Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Morf ja tez "r" nie wymawiam 🤪
to znaczy wymawiam, ale tak nie do konca 😉
mi zawsze z powodu nosa dokuczali ☺️
kompleksy mam do dzis
nie sa to juz jakies straszne kompleksy bo zaakceptowalam moj kiniol 😜
poza tym Maz mowi, ze jest piekny 😆
ale ja nie lubie go za bardzo 🙂
okropne to jest, ze jakies sytuacje z dziecinstwa maja czasami taki wplyw na dorosle zycie

Lolka tez mi sie przewala po lozeczku
i wszystkie mozliwe pozycje zalicza 🙂

Michas jaki slodziak z ta maskotka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kciukasy za Lolke dzis
Michas jak słodko śpi
Majka tez wreszcie spacyfikowała 🙂
ja tak bardzo meczona w szkole nie byłam, ale kiedys moja miłosc w liscie mi napisała ze nigdy ze mna chodzic nie bedzie bio mam rozpierdolony układ uzebienia, bardzo to przezyłam, ale aparat dopiero w wieku 20 lat załozyłam 🙂

jak ja dzis kocham mojego kruszona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurna to ja nie wiem po kim te nasze kwietniowe bobasy takie ładne bo matki to raczej z opisów niezbyt urodziwe : nosy, pieprzyki, aparaty pewnie jeszcze odstające uszy by sie znalazły 😉
Adas w nocy śpi jak sie nalezy ale jak lezy w lozeczku bez snu to wierci sie jak powsinoga 🤢 a parzewijak to juz standart ze nogami unosi. dzis robilam doswiadczenie bralam mlodego za raczki i podnosil sie ze mna do siedzenia a jak juz siedzial to jaką radochę miał 🙂 szkoda tylko ze sam z lezaca jeszcze glowy nie unosi ale i na to przyjdzie odpowiedni dla niego moment.
teściowa zabrała młodego na spacer a ja waruje i pilnuje panów od balkonu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moje kły proste ino ta diastema ala dawna Chylińska 🙃
Moje dziecko czasami główkę podniesie jak leży, na bujaczku do zabawek dosyć często i jak jest na rękach odchylona do też unosi, ale podnoszona za rączki stawia opór i się chichra 😮 Diagnoza pediatry, że dziecko widocznie się boi 🤢 🤢 🤢 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od wieków się przymierzam do takich hersów, weźcie poprawkę na to, że nie mam takiej figury i tej pięknej buźki, ale do mojego kształtu japy króciaki pasują 🙂
[URL=http://img204.imageshack.us/i/fryzura.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img204/985/fryzura.jpg[/IMG][/URL]
Wyniucham tylko przyzwoitego fryca i ciach ciach, zastanawiam się tylko czy farbować, bo wytrzymałam i po ścięciu będę miała tylko swój nijaki kolor ciemny blond, a raczej taki mysi- chu wie jak to nazwać 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agattka a co Ty masz z tym nosem Kirrke mnie widziala to moze powiedziec jaki ja mam
to dopiero zalamka jak mialam odlozone pieniadze na operacje to kupilismy auto i teraz tego zaluje
bo na bank nie uzbieram przy malej a mam nos tragiczny na maxa wielki krzywy i szkoda gadac 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morf zajebiaszcza fryzura 🙂ścinaj i chwal sie prędko 😎
oj mi sie znów marzy podobna fryz tył może byc ale przód bym chciała dłuższy a z jednej strony tylko miec wystrzyżone. cos pomiędzy Twoją propozycją a obecną Natalią Kukulską 🙂
nudzi mi się 🤢 nie ma dziecka nie ma męża a trzeba siedziec i nadzór budowalny sprawowac 🤢 może se pocwicze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha kiedyś ilonka pisała o takim gryzaku siateczce co się tam wkłada owocki warzywa i bobas gryzie / ssie 🙂 wykonanie fajne kolorystyka też ale jeszcze nie testowałam 🙂 poczekam jeszcze troszki jak mały podrośnie choc juz mnie korci żeby włożyc tam jabłuszko minus to tylko taki że będzie wszytsko dookoła brudne mokre uślinione ale chyba najwyższy czas sie z tym oswajac bo na ta stronę to inaczej nie bedzie 🙂
http://allegro.pl/item1179289692_canpol_siateczka_gryzak_do_podawania_pokarmu.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...