Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂

100 lat dla Aronka i niech te kolki juz sobie ida bardzo daleko!!
co do szmerow to Martusi tez je wykryli na pierwszym szczepieniu bardzo sie wtedy wystraszylam i poszlam prywatnie do kardiologa okazalo sie ze to normalne i zaniknie wiec nie ma sie czym martwic:0

fotki basenowe REWELACJA ja tez bym chciala 😁 😁

mamusie ktore karmia juz zupkami powiedzcie ile posilkow Wasze dzieciaczki zjadaja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz Agatta, nie wiedziałam że są jakieś specjalne pampersy ☺️
JoZo no ja jeszcze się nie odważyłam zjeść kapusty, czosnku i orzeszków ziemnych, za bardzo pikantnymi potrawami nigdy nie przepadałam, więc z tym problemu nie mam, a cytrusy u nas nie uczulają, bo już obadałam kilka razy cytrynę do zakwaszenia zupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my znów temperaturka 😞
warszawianki : znacie jakiego kardiologa i neurologa dzieciecego w wawie prywatngo bo mnie osłabili państwowo:
kardiolog do końca roku brak terminów a neurolog w listopadzie dopiero.
ja pierdolę, za co ja im kurwa płacę to zdrowotne czy jak to gówno sie tam nazywa skoro i tak prywatnie sie leczę?!!! 😠 😠 wielkie chuje, nie myszy ślę na tą naszą państwową słuzbę zdrowia.
pewnie pójdę prywatnie np do kardiologa a pan lekarz zaprosi mnie na badanie do szpitala, w którym pracuje. juz nieraz tak było. wtedy tylko podpierdolić takiego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ploteczki w zasadzie udane, na tyle na ile nam nasze dzieci pozwoliły 😉
Oprócz Gucia były dwie dziewczynki półtora roku i trzy latka
i każde chciało co innego 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Historie Anki73 i Elkki - niezłe 🤪

Morfi
- ja już jem wszystko, i nie ma problemów 😆
ale tobie też już niewiele brakuje 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znowu bylam w Tesco
i znowu nakupowalam dla Malucha na wyprzedazy ☺️
ale teraz juz takie cieplejsze rzeczy
2 pary spodenek i getry ( tez 2 pary )

Aniu78 siedzielismy w basenie tak z 30-40 min
temp wody to 32-34 stopnie
Mala w ogole nie zmarzla
po wyciagnieciu Malucha od razu opatulilam ja duzym, cieplym recznikiem
i tak zasnela 🙂

Ania73 scielam wlosy 🤪
nie podoba mi sie ta fryzura, ale mi szybko wlosy odrastaja takze luz
teraz mam takie jakies dziwne do ramion - pocieniowane
i balejage obowiazkowo 😎
najwazniejsze, ze po tym fryzjerze wlosy mi przestaly wypadac 🤪
a kardiologa i neurologa nie znam 😞
dopiero jak wroce bede mogla sie troche rozeznac ...
ale dla Ciebie to pewnie za pozno ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73 - ja do neurologa państwowo się zapisałam i czekałam trzy miechy, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam że mam problem. Kardiologa nie znam, a neurologa dziecięcego polecono mi Iwonę Terczyńską z IMiDz, ale nie wiem czy i jak przyjmuje prywatnie, jeszcze sie nie kontaktowałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okej pół słoiczka jabłuszka mały wkąsał 🙂
anka no nasz ma skaze ale reaguje skórnie a Twoj Aronek jelitkowo porażka 🤢 czyli jest jeszcze uczulony nawet na składniki białkowe nasz Adaś jakos to znosi jak zjem chałkę czy jakieś tam herbatniki. współczuje ale powiem Ci że jak teraz przechodze na butle to małemu odpukac nic się narazie nie dzieje bo ten nutramigen to juz białko ma maksymalnie rozbite jak tylko można.
elka co za horror co za historia jak dobrze ze to juz a Wami 🤢zero komentarza za ceny lekarzy dzieciecych my osttanio jak bylismy u pediatry/pulmonologa/alergologa to za wizytke skasowała 90 ale fakt że siedzielismy godzine i pieknie sie nami zajmowala ale tak to powinno byc na rejonie bo to dziecko jest , nie ma tera zlekarzy z powolania 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzis odwaliłam babola, pisałam wam że mam depreszkę 🤢
wczoraj byliśmy z rodziną męża nad wodą i ja zupełnie bez humoru zapodam Wam fote to zobaczycie jak to ekstra wygladalo 😁 z mezem daej ciche dni a dzis bylam z nimi bez meza nad woda w innym miejscu podjechali po mnie i dziecko no i wsiadam zafochana do auta no i tesc nie wytrzymal i pyta co sie dzieje ze mna ze nie jestem soba ze gdzie ta zawsze rozesmiana aska 🤪 a ja sie rozplakalam 🤢no i zaczelam stekac ze jestem przemeczona ze mam chwilowe zalamanie no i obiecali mi ze wezma sie za mojego meza bo traci to co najpiekniejsze w zyciu. szkoda ze tak przy tesciach sie rozmieklam ale to samo wyszlo trudno na koniec tesciowa mnie przytulila i powiedziala ze bedzie dobrze a tesc zakonczyl ze niestety rola kobiety jest duzo ciezsza od faceta wow 🤪 a ja na tesciow narzekam wyrodna synowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj wycwaniłam i rozebrałam do pieluchy Michaśka do karmienia. I jak to zwykle bywa jak się pokombinuje - zjadł ślicznie zupkę i nawet sam dzióbek otwierał 😮 Ale przekora z tego mojego syncia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...