Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
morf zgadza się wyszło słońce a wieczorem nietylko słońce widze ☺️
bestia po wielu głaskaniach wkładaniach smoczka wreszcie padła SAMA w łóżeczku 🤪 normalnie jak jest śpiący wkładam mu smoczka a ten wyciąga i płacze wiec znów daje a ten zn ów wyciaga i tak aż zaśnie 🤢
ej co do pieska to kawał psiura hmmmmm musze chyba takowego zakupic a iskierkowy fotel tez niczego sobie 🙂
a ilonka to wyjechała czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dałam jej marchew z ziemniakami i zjadła 3/4 🙂 no i w nagrode dałam cyca, ale zaraz znowu odciagam i walczymy znowu 🙂 wiem ze sama sie nie zagłodzi, ale jakos stresa łapłam bo pampers powinien byc dawno pełny a tu prawie swiezaczek

klapi ładnie z ciebie dojna krowa 🙂 ja w sumie nie próbowałam nigdy na maxa odciagac
ja niedługo ide na panienski i nie mam zamiaru dylac co chwila do domu na cycka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a poradźcie mi czy mogę tak robić:
ściągam mleko 40ml do butelki i zapodaje młodej, ale ona wychlipie ztego ok 10ml, no to reszte stawiam do podgrzewacza i utrzymuje w temp. do zapodania jej znowu za jakiś czas, no ale mleko trzymam w butelce max ok5h. czy podgrzewając te mleko parę razy nie zabijam tak witaminek i innych dobrodziejsttw?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak Michelle karmie-to rownoczesnie wtedy odciagam z drugiej piersi-lepiej sie tak sciaga mleko-wtedy odciagne z tej drugiej ok 180ml przekladam Michelel do drugiej jak poje z pierwszej a z tamtej dociagne jeszcze ok 60-tak bylo jak odciagalam systematycznie rano-po nocy
teraz podczas karmienia odciagne z 0bu po karmieniu razem jakies 180ml i mroze do specjalnych woreczkow
ale najlepiej sie odciaga kiedy dziecko ssie z drugiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...