Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Morf lekarka nam mowila, ze od 3 miesiaca to juz smialo mozna smigac
wypytywalam o ten basen bardzo dociekliwie 🙂

a jesli chodzi o pieluchy to to sa takie specjalne pieluchy na basen, do plywania ...
[URL=http://img704.imageshack.us/i/10365101.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/4197/10365101.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

sa na allegro:
http://allegro.pl/item1176507486_huggies_little_swimmers_7_12kg_basen_plywania.html

ale dostaniesz je tez w kazdym sklepie gdzie sa zwykle pieluchy

tylko musisz pod wage Dziecka dobrac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana 🤪
Ja cała podniecona bo zaraz kupmele przyjadą a u ciasto w proszku i młody nie chce drzemnąć 😞

Morphinum napisał(a):
Co do jedzenia, to jem wszystko, za wyjątkiem ekstremalnie zakazanych.

Morfi, jakie rzeczy masz na myśli?

Anka73 - będzie dobrze!
Trzymam kciuki za spełnienie studniówkowych życzeń; zero bolących gazów i wstrętnych kolek
Zdjęcie z Aronkiem trzymającym leżaczek - wypasione na maxa 🤪 🤪 🤪 Szkoda że w takich smutnych okolicznościach 🤔

Kahna - oby spiralka wytrzymała te wasze harce... 😁 😁 😁 ☺️

Agatta
- no właśnie,basen jest super! Świetne fotki i wodać że Oliwiaczek zadowolony 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elkka - u Gucia też miejsce po szczepionce przez jakiś czas niezbyt ładnie wyglądało, ale nic z tym nie robiliśmy i nie omijaliśmy jakoś specjalnie podczas kąpieli i teraz jest już super, tylko czerwony ślad

Ciasto się piecze (to najlepsze jest świeże i ciepłe)
Laski już idą po schodach

Zakładam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Naszemu kochanemu Aronkowi z okazji studniówki zdrówka i kolek precz! 😘

Kahna fotki świetne i Ksawi rzeczywiście synek mamusi, bardzo podobny 🙂 no i gratuluję udanej nocki 😜 😁

Michaś pudzianek jak trzeba 🙂

Agatta Oli niesamowicie poważna jak przystało na damę w kąpieli 🤪 😉
a jak długo siedzieliście z nią w wodzie i jaka była tej wody temperatura?

Elkka szok 😞 współczuję takich przeżyć! jednak najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło 🙂

co do jedzenia to ja też jem wszystko na co mam ochotę ☺️

JoZo miłych plot 🙂

nocka w miarę, ale trzy pobudki były na cycanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękujemy za życzenia. oby w końcu się spełniły.
elkka, przeczytałam i słbo mi się zrobiło, jak po horrorze jakimś. no miałaś babo szczeście takie, jak ja z kumpelką kiedyś w windzie,która sie zacięła międzi 7 a 6 piętrem i gość nas wyciągał górą.
mnie wyciągnął, ale naoliwionej kumpelki nie mógł bo mu się ślizgała i chyba przez 15 minut próbował (jechałyśmuy wtedy sie opalać stad ta oliwka), ja wtedy krążyłam w nerwach po klatce schodowej i lookałam co on robi. w końcu nie wytrzymałam z erwów, podeszłam i wyciągnęłam ją jedną reka!!!! tyle moze zdziałać adrenalina. kurwa dostałam takiej siły z tego amoku, ze mogłabym podejrzewam załatwić niedźwiedzia gryzli. a teraz kilka szczegółów: była to stara winda - taka z dodatkowymi drzwiczkami w środku, zanim ktokolwiek zareagował minęło chyba ze 40 minut, potem jeszcze godzina oczekiwania na montera bo naciskanie guzików nic nie dało, Aśka ma chyba klaustrofobię bo mi urządziła taką jazdę, że ja mało sie ze strachu juz nie posrałam, musiałam siłą (bijąc po łapach Aśkę) otworzyć te jebane drzwiczki żeby zacząć walić w te metalowe bo oczywiście guzik pomocy to juz był zardzewiały od lat, po tym, jak ją wyciągnęłam winda sie odblokowała i pojechała sobie w dół jak gdyby nigdy nic.
najlepsze ztego jest to, ze przed wyjściem z domu zapodałysmy sobie film pt." oszukać przeznaczenie 1" 😲
i niech mi ktoś powie, ze to był zwyczajny zbieg okoliczności i ze takie rzeczy się często zdarzają.
do tej pory, jak pomyślę, to mam gęsiora i unikam oliwki, jak zacinającej sie windy.
potem wróciłysmy do niej do domu i mając jednego browara, uwaliłyśmy sie nim jak litrem wódki, no i obejrzałyśmy raz jeszcze nasz juz kultowy film 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bgusia, zastanawiałam sie oczywiście nad tym ustrojstwem i jakby odrzuciłam bo sro bo tamto, ale dzięki,z ę mi przypomniałaś bo rozważe ponownie ten temat.
u lekarza byliśmy wczoraj i mimo, ze babka państwowa to jednak chyba naprawdę solidna - tak czuję.
mam się do niej zgłosić, jeśli nowa dieta i nowe specyfiki nie pomogą.
szmery - to wiem, ze nie ma co sie srac na zapas ale wiecie, jak jest: łatwo mówić.
Agatta - na dobre ci w rezultacie ta ciąza wyszła bo wyglądasz zajebiście, ale uwazaj bo ja cię gonię i niedługo będę szczuplejsza 😉 😁 😁
chyba włosy przyciemniłaś albo mi coś oko skoko 😆
LOli bosko urocza i widać rozanielona na maxa. zazdraszczam.
Aronek zwalił kupę po 2 dniach i to nie taką gęstą 🤪 🤪. teraz śpi a temperatura narazie nie wraca z siłą.
nie wiem czy to moze być efekt szczepienia bo od gorączki to raczej gówno się zapieka a nie odwrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna napisał(a):
kobitki co to była za noc!!

takiego ciśnienia wczoraj dostałam, że oznajmiłam mężowi że w chcę go wykorzystać seksualnie!! ☺️
no i działa się, działo..potem ja już miałam dosyć, a jemu mało i heja od nowa ☺️
ledwo żyje



ahahahahahhaha 😁
🙂
fajnie wam! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...