Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej mamusie u nas walka nad walkami Arunia szuka ząbków i chyba za kilka dni coś tam znajdzie 😁 😁 płacz i ślinienie na maksa
mamusie chłopców odsprzedam garniturek z chrztu jakby któraś chciała
jestem posrana bo 12 konsultacje u neurochirurga i ewentualnie termin operacji Piotrka ale zakładam że będzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniadad będzie dobrze na pewno !!! kciuki cały czas zaciśnięte i czekamy na wieści 🙂

Co do odparzeń u nas zawsze pomaga Bepanthen, więc z czystym sumieniem polecam.

Co do tatusiów... Oliwka za 3 dni skończy 4 msce a Mariusz przebierał ją raptem 3 razy w tym 1 raz z własnej nieprzymuszonej woli...
A jak ma wolne to woli grzebać przy autach zamiast isć z nami na spacer czy zająć się małą... :/ ja bynajmniej mam takie wrażenie...
A muszę się wyżalić- wczoraj pojechaliśmy na zakupy do biedrony. Mariusz był padniety, bo ma na rano wstaje o 3.30, jedzie do roboty 2 h (pracuje w Czechach) i spał w nocy tylko 3 godz. Był zmęczony, ok, rozumiem. Ja poszłam zrobić zakupy z jego bratem, a Oliwka miała zostać z nim w aucie. Jak wyszliśmy to on siedział z nią na rękach w aucie- szyby pozamykane, duszno, dziecko się drze purpurowe na buźce od płaczu, muzyka prawie na full, a dlaczego?? Bo mała zaczęła płakać i ludzie się głupio na niego patrzyli, więc pozamykał okna i puscił muzykę, żeby nie było słychać, że płacze... A wystarczyło wyjść z nią z auta, żeby odetchnęła świeżym powietrzem i zainteresowała się tym, co jest naokoło i byłby spokój... Twierdził, że z nią nie wysiadł, bo było mu zimno 😮 (miał 2 koszulki z tyłu na siedzeniu), więc mu powiedziałam, że po raz ostatni z nim pojechałam, następonym razem sam będzie robił zakupy, a z dzieckiem pewnie wstydził się pokazać- a to nic nowego, że małe dziecko czasem zapłacze przecież i "ludzi" to on powinien mieć gdzieś, ale skoro przedkłada obcych nad własne dziecko to nie mamy o czym gadać- nie zostawię mu dziecka choćby nie wiem co i zobaczymy, czy mu z tym będzie dobrze. Wściekła jestem na niego jak nie wiem co i przerażona jego zachowaniem 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wypełniłyścuie dziewczyny w necie kiedyś kiedyś jeszcze ankietę na "Poradnik żywienia małego dziecka"?? Ja to wypełniałam chyba jeszcze w połowie ciąży i dzisiaj mi przyszło- super książeczka, zupka marchewkowo-ryżowa (zapodałam ją od razu Olisi- ochyda moim zdaniem, ale jej smakowało bardziej niż jabłuszko czy serek:blink 🙂, herbatka z Hippa jabłkowo-melisowa (ta co ostatnio z Hippową paczką przyszła), mleko następne i list, którego nie czytałam, bo mi się nie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra klasnęłam Ci,b o tak "głupio" miaaś 199 🙂

Ilonka jak czytałam o Jacku, że się rozłożyła na całym łóżku- to jakby o moim Mariuszu- książę zmęczony po pracy (w weekend też jest zmęczony nie wiem tylko po czym) musi odespać- rozłoży się na całym łóżku a dla mnie już miejsca nie ma 😞 Jemu zrobię jedzenie, a sama nie mam kiedy zjeść, bo często gęsto Oliśka właśnie wtedy domaga się mojej uwagi, ale on się tym nie zainteresuje, "bo jest zmęczony" 😠 😠 😠 A ja nie jestem zmęczona tym, że od porodu nie przespałam nocy bez pobudki (nie nazekam, bo Olisia ładnie śpi, ale co noc o 5-tej muszę wstać dać jej cyca, a to już dyskwalifikuje noc jako przespaną w całości), sprzątam mieszkanie pół dnia, robie jedzenie, zajmuję się dzieckiem, bo księciowi trudno, latam do sklepu, z psem (on chciał psa, a teraz jak dziecko- najm,niej się nim zajmuje) itd. nie no ja nie mam prawa być zmęczona, bo przecież czym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja chyba nie mam na co narzekać. PRzewija przebiera. Co prawda musze o tym przypominac ale maszeruje bez zadnego ale.
Nawet jak bylismy na wakacjach to go o 7 budzialam zebu przwijał Hanke to wstawał i robił a ja spałam 🙂 W końcu byłam na wakacjach.

Ale troche musialam mu na tłumaczyc ze jak wraca z pracy i mowie mu ze ma sie zajmowac Hanka nie oznacza ze wkłada nja w fotelik i siada przed kompem .Teraz grzeczie bierze kocyk zabawki sie bawia. Troche na wakacjach podpatrzyl rozne zabawy jakie robie z Hanka , jakeie spiewam jej piosenki, mowie wierszyki i jak ja gimnastykuje. Wiec widze ze tez zacxzynaja miec swoje zabawy 🙂


Ale Brzydki za uszami też swoje ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia ja nie mam takich krzeseł niestety 😞 Specjalnie nie wynosiłam bujaczka z kuchni, bo liczyłam, że wstanie po 30 minutach maks, a tu taka niespodzianka. Niech sobie śpiocha, widocznie potrzebuje snu 🙂
Mi brakuje tego, żeby Piotrek więcej z małą gadał i bawił się, żeby mieli takie swoje wspólne wygłupy. Nie mogę powiedzieć, zmienia pieluchy, kąpie, ubiera po kąpieli, ponosi jak się wybudzi, ale te rzeczy są narzucone odgórnie, bo trzeba to zrobić. Ja chcę żeby było coś poza tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...