Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agatta ja też zaliczyłam epizod depresyjny i bywa że do tej pory mam stany zawieszenia. Lekkie ale zawsze. Z 2 tygodnie temu miałam doła giganta i już rozwód planowałam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pale,ale tylko wieczorem kiedy młody już śpi..
a palenie w ciąży jest karygodne..przez całą ciążę nie zapaliłam ani jednego papierosa i da się wytrzymać..

Ksawi się obudził, chwilę pogadaliśmy, pobawiliśmy się na macie, zjadł trochę i śpi znowu..może wykorzystam moment i pójdę się umyć bo na brudasa jeszcze siedze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też pale,niestety lubie,cieknie mietowe 😁
ale mam paczke na 2-3dni 🙂
w ciaży paliłam do 10tygodnia mialam zamiar rzucić aż remik ktoregos pieknego dnia zapytał
"mamo czy ty chcesz zeby nasza dzidzia miała raka?"
to był ostatni papieros jaki wypaliłam 🙂
da się da,nikt mi nie powie,że się nie da,dla zdrowia dziecka wszystko można!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak leżałam w szpitalu, to urodziła tam laska co konkretnie jarała fajki. Dziecko było drobne, miało dziwny kolor skóry i do tego położne nie mogły go uspokoić, bo miało tak zwany syndrom odrzucenia czy coś takiego. Potrzebowało szluga i tyle, a mamusia w najlepsze jarała sobie na szpitalnym korytarzu 😠
Ja potrafiłam w ciąży nie palić, chociaż szlugi mi pachniały, jak się dziecko urodziło pisałam Wam, że trochę popalałam, ale teraz już nie. Mąż mi w tym nie pomaga, bo pali, chociaż twierdzi że potrafi w każdej chwili rzucić- uwaga bo mu uwierzę 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle hardkorowa historia...muszę to napisać co myślę ta babka jest głupia i tyle. Jak lubi hardkorowe zabawy to dlaczego teraz ma cierpieć to dziecko? tekst że nie bedzie mogła na nie patrzeć wk....ił mnie najbardziej 😠poszlabym do niej i młotkiem rozumu do glowy nabiła.

Iska prasuj 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie paliłam i palic nie mam zamiaru nie ciagnie mnie do tego i tak samo Jacka a papierosy mi smierdza strasznie najbardziej nie znosze jak ktos na klatce pali i zawsze wyklinam jak ide po schodach na głos bo mam nadzieje że w końcu usłyszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pozniej napisała ta kobieta,że postanowiła urodzić i wychować,ze z meżem podjęli taką decyzję 🙂
dobrze,że jest to forum,wiele osób rezygnuje z aborcji,duzo mąrych osób się tam wypowiada,wiele pomocy nawet finansowej można oczekiwać od niektórych 🙂
ilona juz poprasowałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskra to szybka jesteś z tym prasowaniem albo tak mało miałaś 😉

moje dziecko znów spi jak ja lubie ten jej stan 😉 i lubie jak jeszcze sie smieje ale jak marudzi to już ciężko jesst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej - szybki doskok do kompa.
noc kiepska, non stop gaziory go męczyły 😞 😞 😞
cyc bez przerwy i walka o bączka - koszmar i dla mnie i dla niego.
narazie ok - chyba sie w końcu wypierdział - oby 🥴
o rocznicach mowa - to u mnie dziś Aronek kończy równy rok bo 3 sierpnia połączyły sie nasze komóreczki 🙂. ja to wiem bardzo dokładnie - mam bolesne owulacje 😁
co do palenia to ja jeszcze nie zapodałam fajka i narazie bez ciągot - oby tak zostało.
Aronek nauczył sie piszczeć przedwczoraj i próby głosu mam w domu non stop. ma parę w pucach chłopak 😆 😆
wczoraj wcisnęłam się w zeszłoroczne spodnie 🤪 🤪 więc mam w czym chodzić.
jeszcze tylko ciut schabiki mi odstają no i ciało nie teges do końca ale myslę, ze powrócę do dawnej elastyczności z biegiem czasu. i tak nigdy nie byłam zbyt napięta.
mój maluch wykąpany, zasnął przy cycu ale juz sie obudził więc zakładkaron zanim sie rozbeczy na całego 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...