Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
dzis pospałyśmy,młoda ładnie spała w nocy a od 4 rano juz ze mną w łożu 🙂

Sama nie zauważyłam,ze od 6 sierpnia głosowanie,bo ja oczywiscie regulaminów nie czytam,kolezanka przeczytała i mi napisała na gg 🙂
W dniach 6 sierpnia 2010 do 5 września 2010 r. odbędzie się głosowanie na Małą Miss i Małego Mistera.


W Szczecinie leje 😞 buuuuuuuu
co ja będę robiła cały dzień w domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie mialam ani baby bluesa
ani deprechy
a tak bardzo sie tego balam
chyba najbardziej ze wszystkiego
nie pisalam o tym wczesniej, ale mam za soba epizod depresyjny w zyciu
i nigdy nie chcialabym tego zaliczyc ponownie ...

a tak w ogole to u nas tez padalo
i az przyjemnie sie teraz oddycha 🤪
bo duszno bylo strasznie

mialysmy isc na plaze, ale deszcz nas zatrzymal w chacie
teraz jedziemy na zakupy
Babcia i dziadek oczywiscie chca sponsorowac 😎
wiec budze Oliwiacza i smigamy 🙂

zakladeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juleczka to u mnie abonament zaplacisz 😉

Agatta zapomnialam napisać że masz mamę super laskę 🙂 zapytaj się dziadków czy reszte kwietniowych dzieciaczków też za sponsorują to my też się podłączymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dziecko śpi grzecznie w łóżeczku 🙃 nie w huśtawce 😮 chyba jej słóży to łóżeczko bo dziś w nocy spala od 21 do 3 potem cyc i chciałam ją odłożyć do łóżeczka ale ulała na prześcieradełko to zabrałam ją do siebie i spała do 7.40 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam upalnie i słonecznie 🤪

doczytałam Was, ale oczywiście skleroza, a notatek w wordzie jeszcze nie robie 🥴

ja ostatni okres miałam 20 lipca..

ale dziś jest bardzo ważna data..3 sierpnia 2005 poznałam Rafała, jak jechaliśmy na Woodstock i od razu zdecydowaliśmy się na związek..no i dziś mija nam 5 lat 🤪 🤪
no i z wyliczeń wychodzi, że Ksawi został poczęty 3 sierpnia 2009 (w naszą czwartą rocznicę) 🤪 🤪

a propo dziecka..młody dzisiaj rano był przekręcony o 180' w stosunku do tego jak go kładłam spać..zamiast spać to on kółka kręci w łóżeczku 😮 🙃

no i zapomniałam się pochwalić, od tygodnia jesteśmy na smoczku 3+ i Ksawery nie odczuwa żadnej zmiany 🤪 ważne że leci..głodomorek wczoraj na noc zjadł 240ml. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab napisał(a):
Lenka wczoraj naumiała się nowej rzeczy 🙂 zagryza albo zasysa sobie dolną wargę 🙂 robi to teraz ciągle namiętnie 🙂

Gu też tak robi już od dłuższego czasu 🤪 śmiesznie to wygląda 😁 😁 😁

ja jeszcze nie zagłosowałam, bo doczytałam 😁 😁 😁
Iskra przypomnij 6. 😉

nocka jak nocka
nad ranem w naszym łóżku niestety kupa gigant, więc piorę właśnie pościel i materac 😜

u nas pogoda upalna
idę więc na spacer w cień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoni do mnie teściowa więc odbieram bo sobie myśle że coś się stało a Ona tekstem wali że deszcz pada i wszystko jej na balkonie zmoknie
ja: a co ja na to poradze
ona: idź na grzyby bo podobno się pojawiły
ja: no przecież pada
ona: a no tak, to narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostatni okres miałam 16 czy 17 lipca, ale jakiś dziwny już był...

Ilona może spisuj teksty teściowej dla kabaretów, jeszcze na niej zarobisz 😉

a my dzisiaj do Konsulatu jedziemy, wniosek o paszport dla Pyzy złożyć 🙂 trzymajta kciuki, żeby się udało bez problemów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja michelle nauczyla sie mowic ciagle - AAAAAAAAA....AAAAA...AAA z tonacja raz dol raz gora 😁 😁 😁normalnie chwilami telewizor zaglusza 🙂 🙂
w piatek idziemy na taki bilans 3 mczny zobaczymny ile wazy 🙂 🙂
probuje jej cos dawac jesc-niebnajlepiej nam to idzie-butelka dalej NIET a;e co lubi
cyca sobie biszkopcika i jej smakuje 🙂 🙂 🙂 🙂
spi juz coraz mniej-chociaz dobrze ze noce przesypia w lozeczku do lozka ja biore roznie mniej wiecej od 5-6.30 teraz jeszcze spi 🙂 🙂
co do pokarmu-mam nadal-ale widze,ze troszke mniej bo mala rzadziej jest przy cycku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatni raz okres mialam 7 licpa 2009 r w urodziny meza 😁 😁 😁 a w rocznice nasza 10 lat bylismy w restauracji i tak mnie mulilo 🥴 🥴 🥴
test robilam chyba ok 10 sirpnia-ale pierwszych kilka testow nie wykazalo mojej ciazy 🙂 🙂 dopuiero tydzien po spozniajacym sie okresie mimo,ze ja juz czulam sie inaczej... testy wychodzily na nie -myslalam,ze sie wkrecam 🙂 🙂 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka chyba to ten sam konkurs 🙂
dawaj namiary jakby co 🙂

kahna ale twoj synek dużo zjada 🙂
moja 150ml jak zje to jest dobrze 🙂


Agatta ja też miałam problemy,jak remika miał tak z rok do 2 lat,byłam nadopiekuńcza ale tak do przesady,ze aż wylądowałam na terapii,wynikało to z tego,że nie miałam ciepła i opiekuńczości od matki w dzieciństwie(chorowała,często jej nie było,bo leżała w szpitalu)wychowywał mnie ojciec i sama niechciałam byc taka la reika,chciałam mu dać to wszystko czego nie miałam od mamy w dziecinstwie,tyle,że zeszło to na złą drogę 😞
przesadzałam do tego stopnia,ze robiłam mu badanie krwi co 2 tyg,bo ciągle wymyślałam inne choroby 😞
na szczęście mój lekarz rodzinny w pore się zorientował,że coś ze mną nie tak i wysłał na terapie 6 miesięcy leczenia....
warto było
najlepsze jest to ze sama w tym czasie prowadziłam terapie dla AA
zrezygnowałam ,bo stwierdziłam,że ktoś kto jest niestabilny nie może pomagac innym 🙂
pozniej do nich wróciłam 🙂
do dziś jestem wdzięczna rodzinnemu za to ,ze mi pomógł zrozumiec mój problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...