Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiajcie Mamuski 🙂
Niezla przerwa ale juz moje zycie wraca do normalnosci tesciowa od dzis juz w pracy od 6 do 18 nareszcie bo prawie zwariowalam.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ANIULEK 😘 😘 😘 I HANIULKI 😘 😘 😘 bo chyba dzisiaj ma tez imieninki 🤔

Wybaczcie mi ze nie doczytam Mloda marudzi dzisiaj 😞

Anka78 wlasnie mialam pytac kiedy bedziesz w polsce
|Bo ja sie umawiam na sesje do Ciebie fotograficzna dla Nuny 😎 😉 😁 😁 😁

Oliwka jaka Slicznotka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Anek i Aneczek i dla Haniutka naszego kochanego 😘 😘 😘

moja mamuś Hanna też dzisiaj świętuje 😉

u nas od rana pada, spacer pod znakiem zapytania 😞

Anka73
- odnalazłaś się już po tych wywczasach?
czekamy zniecierpliwione na fotki i relację 🤪 🤪

Basik - córa jak się patrzy, faktycznie wygląda na długaśną pannę 😆

Buziaczek dla żabojada Aniowego 😘 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemanko o świcie 😉

Morf wstydziłam się proponować ☺️ ale chętnie się rumu napiję 🤪
wszystkim Aniom najlepszego! i do dna! 🙃

Basik witaj! cudna Twa Królewna i rzeczywiście "wysoka" 🤪

Julka zapraszam! niedawno odkryłam, że uwielbiam dzieci fotografować. tylko zupełnie nie wiem, skąd mi się to wzięło 😮 😁 😁 no i winszuję powrotu teściówy do roboty 😉

Anka super, że wróciłaś! jak Aronek? jak jego brzuszek?

asieńka dobre niusy nam tu zaserwowałaś z rańca 😁

małż mnie przyatakował, jak wrócił w nocy i było ekstra! chociaż nie do końca wetknęliśmy co nieco gdzie bądź ☺️ 🙃 ale w efekcie niezbyt wyspana jestem. młode po cycaniu między 2 a 3 wstało szczęśliwe o 9 🙂 my nie miałyśmy tu szczepienia p/gruźlicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam poniedziałkowo

Wszystkim Haniom i Aniom ślemy najlepsze życzenia 😘

Fotoski bobasków jak zawsze przepiękne, aż strach pomyśleć jakie w przyszłości będą kolejki się ustawiać do naszych dzieciaczków 🤪

Ania73 czekamy na fotoski..wszystkie się stęskniłyśmy..

Dziecko coś mi marudzi, bo już mu się pozycja półleżąca nie podoba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My z Oliwką też dołączamy się do życzonek 🙂 i ślemy imieninkowe buziaczki 🙂
A Oliwcia to nasza mała piosenkarka, więc na tęokoliczność zaśpiewa Aniom i Haniom piosenkę 🙂 Właśnie dziewczyny, Wasze maluszki więcej gaworzą czy śpiewają?? Bo moja jak leży sama to takie pieśni odstawia, że ją w połowie bloku słuchać 😉 Tylko nieraz uda mi się namówić ją na jakąś konwersację 😉 Bardzo lubi z tatusiem rozmawiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie przymierzałam młodemu ubrania takie cieplejsze bo wreszcie sie chłodno zrobiło i co?! połowa pajaców jest za mała a ani razu ich na sobie nie miał 😞troszki mi szkoda bo takie fajne czyli powoli wyrastamy z 68 🤪
ankahahha te Twoje teksty sa dobre 😁
w ogóle anki to smiechowe kobity co? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asieńka ja co dzień odkrywam, że jakiś kolejny pajac, śpiochy czy body są za małe :/ Pulpecik wdał się z rośnięciem w ojca, bo ja od urodzenia do 2 msca życia urosłam całe 2cm ☺️, a on 14 cm... I Oliwka rośnie jak on, ale się nie dziwię, bo pochłania 6 butli mleka po 200 ml z 4-5 łyżeczkami kleiku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musiałam zacząć ją dokarmiać, bo zjadała 2 piersi i za pół godz. wołała o jedzenie, a cycusie jeszcze puste były... Teraz o 5 rano cyc, śpi do 8.00, o 9.00 butla, co 2,5-3 godz. w zależności ile śpi, kąpanie o 20.00 z butlą i spanie przez całą noc. Martwiło mnie tylko, że robi jedną kupkę dziennie, ale doczytałam Was i widzę, że to normalne. Moja Oliwa kupczy (spodobało mi się to określenie ) o 8,00, najczęściej dosłownie po same pachy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow basik to chyba sporo je jak na takie bobo 😲 🙂
no nasz synek to na cycu jest ale tez żarłoczek a już nie moge się doczekac przyszłego poniedziałku bo zaczynam akcje z marcheweczką 🙂 miałam już dziś zacząc wprowadzac nowe smaki ale w niedziele chrzciny mały jest w miarę okej i nie chce tego psuc a jakby miało się coś podziac z brzuszkiem to niech się dzieje po chrzcinach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...