Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pani doktor osłuchała, zmierzyła tempkę i stwierdziła, że to nic takiego, pewnie tylko uczulenie i jeśli ją nie swędzi to się nie martwić, bo zejdzie no i unikać orzeszków ☺️

co do zwykłej herbaty - nam wczoraj pani specjalistka od żywienia powiedziała, żeby nie podawać co najmniej do 9-10 roku! życia, bo bardzo wypłukuje żelazo 🤨 a słodzenia kazała unikać, jak ognia, bo taki maluch się przyzwyczaja raz dwa ☺️

Kasiak pięknie się z synkiem prezentujecie!

Emi
czasem życie żołnierza takie niefajne jest, my Cię wspierać będziemy! widziałaś się z Iskrą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurwa 🤨 🤨 🤨dzwonila szefopwa musze wrocic do pracy 15 wrzesnia-chciala zebym juz wrocila.... 😞a myslalam,ze posiedze z mala dluzej
najpierw mialam wrocic 1 wrzesnia w pazdzierbniku leciec do hiszpani-kazala pozniej zebym wrocila w pazdzierniku a caly wrzesien siedzxiala w domu-teraz zas zmienila zdanie a rodzina leci beze mnie
DÓŁ 😞 😞
hoojnia ciekawe ile razy jeszcze zmieni zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilko bardzo ci wspołczuje. Bardzo cięzko być samemu z dzieckiem no i wielka szkoda ze tatus nie może być codziennie i patrzeć jak rośnie...No ale takie życie. Trzynmaj sie cieplutko i pamitaj że masz nas!

Kasiak- Panna Hanna zainteresowana 🙂

Można już brzsokwnie dawać. Kurcze nic sie nie wyznaje. Myslalam ze z owocow tylko jagody i dzika róża 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem ze dam rade bo musze ale bedzie ciezko, bo dziecko coraz mniej spi w dzien i bardziej apsorbujace niz na poczatku bylo i meza tez nie bylo wtedy, a jeszcze teraz magister...
monia trzymamy kciuki i czekamy na wiesci
elkka jakie to zycie jest do dupki, nawet nie dadza sie dzieckiem nacieszyc a juz kaza do pracy wracac...
a z iskra sie nie spotkalam bo moglam tylko w poniedzialek a ania nie mogla zgadamy sie w szczecinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi wiem że Ci smutno i wcale sie nie dziwie ale masz NAS wiec zupelnie sama nie bedziesz 😘 a mężowi może uda się wygospodarowac jakiś dzień w tygodniu żeby choc przez chwilkę z Wami pobyc, moja koleżanka u której wczoraj bylam ma męża wojskowego i też ją opuszcza od października a bobo ma dopiero 6 tyg.
co do jedzonka to mały zajada jabłko, jabłko z marchewką, marchewkę z pietruszką - w/w robię sama z kupnych jadł jabłko z bananem, jabłko, jabłko i marchewkę, jabłko z brzoskwinią. w domciu mam jeszcze jarzynową, jabłka i owoce leśne. wydaje mi się że jak coś jest od 4 mca to można zapodawac tylko obserwowac czy nie uczula, młodemu popsuła się skóra BARDZO normalnie nie wiem czy od jedzenia czy od mleka koszmar 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilko bedzie dobrze-zobacz jak sie potem bedziecie kochac po rozlace ☺️ ☺️
sciskam
zupka HEINZ zjedzona z placzem-a fajna bo takie malusie puszeczki otwierane na niejadka jak moj bynajmniej na 2 razy i sie nie zmarnuje=jutro pewnie ebdzie lepiej 🙂 🙂
zakladka-zagladne jutro pewnie wiec milego dnia zycze laski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi sciskam Cie mocno !
pamietaj, ze masz nas

monia czekamy na wiesci !

Ania78 to dobrze, ze to nic powaznego z Matysia

elkka no wspolczuje tej roboty

kurcze, wyskoczylismy na chwile do lasu
i taki deszcz nas zlapal
ze nalalo mi sie nawet do gaci 🤪

a pozniej zdrzemnelam sie z Klusia
padlysmy jak zabite
LOli jeszcze drzemie
a ja oczywiscie - nalog
od razu na Brzuszek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja na serio nie mam dla meza" dzis nic,wiec to danie dupy byloby jakims rozwiazaniem...jak mieszkalam u mamy to tam zawsze cos bylo w lodowce,zawsze bylo z czego wyczarowac,a ja u siebie tak nie umiem!! kupuje tylko na "teraz"...a jak nie mam czasu to potem obiadu brak,a chlop jak dąb zjesc musi!! marna jeszcze gospocha ze mnie widocznie...a i tak duzo rzeczy sie u nas marnuje,psuje ehhhhh..jak to ogarnąć?!

a młoda dzis pierwszy raz dostala szpinak z ziemniaczkami, i chyba jej nie podszedł,bo teraz dając jej jabluszko, cale je zwrocila...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...