Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
diastema? - też ja miałam i to taką mega 😲 jestem po zabiegu, na który zaprowadziła mie mama tydzień po komunii 😁
teraz jestem jej wdzięczna bo mi nie ładnie z tym było
Morf - fryzura zajebista i uważam, ze tobie byłoby super bo pasuje ona do twojego typu urody 😆
Agatta, ja ściskam bardzo mocno kciuki za waszego dzisiejszego lekarza i zyczę zeby nic nie trzeba było robić i zeby samo zniknęło jak najszybciej 🙂
nie wiem co tam jeszcze pisałyscie bo tak szybko leciałam i ciągle mi sie ten pieprzony brzuszek wiesza 😠
u nas noc super, poranek też, nawet pepti było wypite o 10:00 i oczywiście nie musze pisać w jakiej ilości bo zrobiłam 150ml i zostało 60.
nie wiem, jak moje dziecko to robi ??? 🥴 🥴
kupa była niedawno - konsystencja ksiązkowa, smród też ksiązkowy.
bąki idą same i juz nawet obchodzi sie bez moich masażyków 😆
podejrzewam, ze jeszcze jakiś atak kolki się pewnie trafi czy zastój w jelitkach ale... jestem szczęsliwa gdy moje dziecko juz nie cierpi tak potwornie codziennie 🤪
jakby tych pozytywów było mało to maluszek zaczał ucinać sobie drzemki w ciągu dnia i zauważyłam, ze są one jakby regularne w czasie.
ech - tak to ja moge dzieci rodzić i chować 😁 😁
gdzie jest yskraaaaa???!!!
miała gdzieś jechać? nad morze czy mi sie zdawało?
przedwczoraj wprowadziłam do mojej diety ogóra zielonego i jest git.
dziś zapodałam jabłko surowe i ja już czuję efekt na wylocie więc zaraz idę królować na tronie 🤪
dalej niestety musz euważać na to co jem bo przygoda z cycem jeszcze trwa oczywiście i w nocy to jedyne źródło pokarmu Aronka.
zaraz jedziemy z babcią na wycieczkę do nowo otwartego w wawie tesco - moze co upolujemy dla bejbe bo nam sie bodziaki poskracały nawet te na 68 🥴
i znów jak zajrzałam do szafki to widze mnóstwo rzeczy (zajebistych) których już Aro nie założy bo wyrośnie nim sie ochłodzi.
a co do pogody to zajebiście, że dziś juz chłodniej tylko co za klimat u nas sie zrobił, ze jutro ponoć juz tylko 18 stopni - szok !!!
zakłądkaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aloha!
bylam dzis w robocie dac ten wniosek o dodatkowy urlop, ale kuźwa nie dowiedzialam sie gdzie trafie na stanowisko, bo wicedyrektorka byla w sekretariacie i jeszcze inne panie, a nie chcialam rozmawiac z nią przy nich, wiec żyje w niepewności, ale musze sie jeszcze raz udac do kadrowej i sie dowiedziec ile mam urlopu zaległego, bo dzis oczywiście jej nie było 😜

zaraz was doczytam, napisze tylko ze co do tej siateczki do karmienia, Igor dostal tydzien temu od kuzynki swej, na ale na probowanie jeszcze przyjdzie pora- bo do pol roku nic poza mlekiem i kaszka w 5 miesiacu nie dostanie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morf haha
anka no ja Ci napisze że odkąd małemu zapodaje mieszanke to też dzidziuś jest innym dzieckiem i niestety w moim przypadku karmienie piersią się potwierdziło że im więcej stresu tym matka i dziecko nieszczęśliwe, teraz jest super ja szczęśliwa bo coś normalnego zjem no i bobo nakarmione i zadowolone, właśnie drzemie sam w łóżeczku pomiziałam po główce pośpiewałam smoka zapodałam i odlocik 🙂
a ja sie fryzuje i upiększam na popołudniowe wyjście 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zjem obiad, odciagne mleko i jade z małżem na zakupy i do banku konto założyć oszczednościowe, żeby nam kasa z jego wypłaty szła na konto, bo chcemy auto kupić, więc trzeba zaczac zbierac, żeby mniejszy kredyt wziąć 😉

no ide se ciagnąć poki młody spi 😁

p.s. co do wczorajszego seksu- spragnieni bylismy siebie bo tydzien nic nie było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekować.

Dziewczyny słuchajcie Babcia babulinka jeszcze biedna nie pochowana a jej synowa (nie mama brzydkiego tylko ta druda) już zamowila sprzatasnie domu. Plus NIE podoba sie jej testament ! czaicie?"???
Bo ona ma dwóch synow a Brzydki nie marodzensta. no i 3 wnukowie dostali by po 1/3 spadku. Ale Babcia Babulinka przed śmiercia zmienila testament i uwzlednila Hanie. I to jej sie nie podoba!!!! Najlpsze jest to że synowie Babci Babulinki nic nie mowia bo szanuja wole. A ona sie rządzi.
Zeby chocaz przyjechala 1 babci zakupy zrobic...

Ah szkoda gadac.Glupia baba.
Sory ze tutaj ale musze upuscic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asienka ale fajne te siateczki-ja je widzialam u nas w Tesco i myslalam do czego to sluzy ☺️ ☺️ ☺️
teraz juz wiem to se kupie i kiedys wyprobuje ☺️
Klapi-tak to jest niestety ludzka podlosc nie zna granic 😞 😞
zakladam na robienie obiadu-michelle nie spi od 9 rano-teraz usnela ide ja polozyc do lozeczka-a bycmoze sie nie obudzi..OBY obiad niezrobiony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilismy z ryby ...
juz zaczynam sie zastanawiac czy ja normalna jestem
wpieprzam jak swinia a pozniej z tego obzarstwa mam ochote na pawia ☺️

klapi naj naj 🙂
zawsze to powtarzam - z rodzinom najlepiej na zdjeciu itp 🤢

do lekarza jedziemy na 18 ...
stresik jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kłapi 😘 ja nie wiedziałam że babcia zmarła ja myślałam że tylko z nią baredzi źle, przepraszam nie doczytałam, wszytskiego dobrego życze na imieniny no i spokoju w całym tym spadjowym zamęcie 🤢 u nas taka sama sytuacja babcia 86 lat tata mój koło niej chodzi pomaga a ma jeszcze 2 braci którzy nawet babci nie odwiedzą w weekend tylko raz w roku na świeta 🤢
zakładka obiadowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas to samo -
moj Tata zajmuje sie swoja chora matka
a jego brat ( drugi syn ) wpada do niej kase pozyczac
w dupie ma matke
za to jak zaczal sie temat przepisania mieszkania
to pol rodziny sie zglosilo
koszmar jakis

albo

moja Mama pomnik swojemu tacie na cmentarzu zrobila
zaplacila za niego majatek
sama jedna z wlasnej kasy
polowa rodziny chodzi teraz obrazona
bo a to pomnik im sie nie podoba
a to plyta
a to trzeba bylo inaczej to zrobic
chodza i marudza i pierdola
ale nikt sie nie dolozyl jak trzeba bylo plyte zmienic bo pekla itp itd
wstydu nie maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie i ludziska albo ludzie i taborety jak kto woli.
Ja zaraz młodego w ferrari pakuje i ruszamy wyrywać lachony i lachonów 😉
Leće wszystko przygotować póki mały śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta napisał(a):
Juleczka ja to dlugonosa jestem 😁 ( doczytalam )
i tez jakies operacje sobie w zyciu planowalam
nawet u 2 lekarzy chirurgow plastykow bylam
i nawet juz przeswietlenie zrobilam i wszystkie badania potrzebne do operacji 🙂
ech stare czasy 🙂

Aż pojawił się na horyzoncie książę, który pokochał Twoją "klamkę od zakrystii" 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...