Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Babka coś zasnąć nie może, chłop mnie denerwuje i zmęczona piekielnie jestem 🤢
Nie dosyć, że się popłakałam w przychodni to później przez tatę. Gadałam z mamą o szczepieniach i ogólnie o wizycie. Po tej rozmowie ojciec zadzwonił i powiedział, że na Anielkę czekają w domu pieniądze na te lepsze szczepienia. Ja, że pieniądze na szczepienie dziecka mam, a on że to dla niego przyjemność, radość i prezent od dziadka 😁 Wiecie jak ja się cieszę, że on tak żyje tym moim dzieckiem, dla mnie to piekielnie ważne, że ma o kim myśleć, bo jak go w lipcu zeszłego roku ze szpitala odpierałam, to lekarz mi powiedział, że zostało mu kilka miesięcy życia 😞
Nie potrafiłam mu powiedzieć i serce mi pękało jak mi mówił, że teraz już będzie dobrze, że ma nadzieję, że to już ostatnia wizyta w szpitalu. A ja mu odpowiadałam, że na pewno i że jakieś kontrole tylko będą 😞 😞 😞 MASAKRA 😞 W listopadzie będzie druga wnuczka, to już zupełnie zgłupieje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ojej Morf wspolczuje chorego Taty 😞
wiem cos o tym ... z moim tez juz bardzo zle bylo ... wlasciwie caly czas jest ...
jakis czas temu mial operacje serca
grozila mu juz transplantacja 😞
wlasciwie to lekarze do dzisiaj czekaja na jego decyzje bo czym pozniejsie zdecyduje tym mniejsza szansa na przeszczep serca ... jak dla mnie bardzo ciezki temat wiec ucinam ...

jesli chodzi o wygibasy Maluchow to Lolka notorycznie przekreca mi sie z plecow na brzuszek
robi to non stop 🤪
az ciezko jej pieluche zalozyc bocaly czas kombinuje jakby sie tu przekrecic 🙂
oczywiscie mostki i inne atrakcje rowniez ...
silaczka jedna 🙂

Adas cudny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja myszka jako że wczesniak obawialam się że rozwija sie za wolno, a tu na dziś dzień siedzieć panna chce i drze koparkę jak się jej nie posadzi łapy pcha tak że ma odruch wymiotny i najlepiej jakby w papce miała zawsze butle staram się zwalczyć ale poddaje sie i nawet w wózku na spacerze jest na boku z piciem 🤢
Na macie wali obroty tak że pokoju jej mało i to w takim tempie że strach patrzec jak już jest na brzuchu to piszczy niemiłosiernie z radochy a potem ja sciągam zaplutą i mokrą jrdynie co do przebrania.
Czy wy tez macie tyle prania????przegięcie ja 2 pralki dziennie już dłuższy czas jadę. nic tylko szmaty prane i prasowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przeczytałam 10 stron i więcej nie dam rady.
Numer tel mam ten sam co w Polsce, NY ty na stałe do Szwecji czy tylko na wycieczkę? Ja do Ystad mam 30 minut 🙂
Aneczko ja bym Aronkowi spróbowała dać zwykłe mleczko albo ewentualnie NAN H.A - troche śmierdzi ale to nic w porównaniu do Bebilonu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
i powiem tak mam w domu mała terrorystkę, dzisiaj w nocy wyszło szydło z worka. Obudziła się to ja cyc, odpadła to ja do łóżeczka a ona w ryk to ja na ręce a ona spi, do łóżeczka -ryk, i tak chyba z 10 razy aż wkońcu się wkurwiłam i przeczekałam jej marudzenie i zasnęła w tym łóżeczku. Ogólnie wydaje mi się że czuje sie już lepiej tylko to marudzenie jej zostało bo widzi że duzo na tym zyskuje, zobaczymy jak to będzie, a jak będzie bin laden to super niania wkroczy do akcji 🙂
spamy przesłodkie i przecudne
współczuje chorych tatusiów
ja też mam stresa koło października Michał idzie na wymianę rozrusznika serca, niby tylko wymiana ale ja strasznie się boję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 🙂
Dzisiaj Babka zrobiła mi niespodziankę i obudziła się o 3:30 🙃 Przebrałam, dałam cycka i kimono 🙂 Mój mąż zaspał dzisiaj do pracy, miał na ósmą w wstał za 15 🤢
Agatta dla mnie choroba taty to też ciężki temat, jest po nowotworze złośliwym, po zawale ośmiogodzinnym, co zaowocowało spora martwica serca i teraz znowu rak, nie da się go zoperować bo są spore przerzuty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 u nas nocka w miare ok.. Mala obudzila sie o 1 ale zabralam do siebie przytulilam i spala do 6:30 i juz mialysmy pospane... takze oczka troche mi sie kleja 🙂 nie wiem co sie porobilo z tym moim dzeckiem od wczoraj jest jakas inna.. teraz ja dalam na mate bo juz nie mam sily ale ona chyba jest za bardzo spiaca zeby sie bawic ale zasnac oczywiscie tez nie moze...

tak piszecie ze Wasze dzieciaczki sie obracaja a moj leniuszek jak zwykle nic.. raz jej sie tylko udalo z plecow na brzuszek ale wiecej tego nie powtorzyla no ale mysle ze jeszcze sie nauczy 🙂

zdjecia macie naprawde odjechane az sie milo patrzy na takie radosne dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Morphi Mariusz też dzisiaj zaspał 🤢 Wstaje codziennie o 3.30(tzn. ja go budze bo on nie słyszy budzika). Obudziłam się o 3.27 i wyłączyłam budzik, myslę sobie, że obudzę go o 3.30 i zasnęłam, obudziłam się o 4.30. Mariusz szybko pojechał, a le 3 km od domu zerwał mu się pasek rozrządu w aucie 🥴 przyszedł na nogach z akumulatorem i pojechał drugim autem, ale była już 5.15, na 6 do pracy w czechach czyli 85 km od domu... 🤢 A pracuje tam dopiero 2 tygodnie... mam nadzieję, że nic mu z tego powodu nie zroobią, boję się i nie mogę sobie tegoi wybaczyć, bo zamiast go obudzić od razu to ja głupia wymyślam...

A teraz Was doczytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morf no to rzeczywiscie biedny ten Twoj Tata
no i w zwiazku z tym oczywiscie cala rodzina
bo niestety, ale najblizsi zawsze bardzo cierpia ...
trzymam kciuki za zdrowie Twojego Taty !

Sztunia Twoj Michal ma jakis rozrusznik ???
co sie stalo ???

u mnie Chlop okazuje sie wczoraj zasiedzial sie do 4
bo jakis film ogladal do nocy
no i oczywiscie caly czas spi
ja od 7 na nogach a on wegetuje
Dziad jeden

moj Szatan ( to nie uszy to rogi 😉 )

[URL=http://img251.imageshack.us/i/shdsh.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6198/shdsh.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też kocham nasze spamy- uwielbiam oglądać nasze bejbiki 😁

A moje dziecko powiedzialo wczoraj do mojej kuzynki "Niuuuuniii", no to już wiem, jak chce, żeby ją nazywać- mam w domu małą Niuni 😉 Oliśka przekręca się z plecków na boczek i robi mostki, dupcią do góry podskakuje 🙂 A właśnie- wczoraj u mojej kuzynki na rękach 2 razy usiadła- bo ona to już od jakiegoś miesiąca zaczyna podnosić głowę, także ja podobnie jak Iskierka, daję swojej miesiąc i będzie siedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...