Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny ale ja niedobra kobieta jestem jazgotałam na Piotrka rano a on leżał w łazience bo stracił przytomność jak weszłam to już się ocknął ale ból głowy masakra 😞 😞 😞 zadzwoniłam po pogotowie przyjechali szybko więc spakowałam rzeczy i do szpitala zostawili go na badaniach a ja mam wyrzuty sumienia jak cholera może on się rano już źle czuł a ja mu jazgotałam nad uchem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilismy
2 h w poczekalni - koszmar 🤢
ale okazuje sie, ze na 99% LOli wszystko zejdzie 🤪 🤪 🤪
to tzw plamy lososiowe
zanikaja do 3 lub 5 roku zycia
ale niewazne ile to bedzie trwalo -wazne , ze zejdzie 🤪
jestem bardzo szczesliwa 😆 😆 😆

naogladalam sie biednych, chorych Dzieci w poczekalni
LOli plamy to NIC w porownaniu z tym co dzis widzialam
biedne Dzieciaczki 😞

no nic - lece cos zjesc bo z tego stresu nic nie jadlam

dzieki jeszcze raz za kciukasy Babeczki !
kochane jestescie 😆 😆 😆 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pyzę mi wysypało... 😞 humor ma super, zero gorączki...nie wiem, o co chodzi 😮 cała w czerwonych plamkach...jutro idę z nią do lekarza. przypuszczam, że to moja wina, bo zjadłam wczoraj orzeszki, durna baba ze mnie 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

co do typu urody, to ja wam kiedyś zdjęcie bez Szopa pokaże 😜

Klapi zdrówka.

Monia nie Twoja wina.

Agata kciuki za LOlkę!

nie pamiętam, co jeszcze ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja jak zwykle na chwile doczytałam kilka stron i już mnie czas goni wiec odpuszczam, mam nadzieję że u was i bobików oki
Klapi wspólczuje babinki i wszystkiego naj przy okazji
Zazdroszcze powrotu do pracy w listopadzie - ja za parę dni II etaty.....zajebiście
moniadad - wrożką kochanie nie jesteś więc odpuść sobie zarzuty
Wczoraj pisałam wam o focie na NK - chłopiec który się z Nadią urodził i dziś Ania odpisała mi że mały ur. 23.03 siedzi sam ....czasem się gibnie na buzie do przodu - już od jakiegoś czasu 😲i do tego je sam - tzn trzyma świadomie butelkę w łóżeczku i zasypia - no to grubo....dobrze że wierszy nie recytuje bo bym się rozwojem NaDii załamała.... 😜
spadam do dokumentów jak zwykle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja jak zwykle na chwile doczytałam kilka stron i już mnie czas goni wiec odpuszczam, mam nadzieję że u was i bobików oki
Klapi wspólczuje babinki i wszystkiego naj przy okazji
Zazdroszcze powrotu do pracy w listopadzie - ja za parę dni II etaty.....zajebiście
moniadad - wrożką kochanie nie jesteś więc odpuść sobie zarzuty
Wczoraj pisałam wam o focie na NK - chłopiec który się z Nadią urodził i dziś Ania odpisała mi że mały ur. 23.03 siedzi sam ....czasem się gibnie na buzie do przodu - już od jakiegoś czasu 😲i do tego je sam - tzn trzyma świadomie butelkę w łóżeczku i zasypia - no to grubo....dobrze że wierszy nie recytuje bo bym się rozwojem NaDii załamała.... 😜
spadam do dokumentów jak zwykle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha!
mlody spi od pol godziny mam nadzieje, ze pospi do polnocy, w piatek pojde na szczepienie to zapytam sie lekarki czy moge podac troche kaszki na noc zeby mi przesypial dobrych pare godzin, bo niestety odkad sie urodzil w nocy spi najdluzej 3-4 godziny, w dzien 40 minut chyba ze jest w wozki to nawet 1.5 sie zdarzy 😜

no zaleta jest to ze sie obudzi i na spiocha daje mu cycka, bo nawet oczu nie otworzy 😁

klapi wszystkiego naj, no i kondolencje z powodu babulinki, dobrze ze choc prawnuczke widziala!
agata dobrze ze z loli wszystko ok, moja siostra tez miala naczyniaka, a teraz nie ma zadnego sladu.

no ja do pracy tez wracam gdzies w listopadzie, tylko musze dorwac kadrowa, a ona teraz na urlopie jest, wiec jak wroci to sie dowiem, chyba ze bede zmuszona pojsc na L-4 jesli etatu nie bedzie w I semestrze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczere, szczere życzonka 🙂

Klapi- najlepszego !!! i współczuję sytuacji- u nie było podobnie z moją babcią- teraz jej 2 córki i mój brat sądzą się o dom, bo kasę chcą, a ja im wałek wycięłam, bo ja nie chcę się sądzić( część po mojej mamie jest na mnie i brata na pół) i nic bez mojej zgody zrobić nie mogą, a ja mam Oliwkę i wolę mieć kawałek chałupki i ziemi niż parę tyś, które zaraz się rozejsą nie wiadomo na co i nic Bobo z tego mieć nie będzie, a tak to zawsze jakieś zabezpieczenie 🙂 źli są na mnie ale mam to gdzieś 😎 Liśka najważniejsza 🙂

Ania świetnie jest czytać, że Aro w końcu korzysta z uroków życia 🙂 rozczuliły mnie jego wczorajsze zdjęcia przy cycu- najpiękniejszy widok, jaki może istnieć 🙂

Agatta- jak zwykle moc kwietniowych kciukasów zadziałała 🙂

Monia nie obwiniaj się !!! Czekamy na same dobre wiadomości- teraz już musi być lepiej !!!

Ania 78 maszeruj do lekarza, niech obada Matysię z góry na dół !!

Tak się martwiłam, a moje słońce od kilku dni zaciesza się jak nie wiem co i to w głos 😁 aż piszczy chwilami- uwielbia się wygłupiać 🙂

Mariusz zaczął więcej się nią zajmować i widziałam dzisiaj jaką radość sprawiło mu, że Olisia śmiała się w głos z jego wygłupów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane dziękuję za słowa otuchy i kciuki.
Babcia po operacji stan stabilny ale rokowania nie najlepsze 😞
Co do rodzinki to u nas sytuacja podobna jak u wiekszosci z was. Jak babcia zaczela chorowac to tylko moja mama jezdzila sie nia opiekowac i nikt z rodzenstwa nawet nie raczyl jej pomoc a do podzialu chalupki to wszyscy sie pchaja.
Ach co za ludzie.

A Filipo rośnie jak na drożdzach az czasami tesknie za czasami kiedy byl taki malutki.
Tak mi sie wydaje ze za szybko czas ucieka i nie chce mi sie wierzyc ze nasze maludy juz sa takie duze 🙂
Dzisiaj przeszlismy na spacerowke bo niestety w gondoli miejsca juz brakowalo.
A malemu spacerowka przypasila od razu 🙂
A z obiadkow pochlania wszystko co mu podsune bez wybrzydzania. Łobuziak kochany jest do jedzenia. A mi z tych wszystkich sloiczkow podpasowaly najbardziej Hippa. Nie wiem dlaczego ale lubie je i tylko to kupuje.

Klapi wszystkiego najlepszego i wyrazy wspolczucia z powodu babci.

Agatta swietne wiadomości ciesze sie bardzo ze to nic powazniejszego.d


A my wczoraj mielismy druga rocznice slubu ale wogole nie bylo nastroju do swietowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorową porą..
kurcze, alez bliskie mi są wasze problemy z serii "spadki, schedy itp itd. Przed kilkoma miesiacami poklocilismy sie ja i moja mama z jej bracmi wlasnie o ojcowizne...ich ojciec darowal mi mieszkanie przed smiercia,a oni zwlaszcza jeden z nich chcial je cichcem przejąć...wrrrr

Morph zajebista ta fryzurka, skusilabym sie na nią,ale przy moich lekko kreconych włosach pwnie nie byloby takiego efektu...w kazdym razie jutro mam fryzjera,ale poki co cos mniej ekstrawaganckiego zapodam...

i superrr,ze Aro taki odmieniony po tym pepti!! 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Dziewczyny za cieple slowa ! 😆

a my wlasnie wrocilismy z miasta ...
LOli zostala z Dziadkami na godzine
powiem Wam, ze zajebiscie jest zostawic chociaz na godzinke Malucha i wyrwac sie na miasto
polazilam z Mezem za raczke, poprzytulalismy sie, nazarlam sie znowu ☺️
super bylo !

Ania78 caluski dla Matyski
daj znac co u lekarza !

kasiak caly czas trzymam kciuki za Babcie !
i ( mimo wszystko ) wszystkiego naj ... naj ... z okazji rocznicy 🙂

Basik cos czuje, ze te nasze Chlopy za chwile oszaleja na punkcie tych naszych Dzieciaczkow 🙂 czym Dzieci starsze, czym wiekszy kontakt z Dzieckiem - tym bardziej Faceci sie angazuja 🙂

a co Wy tam ryczalyscie Dziewczyny ?
cos sie stalo czy hormony szaleja ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja córka dzis wypiła na noc 150ml mleka z dwiema lyzkami kaszki!! po raz pierwszy taka dawka mleka no i ta kaszka ją dopelni mysle...łudze sie ze przespi całą noc..jest szansa?? alez by sie tatko zdziwil,jak wroci o 7ej z pracy a młoda u siebie w lozeczku...

nie ma nikogo,to sie ulatniam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie dodzwoniłam się już dzisiaj do lekarza 😠 😠 😠 ale jutro rano nie odpuszczę!

a ja dopiero doczytałam, że moje kciuki trochę spóźnione za LOlka były ☺️ ale za to z całego serca! cieszę się, że wszystko będzie dobrze 🙂 a LOluś i tak jest najpiękniejszy na świecie, tak jak wszystkie nasze kwietniowe Bobasy 😘

Naj z okazji rocznicy 🙂 ja na drugą rocznicę wystrojona z małżem, na obcasikach, w sukienusi - wymiotowałam pod drzewkiem w parku, bo byłam w 9 tygodniu ciąży 🤪 😁 😁 mega romantik 😉

Kasiak kciuki za babcię cały czas 😘

i za wasze sprawy spadkowe, coby dobrze było!

czego ryczycie? 😜 a propos Pyza cieszyła się ostatnio jak kichałam, a kilka dni potem jak kaszlałam 😮 nasze dzieci to mają czarny humor normalnie 😁 😁

bobry na noc! spokojnej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...