Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
NEW ja tylko wieki temu liznęłam temat, ale chodzi mniej więcej o to, że nie wracasz po macierzyńskim do pracy tylko dostajesz kesz na własną działalność, robią Ci szkolenia, a dziećmi opiekują się jakieś wykwalifikowane niańki w tym czasie 😁
Wygooglaj sobie "mama może wszystko" i wyskoczy Ci milion artykułów na ten temat 🙂
Ilonka mojej też się poprzestawiało i od jakiś dwóch tygodni pielucha jest zawsze z pierdem, a kupy to ze 3-4 dziennie. A kiedyś była tylko jedna o 13 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
z tego co wiem to czym innym jest to cwiczenie glowki czyli podnoszenie za raczki
a czym innym sadzanie Dziecka ...
ortopeda nam mowil, ze jak Dziecko zacznie cwiczyc brzuch ( cos co robi Ksawi czy Mia ) i samo sie podnosic - to Rodzice chce sie szybko chwalic, ze Dziecko samo siedzi i sadzaja
i to jest podobno zle
bo BoBo musi samo usiasc a nie przy pomocy starych 🙂

moja od poczatku jakos dzwiga te glowe wiec nie musielismy cwiczyc
ale lekarka na badaniu zawsze to sprawdza podciagajac Oli za rece - tak jakby do siadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow jestem pod wrażeniem podnoszenia główki Ksawiego 🤪
no mój bystrzacha to jeszcze sie nie garnie do takich wyczynów 🙂 nam nic nie kazali cwiczyc bo nawet nie sprawdzali czy prawidłowo główkę ciągnie czy nie czasem sama go z ciekawości za rączki na przewijaku łapię ale głowa pozostaje w tyle 🤢 na szczepieniu się zapytam. jestem zdania że każde dziecko rozwija się w swoim tempie ale skoro juz wasze dzwigają tzn że są silne i akurat tak im pasuje nie ma co tego blokowac tylko obserwowac i już. ja niczego na siłę robic nie będę no chyba że pojawią się problemy że już powinien a się leni 😉
jozoodganiam Twoje czarne sny na poczet kolorowej rzeczywistości wszystko będzie dobrze już my kwitenióweczki tego dopilnujemy coby Guciowi nic złego się nie podziało 😘
agatafiu fiu to rośnie ta Twoja pannica pięknie, 7100 i po co w zasadzie siłownia 😜
my już po spacerku trochę kropiło a panicz nie chciał jeśc przed wyjściem więc po 40 min drzemce musielismy wracac ale i tak nic nie zjadł chyba swędzą go dziąsełka bo strasznie markotny bardzo się ślini i nie chce bida jeśc a jak posmarowałam żelem to radośc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania troche trzeba się narobic ale efekt murowany oj ja to juz dawno frencha nie miałam u dłoni bo u nóg to non stop ale za to naklejam sobie kwiateczki i pokrywam uv i tez jestem hapy 😎
iskraweź mi lepiej nie przypominaj nam ukradli pompkę więc jak złapie kapcia albo co to do wulkanizacji hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata no tak mi sie wydaje bo chochluje te palce normalnie szarpie nimi w buzi a jak ja wezme masc i smaruje mu te dziąsełka to taką błogośc odczuwa więc wydaje mi się że to może byc to ale najlepiej to niech iskra nam powie co i jak jest z tymi dziąsełkami i ząbkowaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja chętnie bym sobie nawet krótkiego frencha strzeliła tym bardziej żem opalona i fajowo by to wyglądało ale trzeba się narobic a przy obrabianu domu i dziecka zaraz będą do poprawki dlatego naklejki i bezbarwny póki co 🙂
zakłądka na marudkę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow ale pazury po ostatnich pazurach agaty bała,m się kliknac na linka 🤪
ja ostatnio smigałam w takich różowych, ale to jest masakra, przy dziecku, sprzataniu zaraz dziadoswto odprysneło, frencha nie chce mi się robic bo tż dupa będzie, jedynie mam u stóp, a tak to mleczny 🙂 no i jak słońce wyjdzie to jeszcze różem przeciągnę. 🙂
zjadłam trzy patasie mleczka z lodówki alez mnie zemdliło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skrót telegraficzny:
było średnio bo na działcew te upały rady nie dało więc przenieśliśmy się do bloków.
tam babcia rozpuściła dziecko bo go nosiła, lulała, tuliła, spiewała,gadała i teraz ja musze to robić więc czasu na brzuszka niewiele, jeśli w ogóle 😞
ataki są, al ejuż tak nieregularnie, ze nigdy nie wiem kiedy i gdzie i w ogóle.
krople daję dalej ale rzadko bo juz jakieś 2 razy dziennie (było 5 razy dziennie)
rumianek strzykawką do buzi - tylko taka opcja i piękne pierdy sie sypią.
dieta na maxa - krupnik i kanapki z chudzizną, zero mlecznych.
mama mnie namówiła, zeby próbować więc sporóbowwałam jogurtu naturalnego i tak go przezczyściło 5 razy, ze zaczełam sie martwić. ja też zaliczyłam przesrakę po tym specyfiku, no ale jak ktoś jest głupi i je odrazu cały mały jogurt po 2 miesiącach odstawienia to co sie tu dziwić.
Aronek przynajmniej kiszki w końcu przeczyścił i robił kupsko bez pomocy no i rzadkie a nie takie gumowe, jak wcześniej.
po 2 dniach mama z nów mnie namówiła ale tym razem na pół jogurtu i powtórka z rozrywki u małego bo osrał się po pachy na rzadko ale przed tem cierpiał chyba dzień cały i czopkiem sie skończyło. moje strae flaki jakoś dały radę znieść kolejną dawkę białego.
tak zakończyły sie próby wprowadzenia produktów mlecznych.
moze powinnam spróbować od łyżki przegotowanego mleka, a nie tak z "grubej rury" walnąc tym jogurtem.
o spotkaniu z Mrfi, to wiecie bo pewnie wam pisała, ze było zajebiście 😁 😁 😁 - na dowód wklej ę fotkę jaką tylko ... no wiecie, muszę się za to zabrać 🙂
tak to odwiedziny mnóstwa ludzi ciekawskich nie wpłynęły jakoś pozytywnie na mojego gzubka - widocznie jest nietowarzyskim typem.
trochę się dziecko rozregulowało najbardziej przez te jeb....e upały i kurwica była moją przyjaciółką przez cały pobyt.
i tak o niebo lepiej mi było w łodzi niz byłoby mi w moich " warszawskich apartamentach" 😉 😁 😁
wróciliśmy wczoraj późno, kąpiel darowana bo dziecko zasnęło w samochodzie tym swoim juz nocnym snem (ja odróżniam ten nocny sen od kimki).
budził mnie tylko na cysia w nocy i w sumie to spał od 22 do 7ej !!! 🤪 🤪
szok po ostatnich kilkugodznnych dosłownie nocach.
moze poczuł, ze do domu wraca i lubi tą naszą klitkę 😉
teraz też tnie komara. moze to wina pogody, nie wiem.
jutro kończymy 3 miechy i czas pozegnac z kolką i wzdęciami. mamy nadzieję,ze będziemy ksiązkowym przypadkiem i odejdą te natrętctwa z dniem ukończenia 3 miesięcy 🙂
tak Aronek jest bardzi=o pozytywnym bobkiem i uśmiechniętym pod warunkiem, ze go niec nie jebie w brzuszku.
kupy wczoraj znów brak ale przynajmniej idą pryki i zaczeły juz ostro walić 😁
dodatkowo przez te 2 tygodnie - mimo, iż codziennie byliśmy razem, zauwżyłam, ze sporo urósł i zaczał iść w masę, tzn. udka mu zaczęły tyć. bo, ze przypominać zaczał pudziana to za dużo powiedziane 😜 😁
pudzian w tym domu to ja !!! 😁 😁 choć podobno schudłam 😎
według mnie jest i tak wiele do zrobienia, zwłaszcza w "dolnych tematach". celulit i te sprawy...
narazie tyle, spróbuje jaką fotę zapodać, a moze i coś mi sie jeszcze przypomni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
żeby nie było: Babka i Ajron
[URL=http://img339.imageshack.us/i/20889813.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1300/20889813.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
fotograf musiał być naprawdę straszny: 😁 😁
[URL=http://img535.imageshack.us/i/56958125.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/772/56958125.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...