Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chyba nie lęk, ona poprostu widze ze zasnac nie moze i jest na czuwaku, bardzo dzis duzo na cycku siedzi no bo ta goraczka ja wysusza w domu burdel, a ja lewa pisze a prawa trzymam dziecko.

Ania no to może Aronkowi wkoncu cos pomoze, szkoda ze takim kosztem tymbardziej ze to uwielbiałas 🙂ale ja tez byłam za tym zeby butle sprobowac. A on kiedys pił już z butli? podchodzi mu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pił moje mleko ze 2 razy ale to dawno było i niedawno załapał herbatki uspokajajacej i mu jako tako szło.
nic - przekonamy sie dzisiaj.
moja dieta - ta restrykcyjna - chyba zaczeła działac bo od dzisiejszej nocy bóle sa ale słabsze i mały radzi sobie sam z tymi bakami tzn. bez chemii i bez rurek dupnych. masaze jednak mu robie i zmieniam czesto jego pozycje no i nózkami cwiczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o klapi widze ze masz tak samo duzego bobasa jak ja, jedynie Hanik jest ciezszy o 10g
do tego mariuszek basika to chyba miał ucisk na mózg ze dziecko chcial tak uciszyc no i ze ludzmi sie przejmuje w takiejk sytuacji
JoZo wypoczywaj
a co do mezów, ja czasem narzekam, ale widze ze sie stara, azkolwiek tez widze ze najlepiej rzuciłby ja na mate i lapek w dlon 🙂 wiem zere mogloby byc gorzej, a wiem ze nas kocha i zrobi dla nas wszystko tylko ze czasem musze mu tto powiedzie jak krowie na rowie 🙂
chyba juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szykuę zestaw butelkowy na dziewicze karmienie ☺️
dziewczyny myślicie, ze podgrzewacz jest wygodną rzeczą i warto zakupić???
czy olac i bujać sie z termometrami i wyczuciem?
chyba Agatta pisałaś,z e w nocy jest wręcz niezastąpiony.??
jaki polecacie bo z opinii Agatty TT średni jest ??
oczywiście inetersuje mnie zajebista jakość i super niska cena 😁 😁
nie pamiętam, która z was pisała o zapachu butelek TT. ja wygotowałam pierwszy raz przez 10 minut i smród przestał istnieć.
właśnie walnęłam sie tak w cyca, ze chyba serwatkę mam w środku 🤢
aaa i Agatta - bo ty ta BioGaje dajesz. kroplisz do butelki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...