Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

moje dziecko zmienia się jak ta pogoda dziś huśtawka bleee....woli spać sama na łóżku starych otoczona poduszkami i kołderką żeby nie zwiała

Sztunia ja też podejrzewałam u Lenki ząbki ale wciąż ich brak a robi podobnie jak Twoja Majcia a najchetniej to by ciągle przy cycu była zasypia z cycem budzi się z cycem nosze ją z ccem w buzi a smoczek brechta z niego jak jej daje nie wiem co się z nią porobiło...chyba trzeba przetrwać ten okres jakoś i nie dać się zwariować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sztunia ja niedawno mojemu zapodałam na zęby tzn dziąsełka DENTINOX N gel i czopka na uspokojenie VIBURCOL no i mały padł 🤢 co do czopków na kupke ja nie znaju ale chyba anka glicerynowe zapodawała. w aptece odnosnie zabkowania farmaceutka mowila ze jest jakas nowosc ze sie psika a nie smaruje ale nic nie wiedziala nt skutecznosci wiec maz zakupil ten zel. nasz znow dzis nie zrobil kupki zauwazylam ze poniedzalek i sroda to wolne od kupy a potem wali codziennie jedna wielka po pachy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeśli czopek to viburcol firmy heel. u nas sie swietnie sprawdza i jest tez na ząbkowanie zalecany.
Sztunia, a jesteś pewna, ze mała nie jest niedojedzona mimo dwóch cyców?
mój też już z dwóch ściąga i zastanawiam sie kiedy mi braknie 😲
a to dopiero 3 miesiac, buuu....
nie wiem, ale mam stresa, ze w końcu będę miała za mało mleka dla niego zwłaszcza, ze on tak teraz szybko rośnie 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siadam do kompa a wkoło hałasy, tv leci, okap działa, zmywarka pierze, ziemniaki bulgotają, ale słyszę jeszcze mały warkocik, to Maja chrappie, ale jest słodka 🙂 pewnie nosek ma leciutko przytkany po tym płaczu 😞a do tego w gondoli nie chciała to śpi w leżaczku no i trochę jest zgnieciona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde coś czuję że to ząbkowanie to lepsze jeszcze będzie jak te kolki 🤢
no nasz też pochrapuje jak ma babolki 🙂 sztunia hałasy te same co u mnie mamy jednakowo udźwiękowione mieszkania 😜 mnie znów rozbraja odgłos smoczka tzn tego uszka do trzymania jak postukuje o smoczek jak adaś podczas spania ssie smoka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ajron i Babeczka cudeńka 🙂 Babka ma, co widać, słuszną linię 😉 dziadek mnie rozwalił 😁 a Ajronek to umie wypoczywać... 🙂

Agata Matysia też po szczepieniu spała cały dzień i nockę 🤪

Sztunia
moja to samo! w dzień czasem to tak z 10 minut łapie cyca i wypluwa, czasem z rykiem a czasem bez...w nocy je cudnie, spokojnie, długo i delikatnie...nie wiem, co to 😮 myślałam, że może już w dzień ją za dużo rzeczy rozprasza i nie może się skoncentrować może 🤔 jak się coś dowiesz u pediatry to pisz 🙂

Emi ale czemu nie chce? dawałaś jej coś innego? ja bym poczekała i nie dała butli, jakby co...może jej się jeszcze odwidzi 🙂 trzymam kciuki!


lMatki co mają matki z fiszera 😉 - te zielone z żyrafą i drzewkiem - polecacie? bo ja właśnie jedną licytuję i rychło w czas pytam 😉

uciekam na razie, bo małż obiad taki zrobił, że mi zaraz język do d ucieknie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jest z tego kalendarza, co Iskierka zapodała 🙂 Dla dziecka ok 3 m-cy.
"Dziecko zaczyna kaprysić podczas karmienia? Teraz z otoczenia dociera do niego tyle bodźców, że trudno skupić się na ssaniu. Karm niemowlę w spokojnym, cichym miejscu, wycisz muzykę i telefon, zasuń zasłony. Cierpliwości, już niedługo maluch nauczy się szybko zjadać sporą porcję i karmienie stanie się łatwiejsze."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy Wasze bobasy jak smieja sie w głos to tez potem łapią czkawkę bo nasz to regularnie jak się chichra to potem czka, chyba sie zapowietrza albo nie potrafi przełykania sliny połączyc ze śmianiem, odnosnie karmienia mam to samo jemy sami w pokoju bez muzyki i innych ludzi zaraz to go chyba bede karmic w kibelku 🤢 wszytsko go rozprasza i przez to troche poje a tak to sie wygina i patrzy na wszystko tylko nie na cyca i potem nie wiem czy jest najedzony czy co bo nie moge go na sile zmusic do jedzenia 🤢czyli to taka przypadlosc rozwojowa i juz wiec spoko troszki sie uspokoilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam sposób na moją gnidkę małą...karmię ją na łóżku na leżąco i wtedy poje i zaraz zasypia a jak ja nosiłam przy cycu lub siedziałam to ona marudziła a to wystarczyło dziecko położyć i odrazu odlot a matka taka głupia bo męczyła maleństwo i siebie.

Zaraz ruszam na zakupy 🙂 wykupie wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też tak mam że Kaja ssie pierś i nagle puszcza, płacze, złości się, tylko memle. Wtedy zmieniam pierś i po paru minutach jest to samo. Mam nadzieje, że najada sie mimo wszystko bo dokładnie jak skończyła 3 miesiące to ważyła 6700 a nosi ubranka 74 a czasami juz 80. To pierwsza córcia wyglądała tak jak miała ponad 6 miesięcy. W piątek była najwieksza histeria bo mała wyła a ja próbowałam wycisnąc cos z piersi a tu 2 krople. Myślałam,że pokam mi zanikł. Dzien wczesniej miałam zabieg u gin wiec do niej zadzwoniłam czy to mogło jakos wpłynąc na pokarm ale odpowiedziała mi ze widocznie za mało piłam, więcej wypociłam niż przetworzyło sie na pokarm. Po tel. wypiłam na raz 1,5 l wody i w ciagu godziny miałam piersi twarde. Dr powiedziała,że nie może nagle zaniknąc pokarm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wrocilam nie mam sily mala spi pewni na 15 min standard bo w dzien bez zmian spac jej sie nie chce ciekawska moja 🙂

Fotoski superasne Aronek jak duzy 😲 😎 hmm i jaka parka z Babka no no 😉

Ta zdjecie z lisciem wymiata
Wy Anki to macie talent do fotek 😎
Sztunia tez pstyka niezle ja sie pozglaszam do Was na lekcje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha!

ja tez karmie na lezaco, zawsze po kapieli i maly w mig zasypia, no i jak mam miejsce, np. dzis w aucie karmilam pod carrefourem wiec na lezaco nie bylo 😜

przed 10 minutami tez karmilam na lezaco, mlody zasnal wiec moge chwile na necie posiedziec.

musze dzis zrobic przeglad ubranek znow na strych zajrzec po ubranka od chrzesniaka, bo mlody mi sie w 68 nie miesci 😮 musze poznajdowac ubranka na 74 i 80.

co do czkawki to po chchotaniu na glos moj nie ma, ale za to jak polezy na brzuchu i mu sie beknie to czasami sie zdarza ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak by była kolka przy cycu to by było szarpanie i darcie na cały regulator ale dodatkowo nerwowe fikanie nózkami, spiety brzuch i zacisniete piastki.
wtedy tulimy, cycamy i przeczekujemy atak - tylko to mozemy.
z gazami podobnie, tylko dłuzej to trwa i nie jest chyba tak bolesne.
chyba wole kolke bo to pare minut i spokój a te jebane gazy i ztwardzenia to jest porazka.
walka o kazdego pryka i wygniatanie glinowatej kupy to masakra.
no nic, ja juz teraz wygladam dnia az to cholerstwo nagle odejdzie w swiat i zosawi moje dziecko w spokoju usmiechniete .
JoZo, to dlaczego duzo matek butla dokarmia???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...