Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Elkka właśnie jak takich historii słucham, to nabieram coraz więcej obaw żeby małą z kimkolwiek zostawić. Nikt jej tak dobrze nie dopilnuje jak ja sama, innym nie ufam ale wiem, że życie zweryfikuje moje postanowienia 😞
Agatta byłam ostatnio w mothercare i stąd ten halun 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No bo mój Mikel jako 17-latek mdlał no i mu wszepilu rozrucha, a teraz już mu się baterię kończą i trzeba to wymienić

BYłam u lekarza z Mjaką podobno ma jakiegoś rotawirusa, tylko że jest na piersi i tak łagodnie to przechodzi, za max. 2 dni ma całkowicie przejść. Czekam na moją mamusię bo ja już sama pierdolca dostaje 😞

spamiki cudowne nasze, co jeden to lepszy, a prosiak z rogami to mnie wogóle zabił 🙂 🤪
Majka jakis tydzień wali obroty z pleców na brzuch strasznie ją to jara i nawet jak w górach z nią spałam to jak tylko sie obudziła w nocy to uż ją na brzuchu widziałam, ale żeby na odwrót nie ma bata. Otworzył kruszon oczki i leży taka smutaskowa jest bardzo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Ksawery to dziś się uparł że da mi w kość
jak nie mam go na kolanach to ryk
wkładam do bujaka i też ryk
na matę - ryk
postanowiłam nie reagować, bo jest przewinięty i najedzony więc chce nie steroryzować
nie dam się! 😠

a ja mu kupiłam dzisiaj pampersy 4 - maxi od 7 do 18kg
po te trójki już małe były 🙃
a te pampersy sleep&play to w ogóle do dupy siusiu zamiast do pieluchy to na boki uciekało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatnio na przecenach w mothercare sie oblowilam-corkom jeansy to ze 30 eu na 5 eu pokupowalam a spodniczki to juz od3 byly
dla malych niemowlaczkow ogorm ubran-ale na przecenach sie oplaca-normalnie jak nie ma przecen wole isc do Penny z early days tanio.. 🙂 🙂
w adams czesto przeceny w Next 2 razy w roku porzadne-ale to sklep otwieraja o 5 rano i jest masakra-ja jezdze na spokojnie wtedy cos trafie albo nie nie jestem jakims maniakiem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba narazie zostane przy huggisach bo sa jakieś większe i wyższe od pampersów mimo że ten sam przedział wagowy. Choć zaczynam sie powoli zastanawiać nad 4 bo już powoli za krótkie się robią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo Poland to ogólnie do dupy jest, dziewczyny maja z free szczepienia z które my bulić musimy, ale qrwa namawiają do rodzenia dzieci. Czaicie jak by się szczepiło tylko kupnymi szczepionkami, to trzeba szykować się na wydatek 2000-2500 w pierwszych siedmiu miesiącach życia dziecka, a od 8-24 miesiąca 900-1300. Przegięcie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to naprawde jest nie fair,ze tu taniej a i w stosunkow do zarobkow duzo taniej.... serio
no,ale co zrobic...
czy ktoras z was jest z okolic Tychow??? kolo katowic...
tam czasem jezdza znajomi moi bo ja jestemn z Tychow szloby cos pokombinowac
zakladam na spacerek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatnio sobie sukienkę kupiłam bo nie miałam iść w czym na obronę pracy mgr
bo mi się figura w ciąży zmieniła
ale tak dla własnej przyjemności to nie pamiętam kiedy sobie kupiłam

a młodemu to non stop
ostatnio na ciuchlandzie rampersa białego kupiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...