Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja jeszcze na chwilkę,
anitko wszystkiego dobrego i trzymajcie się w tej cieżkeij chwili 😞
kasiak oby wszystko dobrze się skończyło
monia nie obwiniaj się, bo to najgorsza rzezc jakamozesz sobie zrobić, skąd mogłaś wiedzieć
no i Lolitka nasza hurrra, ja jako dziecko miałam naczyniaka na pleckach i szyi z tyłu, niestety że byłam pulpetem a to dziadostwo czymś mi robili że jedna rana była to teraz mam bliznę śrendicy 3cm, a na plecach widać coś jak się mega opalę

a ja dzisiaj zastosowałam metodę ilonki do usypiania, bo Maja ostatnimi czasy przed kapielą ledwo się trzyma ale już ppo kapieli i cycku dostaje sił witalnych 🙂 więc ja do łóżeczka, trochę zaczęła marudzić i popłakiwać no to ją wyjęłam utuliłam i znowu, słyszę stęki jakieś no to wchodze do pokoju ta już na brzuchu leży nogi w szczebelkach, to ją tylko odwróciłam i poszłam, i słyszę znowu jakieś mruczenie, a w tym czasie składałam ręczniki obiecałam sobie że jak złoże to dopiero do niej zajrze, no i zajrzałam a ten bidulek zasnęła pierwszy raz na brzuszku ale lałam z niej bo zasneła z rączkami po bokach rozłożonymi i zgiętymi w łokciach koło główki a główka nosem w podusi, obruciłam ją i wzięłam się za....
malowanie 🙂 kupiłam w Biedronce te obrazki do kolorowania farbkami, ale super mi wyszło 🙂 kupie jeszcze dwa i Majce w pokoju zawieszę, a jak będzie wisieć to się oczywiście pochwalę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ania to napewno od orzeszków, Ja zjadłam chipsika czekoladowego z mikro orzeszkami i wysypę miała ogromną
a ja zas się zastanawiam czy Maja mogła dostać wysypki od banana, jadłam banana i przyłożyłam jej do ust, oblizała go parę razy, wysypka przez 2 dni była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdoberek
za oknem pochmurno na balkonie budowlańcy mały śpiocha w łóżeczku jeszcze nie potrafi zupełnie sam zasnąc musze nachyli sie nad łóżeczkiem i pospiewac mu do uszka poglaskac po główce i spi.
wczoraj byłam na pępkowym z koleżankami z pracy - bobo 6 tyg waży 4 kg jest maluśi!!!! normlanie jak sie napatrzy na swoje dziecko to trudno uwiezyc ze niedawno tez taki byl 🤪 wypilam lampke szampana martini i swiat wirowal mi do gory nogami ☺️
monia przylaczam sie do dziewczyn nie obwiniaj sie kochana
agata super ze super i tez sie wzruszam jak widze schorowane bobasy co one swiatu winne a tak musza cierpiec 😞
maz wczoraj wstawil czajnik o 22 i zasnelismy obudzilam sie po 24 tzn smrod mnie obudzil jak weszlam do kuchni to bylo siwo i smierdzaco palnik rozgrzany do czerwonosci a czajnik spalnoy do czarnosci 🤢 cale szczescie z esie obudzilam bo jeszcze jakis pozar z tego by wynikl 🤢
mlody dostal butle po 21 i wstal o 6 a w nocy wstawalm tylko jak sie wirecil zeby dac mu troszki wody do popicia, super takie chowanie dziecka to rewelacja, nad ranem sie przestraszylam bo patrze na lozeczko a maly spiocha na brzuszku wiec szybko wstaje i bach mlodego na plecki wiecie wkrecilam sobie ze mi umrze ta niemowleca smiercia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morf moj synus jak zgubi skarpety to przewaznie jedna z nich jest molestowana przez dziasla wczoraj jak juz ja znalazlam to byla MOKRA 🤪
jemy śniadanie i mówie do męża że dziś na obiad tylko jedno danie a on ulubione danie blondynki a ja że co? na to mąż no ulubione danie blondynki : danie dupy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Misiek miał z nowu w nocy pobudke 😞 I niestety chyba mi się przestawił na wstawanie o 6. Psuje mi sie konkretnie. mam nadzieje że to chwilowy kryzys. Wczoraj dałam mu jabłko z gruszką Gerbera. Posmakowało 🙂 Ale dałam tylko pół słoiczka bo nie chciałam ryzykować. Ale pasibrzuszkowi nic nie jest. dzisiaj kończymy gruszke.
Doszłam do wniosku że już czas najwyższy skończyć z cycowaniem rano bo i tak niewiele mi zostało. Tylko jakos tak mi smutno pomimo że to tylko kilka chwil rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia no ja już wcale nie karmie, a pokarm osttani raz ściągałam 3 dni temu bo badzo biolały mnie piersi i czułam takie bulwy pod skórą, teraz jak nacisne to leci ale nie wyciskam żeby nie pobudzac lakatcji, ja już ten smutek i zal mam za sobą odkąd mały jest tylko na butli i jest szczęśliwy to już nie mysle o sobie bo to chyba agata albo sztunia pisały że to matka się uzależnia od cyckowania nie dziecko ciężko ale sobie jakoś poradziłam z rozłąką i tak jestem zdania że i tak dziecko MNIE kocha najbardziej i jestemsy ze soba zzyci jak nikt inny 🙂
co do męża to mam nadzieje że gdzieś mu się o uszy obił dowcip a nie że był na degustacji ☺️ 🤢 choc muszę przyznac że kocha się w blondynkach 🤢 😠
ja dzis robie małemu same jabłuszka, a mam chyba jeszcze słoiczek gerbera z jarzynowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiedyś iskra chwaliła sie swoim kombinezonem mi się to spodobało tylko że ja kupiłam sobie taki długi jest z żorżety planuje iśc w tym na poprawiny ale szukam jeszcze dodatków mąz mówi że wygładam jakbym pracowała w warsztatcie samochodowym 😜

a tak właśnie spiocha Adaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Ja chyba chce karmic z powodu wyrzutów sumienia wynikajacych z karmienia butelka. Maly i tak juz wyłapał co najlepsze wiec chyba moge rzucic ten nałóg 😜
Przy gerberze jarzynowym Misiek dostał histerii. Tak mu nie smakowało i rzeczywiscie po spróbowaniu przyznałam mu racje. Ale za to synek kolezanki zjadł ze smakiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas lustrzane odbicie Michałka hehe
Kombi fajne. Ja bym niestety nie mogła takowego włozyc bo mam udziec barani i odstający brzuch.
Zawsze Asia możesz zaproponować meżowi "przegląd" hihi 😜 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz po basenie 🙂
LOli dzisiaj caly czas chciala lizac wode 🤪
[URL=http://img840.imageshack.us/i/hhhhhs.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/6755/hhhhhs.jpg[/IMG][/URL]
a moja Mama mowi "nie pokazuj tych zdjec - Mala taka gruba tutaj wyszla"
a ja mam to w dupie i pokazuje o ! 🙂

jesli chodzi o kawal to ja tez sprzedaje go tutaj na lewo i prawo 😁 😁
zajebisty jest 😁

asienka Twoj sie kocha w blondynkach
a moj w brunetkach
jakby co zawsze mozemy sie chlopami wymienic 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...