Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iskierka głosować będę na bank tylko wspomnij jeszcze przy 6.08 🙂
bogusia jakie tabletki na pokarm? pierwsze słysze, o herbatkach to słyszałam- właśnie pije
ostatni okres maj, chyba mam rekord 🤪
kahna gratki rocznicy
co do fajek, mnie przestały smakować zanim dowiedziałam się że zaciązyłam 🙂 raz tylko mnie pociagło do fajki w ciaży ale oczywiście nie zapaliłam tak to mi śmierdzą, do tej pory mam odrzucenie, czasem jedynie smaka 🙂michał podpala ale nie przy mnie, ogólnie w domu nie palimy i ja bardzo chciałabym już dofajek nie wróćic, oby się udało. Ale dla mnie palenie w ciaży jest krygodne tak samo jak picie
Aron połkniety przez krokodyla boskie 😁
rodzeństwo the best
chylinska rzadzi
jula gratulacje
mmia cóz za bodziak, extra
anka spróbuj homeopatyczne spascupreel na brzuszek aronkowy

naczytałam się i już siły nie mam, pada pada pada, zmęczona jestem, obejrzałam shreka czI i ide spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja zasypia i zasnac nie moze 🤨

Morhi nie gadaj glupot jakie bezguscie 🤔
chyba znowu chcesz klapsa 😁 😁


Kahna udanej konsumpcji 😎 😉 😉

Emilcia slicznie zasypia jak moja Nuna 😉
przewaznie przed snem to na gadanie jej sie zbiera i nawiaja nawija az sie rozbeczy lub zmeczy i zasnie i czasmi to trwa dlugo 😁 😁

U nas tez m byc burza 😮 😮 😮 😮 NIEEE PLIS 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
padam
mały zapodał sobie na noc 120 mleka butelkowego plus cycek mamusi i spiocha juz 2 godz, zauważyłam że potym nutramigenie w ogóle po mleku butlowym jest spokojniejszy i w związku z powyzszym zalapalam dzis mega dola bo mam wrazenie ze uzaleznilam sie ja od cyckowania a nie moje dziecko 🤢 tak mi zal jak je butle wolalabym go tulic ale widze ze podchodzi mu to mlesio i ze jest szczesliwy wiec musze sie pogodzic z faktem ze skoncza sie cyckowe pieszczoty, z mezem mam ciche dni wlasciwie juz od tygodnia 😞 strasznie negatywnie nastawilam sie na jego osobe i chyba wolalabym w tym momencie byc samotna matka mysle o tym, zeby na jakis czas sie wyprowadzic do rodzicow a najchetniej to spakowalabym malego i wyjechala z nim w swiat odpoczac od meza i od tesciow i w ogole od mojego najblizszego otoczenia 🤢 strasznie dziwne mysli chodza mi po glowie jakas niedowartosciowana niedopieszczona cholernia samotna sie zrobilam 😞 🤢
morf ja juz nie patrze na nikogo odnosnie podawania nowinek dziecku sama czuje co i kiedy i smama decyduje o tym a juz napewno nie patrze na meza bo on najwiecej ma do powiedzenia nt wychowania naszego dziecka a sam nawet pol dnia z nim nie spedzil, wiec jak uwazalam ze trzeba to zapodawalam zel na zeby byc moze mylilam objawy ale adas juz zelik zasmakowal.
kirke witaj arti fajniutki co u Ciebie?
julka no ja Cie podziwiam za te kiecki i juz sobie Ciebie wyobrazam ze jestes taka filigranowa laseczka 😘
kurna wiecej nic nie pamietam
padam na ryjek ide se dalej uzalac sie nad soba 🤢
no i ciekawa jestem jaki koniec bedzie tej histori zaginionej laski 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laski, padam na ryj. załatwiliśmy ten wniosek, paszport za 3 tygodnie będzie. facet zrobił Pyzie tak koszmarnie brzydkie zdjęcie, że mi się ryczeć chce ze złości. ale tak to jest, jak się takie sprawy chłopu do załatwienia zostawi 😠 😠 😠

widziałam przebłyski Arona pogromcy, Emilki i Remika (wzruszające) i coś o Julkowym ślubie! 🤪 super. aaa i Chylińska. tak. też lubię to czytać 😁

idę ściągnąć śpiącego małża z kanapy i spać. chociaż mimo zmęczenia jakoś spać mi się średnio chce...ale to pewnie do momentu jak poczuję poduszkę pod głową 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jeszcze dobranoc zapomniałam napisać ☺️ a po to w ogóle się odezwałam 😮 🙃

spokojnej nocki!

ooo, przypomniało mi się. Anka73 poproś o USG brzuszka może? przypomniała mi się historia znajomej o innej znajomej, dziecko do 6 roku życia cierpiało z brzuszkiem 😞 i prześwietlali, badali nic nie mogli znaleźć. aż jakiś młody lekarz, zaraz po studiach, zrobił usg od boku jakby i się okazało, że w jelitkach był niewielki polip, który okresowo te jelitka "zamykał", co powodowało ogromne bóle i różne trudności...mam jednak nadzieję, że wyjaśnienie będzie prostsze i duuużo szybciej pozwoli Aronkowi cieszyć się bezbolesnymi bąkami i kupkami!

teraz już poważnie dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i ja znowu witam sie pierwsza 🙂

czy tylko moje Dziecko ostatnio tak wczesnie wstaje ? 🤪

wstalysmy, ale jeszcze lenimy sie w lozku
ja w gaciach a LOli na golasa - wietrzy sie 🙂
zaraz jakies mleczko, przytulanki i w swiat pewnie ruszymy ...
moje Dziecko ostatnio namietnie gada, gaworzy i piszczy ...
smieszne sa to dzwieki - szkoda tylko, ze takie glosne 🙂

zakladam sie na przytulanki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, nie tylko wy wcześnie wstajecie bo my też.
niestety Aronka budzi jakaś cholerna zmora co spać nie daje.
widać, ze dziecko zmeczone jeszcze a ta cholera dokucza.
oczywiście jest płacz.
😞
idziemy dziś do lekarza i zobaczymy co powie.
trzymcie kciuki za szczepienia.
teraz maluch siedzi w foteliku i drze lampę: krzyczy, woła i się śmieje: mamo!!! tu jestem. chodź tu natychmiast i baw sie ze mną !!!! 😆
więc zakładkaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
kciukasy za Aronka.. 🙂
moja kruszynka usnela wczoraj po 21-ale caly dzien byla markotna-tylko raz spala ponad godzine w jednym ciagu a tak drzemki i raczki 🥴 🥴 przed 22 przelozylam ja do lozeczka i spi do teraz..u nas 6.25 jakos mi dziwnie i nie moge spac...cycki pekaja od mleka a ta spi... z jednej strony fajnie ale z drugiej.. tyle godzin nie jadla ostatnio spi ladnie ale po 5 wstaje na cyca.. 🙂 🙂
doczytam was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja 🙂

no i z testowania czarna dupa wyszła! 😠
była kolacja, wino i śiweczka..romantik pełną gębą..
kiedy przyszło się kłaść małż powiedział że jest zmęczony po pracy i nie ma na nic siły
coś tam próbowałam go rozruszać, to tylko usłyszałam jak chrapie!! 😠
ręce mi opadły i wkura mega złapałam..
i już od rana dalej mnie ten wkurw na niego trzyma.. 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna. mój chłop też sie zachowuje, jakby to on rodził i jeszcze dupa go nie przestała boleć.
nie chce sie ze mna bzykać i już.
oczywiście co ja sobie mogę pomyśleć?
łagodnie to ujmując: nie podobam mu się i tyle 😞 😞
dlatego postanowiłam się wziąć za siebie, wczoraj sie obkupiłam, kolor na łbie zrobiony - jeszcze tylko poprawka, solar w planie.
a jak wczoraj założyłam bluzkę bez ramiączek i wyszedł po mnie na przystanek i zobaczył, jak chłopy sie na mój cyc z podziwem i otwartymi gębami gałują, to jak paw szedł dumny 😁 😁
jeszcze będzie sie ślinił, a wtedy moze łaskawie dam się przelecieć 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie super mamusie 😘
anka oczywiście kciukaski za Aronka zaciśnięte 🙂 😘
kahna u nas odwrotna sytuacja mąż by chciał a ja kłoda ale nie zasługuje sobie swoim zachowaniem na jakiekolwiek pieszczoty a ostatnio mu powiedziałam że nawet jakby serenady mi zaczął śpiewac to i tak nie ma na co liczyc więc pyta się czy poważnie ja mówie że tak na to odpowiedział okej nie będę się przecież prosic i od tygodnia cisza haha chłopczyk się obraził zabrał zabawki i poszedł z piaskownicy 🤢 okazuje sie że sex tylko nas łączy 🤢
agata wczoraj rozmawiałam ze szwagierką i mówi że jeśli chodzi o smoki TT to między 2 a 3 nie ma różnicy i żeby odrazu z 1 przejśc na 3 i powiedziała też że beznadziejne są te trójprzepływowe np do kaszek ze się zapychają i dzieci nie potrafią z nich jeśc. no ale wiadomo jak sie nie sprawdzi to sie nie wie ale warto poznac czyjes zdanie. my póki co jedziemy na 1 i chyba za troszke przejde na 3.
udanego dzionka życzę u mnie zimnawo póki co 15 stopni ale chociaz w domku mam przyjemne powietrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wypila cycka-spi dalej... 🙂 🙂
Anka73 napewno na ciebie twoj małż ma chęć tylko pewno nie umie zagadać 😁 😁 😁
może mysli,że jesteś zmeczona itd... mój mąż kiedys po 1 szej ciąży powiedział mi ze teraz taka mamuskowata jestem... a teraz juz tak nie mysli-przywyczail sie do nowej MNIE I JEST git 😲 😁 😁
cierpliwosci oni wiedza,ze spadli na drugi tor...
nasze cycki naleza przede wszystkim do dzieci 😁 😁 moj sie smieje i gada,ze tez chcialby mojego cycka na zawolanie... a tu DOOPA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka dzieki za info 😘 klikam Cie 😎
zwlaszcza o tych 3przeplywowych
bo wlasnie sie zastanawialam czy je kupic
a baba w sklepie oczywiscie prawie sie zesrala zeby mi je tylko wcisnac

dzisiaj jedziemy juz na nowych smokach 3+
zobaczymy

moj to by sie bzykal non stop kolor
ale ja sie ostatnio jakas taka niedotykalska zrobilam
nie wiem kurcze dlaczego
bo wczesniej nieb trzeba bylo mnie w ogole zachecac ...
moze przez te hormony rozchwiane
albo przez te nowe piguly anty 😮
wlasnie teraz tak sobie mysle, ze to rzeczywiscie moze byc przez nie
bo mniej wiecej od tego czasu jak je biore tak mi sie zmienilo ...
i w ogole okres mam caly czas po nich ...
jakas kurwa mac porazka z tym okresem trwajacym miesiac 😞 ☺️

elkka fajna ta kiecka 🙂

dobra lece bo wlasnie jedziemy pospacerowac
i jodem pooddychac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewuszki 😉
My od 7 nie spimy ale mloda dzisiaj ma marude nie dala wczesniej tu usiasc 😞

KCIKASY ZA ARONKA MOCNO Z MIA TRZYMAMY 😘 i koniecznie daj znac co tam lekarz powie ktos wczoraj pisal o usg brzuszka Ania78 chyba no my mielismy wlasnie tez bo moja miala mocne bolesci ale nic nie wykazalo u nas nadal bywaja ataki ale nie to co bylo czasem jak nie odbije to pozniej sie meczy ale zmiana cyca na butle to zly pomysl bo bedzie jeszcze gorzej ja wlasnie mialam wyrzuty ze nie karme cycem tylko butla i dlatego te kolki 🤨
Oby lekarz cos zaradzil i zebyscie sie nie meczyli juz wiecej 😘


Nie wypowiadam sie na temat sexu bo niestety nadal dziewica poporodowa ale juz nie dlugo 😎

Agatka z Ty masz TT butle bo tez sie zastanawiam czy juz zmienic jej smoki ale nie wiem jak tam leci czy mocno bo moja taka lapczywa jest az siara gdzies przy ludziach karmic bo se mysla ze glodze ☺️ ☺️ 😮 😁 😁

Sukienka sliczna jest tylko ze ja nie bardzo taka dlugosc chyba ze bym ja skrocila hmmmm bo ja musze mie albo mini albo do ziemi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z rana 🙂
dziewczyny piszecie o smoczkach a czy koras podawala juz kaszke przez smoczek? jak tak to przez jaki? my ciagle uzywamy najmniejszego z awentu nie zmienialam na wiekszy bo wydaje mi sie ze z tego dobrze jej sie pije 🙂

My dzisiaj idziemy do lekarza z ciemieniucha bo juz sobie nie radze.. moze da jakas cudowna masc ktora pomoze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...