Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
u nas noc awaryjna, Michał o 1.20 cisnal do apteki po przeciwgoraczkowe cos, bo tego czopka balam sie podac. teraz ciagnie cyca ale ma tak buzke goraca ze mi cycek splonie. zero usmiechów zero reakcji tylko miauczenie, jeszcze troche i dzwonie do pediatry 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, nocka super, o 4 cyc i o 8. Pyza dalej śpi, a ja w stresie szczepieniowym... 🤪 dzwonię odwołać (jak będzie trzeba to naściemniam ☺️ ) i przełożyć na inny termin (za 2 tygodnie gdzieś)...bo uważam, że 4 tygodnie przerwy to za mało.

dzięki laski za wsparcie 😘

Agatta miłego basenowania!

Ania z tym miodem, to nawet nie wiedziałam, że nie wolno 😮 a chodziło mi raczej o sam fakt dosłodzenia paskudztwa 🙂

Julka pomyślnego załatwiania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Ilonab -tule bedzie dobrze
Anka trzymam kciuki za butle 🙂 🙂
u mnie poki co OKI
ZOBACZYMY JAK DLUGO,ALE TO JA OLALAM SPRAWE I ZACHOWUJE SIE NORMALNIE 😉
michelle usnela 21.30 do 4 rano
wzlelam do lozka spi do teraz 🙂
generalnie popoludniami marudna..
zauwazylam,ze potrafi przekladac grzechotke z jednej raczki do drugiej 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u nas nocka ok,zasnęła o 21 wstała o 5 na butle ,zasnęła znów ,spała do 7 i koniec spania 🙂
zawsze to lepsze niż o 6.....
Na zanik pokarmu BROMERGON na receptę lub picie szałwii w dużych ilościach.

Miód bardzo uczula,zaczęłam Remikowi dawać jak skończył 2lata dopiero,po roczku czasami dodałam niewiele do picia.

idę prasować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia mój tez tak zareagował na drugie szczepienie.
goraczka 39 przez 2 dni zbijana nurofenem w syropie dla dzieci truskawkowym co 8 godzin.
do pediatry jak po 2 dobach nie przejdzie dopiero.
niestety to normalna reakcja.
brzuszek tez nam sie nasilił i w ogóle dziecko sie przestawiło nie do poznania na cały tydzień. szczepiłam tydzien temu i dzis dopiero nocka normalna, jak przed szczepieniem.
wytrwałosci kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
glicerynowe czopki też są ok. jeśli te dla dorosłych to trzeba przekroić wzdłuż i dac połówkę.
ponoć są też czopki z gliceryny dla dzieci ale sama nie kupowałam.
byliśmy w sklepie, Aronek po powrocie zażadał cyca i zakimał pewniena kilka chwil ale zawsze... 😆
wiecie co mi jeszcze przyszło do głowy z tym, ze nie dojada??
on tak mniej zaczął jeść i jakoś tak dziwnie wkurzająco cycem sie zaczął bawić właśnie od tego szczepienia w poprzednią środe.
moze właśnie dlatego tak mało przybrał przez ten tydzień???? co wy o tym sądzicie?
przecież w dłuzszej perspektywie czasu w przychodni obie pediatry stwierdziły, ze ok przybywa i jest na 50 centylu.
tak sobie pomyślałam, ze moze ja mu spróbuję zwykły bebilon 1 podać, co?? skoro jest duzo lepszy w smaku i zobaczę czy rzeczywiście jest uczulony?
bo tak wiecie - mozna dać najbardziej zmodyfikowane to mleko każdemu dziecku profilaktycznie, tylko po co?
Aron na pewno ma jakąś nietolerancję i jest uczulony tylko w jakim stopniu?
moze nie trzeba aż tak drastycznie go traktować?
a jak dam mu takie "puste" mleko to potem dopiero moze sie uczulić i cokolwiek innego będzie u niego wywoływać niepożądane reakcje.
tak se gdybam bo lekarzem nie jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka ja sie nie znam,ale moja na 6 tydzien4500 na tyddzien 16 5400 i jest ok
potem dziecko nie przybiera az tak na wadze-na piersi tez inaczej niz butli czesto mniej
poza tym moze byc DROBNYM dzieckiem
kiedy porownalam przyrost wagi moich corek w tych samych okresach byl identyczny!!! kwestia roznicy 100-200gram w jedna badz druga strone
z tego co pamietam dziecko na 6 mcy powinno podwoic swoja wage urodzeniowa!!!
moja juz podwoila na 3 mce zapewne Aronek tez
nie moze porzybireac teraz 200-300gram na tydzien bo musialby wazyc 10kg gdyby skoczyl 6 mcy..pomysll
ja bym sie nie zamarwtwiala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania73 ja podawałam a samym początku nutramigen (przeciw kolkom), potem pomyślałam że nie będę dziecka truła tym paskudztwem i zaczęłam dawać zwykły bebilon. No i okazało się, że Ksawi ma skaze białkową. Pediatra zalecała wrócić do nutramigenu, bo ponoć zdrowszy, ale gdzie tam..
Po pierwszej butelce zaczęły się zielone kupki, boleści brzuszka i ulewania. Od razu przeszliśmy na Bebilon Pepti (dla alergików) i jest cudownie. Żadnym bólów, dziecko się najada i całe nocki przesypia.
Spróbuj normalnego bebilona, a jak zauważysz jakieś zmiany na skórze Aronka to lepiej od razy przejdź na hipoalergiczne.

Miśka cudowna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...