bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcówki sie pokłóciy bo znalazła się jedna mądra co to wszystko najlepiej wiedziała i wszytskich pouczała....
my sobie rozmawiamy i niech nnikomu sie smutno nie robi,bo taka prawda ze takich tematów bedzie wiele,same zobaczycie 🙂
trzeba szanowac czyjes zdanie iczyjes decyzje
ja rozumiem te ktore kochają karmic cycem,jest to dla mnie tak samo oczywiste jak to ze karmi sie butlą.
Ja nie karmie cycem,o zgrozo nigdy tego nie lubiłam za bardzo(było mleko karmiłam,nie było to trudno)nie roziłam ani razu naturalnie i jestem najszczesliwsza na swiecie 🙂

teraz juz uciekam na serio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to teraz bedzie elaboracik malenki
bo nie ukrywam, ze sie z lekka wkurzylam ...
podpadne coniektorym - ale trudno sie mowi 🙂

nie ukrywam, ze mnie rowniez irytuje gdy ktos sugeruje, ze jest bardziej zwiazany z Dzieckiem bo karmi cyckiem ... tak szczerze mowiac to Dziecku jest obojetnie jak jest karmione ... dla Dziecka najwazniejsza jest milosc Matki i to zeby zaspokoic glod czyli podstawowy, pierwotny instynkt ... to niektore Matki nadaja karmieniu piersia jakies szczegolne znaczenie ... prawie, ze mistyczne - magiczne ... dlatego nieraz bywa tak, ze karmia i przez cale lata skonczyc nie moga ... to nieskonczenie dlugie karmienie cyckiem to potrzeba Matek - nie Dzieci ... to, ze Dziecko karmione piersia pozniej nie chce butelki tez wynika z tego, ze jest przyzwyczajone do piersi a nie dlatego, ze woli piers ... Dziecko karmione Butelka tez nie bedzie juz chcialo piersi ...
ale poniewaz nie mam zamiaru klocic sie na forum bo jestesmy tutaj raczej po to zeby milo spedzic czas - nie bede juz kontynuowac tego tematu 🙂

mozecie mi zabrac oklaski - mowi sie trudno 🙂
ale takie wlasnie mam zdanie na ten temat ...

a jesli chodzi o spanie - to ja sie nie wyspalam bo obojetnie ile bym spala i tak wyspana nie bede 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki witam 😉

mam pytanko do butelkowych mamuś, czy któraś już zamieniła smoczki od butelek na te od 3 miesiąca? chciałam się dowiedzieć jak dzieci reagują na zmianę i czy szybko się przestawiają??

Ksawi znowu marudny 😞

teraz doczytuje te kilka stron 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...