Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JoZus kciukasy trzymam !!!

Morf no u mnie podobnie
na kazde zawolanie, pisniecie, kwekniecie, pierdniecie 🙂
nie moglabym nie wstac do Dziecka jak np placze
jeszcze kiedys sie wyspie 🙂
a sukienka wg mnie sliczna 😆

LOli zasnela
to powietrze bardzo jej sluzy
pol dnia Dziecka nie mam bo spi albo wegetuje
jest tutaj mega spokojna
po tych upalach w 40 metrach nareszcie odpoczywam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamcie 🙂 melduje się i obiecuje doczytac te 33 strony jak już w domku bede

Pisalam Wam kiedyś że moi rodzice mieszkaja w domku dwu rodzinnym my na górze a mojej mamy brat z żona i dzieckiem na dole i jeszcze drugiego brata kobieta (18lat Ania) z małym Bartusiem o dzień starszym od Lenki. Łukasza zamkneli za jazdę po pijanemu Ania nie ma żadnych dochodów teraz na siebie i malego patologia na całego dziecko dzisiaj od 4 rano do 10 nic nie jadło bo jej się mleko skończyło a karmi tym dla alergików i dopiero Kamila ją wygoniło chociaż po zwykłe mleko bo apteka zamknięta.Serce mi się krajało jak ten mały płakał 😞 ja ile moge to pomagam zawsze jakąś cherbatkę podrzucę,kaszkę,syropki,czopki cokolwiek ale robie to tak by Jacek nie widział bo by na mnie krzyczał .Tak mi szkoda tego małego dzisiaj jeszcze chwila a bym mu dała moje mleko tak krzyczał. Kazałam Ance iść urwać od nas z ogródka marcheweczke i ugotować jemu a Ona do mnie że później a ja nie później tylko teraz póki masz czas i On śpi. Dziewczyny serce się kraje. Nawet wczoraj ja go kąpałam w płynach Lenki bo On nic takiego nie ma zamiast sudocremu to go maką ziemniaczaną posypuje 🤢 dałam jej małe opakowanie takie co w szpitalu dostawałam ale przecież nie mogę też wiecznie kogoś sponsorować bo ja mam swoje dziecko i też mi kasa z nieba nie leci. Mówiłam jej żeby poszła do sąsiadki ona jej pomoże w gminie załatwić jakieś pieniążki ale ta jak zwykle ma czas...nie dorosla jeszcze do dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irysku mówiłam jej żeby poszła to do niej k=gorzej jak do osła poprostu jej się dupy nie chce ruszać.Ostatnio od niej usłyszalam tekst jak Bartuś płakał :"ja mu nie każe płakać" a dziecko głodne było bo samym mlekiem się nie najadało.Posżłam u kupiłam mu kleik bezglutenowy i dałam mojej mamie by mu dodawała do mleczka.

Na hemoroidy Pani poleciła mi czopki homeopatyczne w aptece ale nie pamiętam nazwy 😞 coś na A bo zostawiłam w domu

mykam z Lenką na dwór bo mamy ładną pogode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...