Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja się melduję, ze zaglądam choć z doskoku.
monia, buuu. nawalimy sie wszystkie razem z toba 🙂
LOli od dzis jest hakierką 😁
Aro wczoraj na wieczór zmeczył 140 ml a dzis 110, ale rano totalnie mnie olał, jak zapodałam butle 😞
terazkima od godziny wykąpany i pachnacy.
dziś sie bawiliśmy i pokazywałam mu, jak na brzuszek sie przewrócić. pomagałam mu kilka razy i załapał 🙂 a jak mu się spodobało.
potem tylko mówiłam: no daj rączkę
a on tak wyciagał zebym go lekko pociagnęła i mu pomogła. słodziak mój kochany choć mnie wkurza od wczoraj na maxa bo rozdarty jest jak stara poszwa 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o to brawo 😁
jak ja wam wspolczuje tych przebojów z butelką, jak dobrze, że ja studia miałam wiec młody musiał chcąc nie chcąc butelką byc karmiony,
smoczka ssie okazjonalnie, np w aucie jak zaplacze to daje mu smoka i spi, a tak malo kiedy, ale nie przyzwyczajam, bo pozniej trudno odzwyczaic, (mojej kolezanki córka 3 lata i teraz dopiero zrezygnowala- a zęby jedynki- tragedia!

młody dzis wszamał do konca słoiczek z marchewką z jabłkiem, a miał go ponad 3/4 😁
dzis przyszly paczki z bebilonu i bebiko- napewno mleka nie bede podawac bo bebilonem rzygał a bebiko w ogole nie chcial 😜, za to kaszka, zupka z ryzem i mus, chetnie zje kiedyś, nie wiem co z herbatką, jeszcze pomysle, no i śliniaczek super, ale liczyłam na łyżeczke bo z doświadczenia wiem , ze sie często łamia i chciałam robić zapasy 😁

klapoucha wysłam ci zaproszenie na fc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ano pełnia 🤪
Gdyby nie ta prolaktyna... 😉 😉 😉 😉

Kapi - no i supcio 🤪 🤪 🤪

Ja dzisiaj nie eksperymentuje z mieszankami i dałam na noc własne cycki
Liczę na spokojniejszy sen niż poprzedniej nocy 🤔

Irysek - ja też się niestety przekonałam że kobieta w ciąży jest niemile widziana a teraz pewnie przekonam się, że z małym dzieckiem tym bardziej 😞 Czuję że więcej się nawkurzam niż zyskam tym powrotem do pracy.
Podobnie jak ty jestem nauczycielem 😆

Mykam w kimkę

Dobranoc
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas smoczek też tylko dla ozdoby i w sumie nie uzywany 🙂
zastępstwa w postaci ramion czy innych kończyn lub ich końcówek też raczej brak.
szkoda w sumie bo chciałam żeby zassał smoka - moze czasem by nie piłował tak tej koparki 😉 😁
teraz załuję, ze nie dyda smoka, a później pewnie bedę wdzięczna losowi, ze nie załapał tematu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o JoZo to jestes w temacie!
a jeszcze odniosłam wrazenie ze to moja wina ze Igor urodził sie w kwietniu i akurat pora mojego powrotu przypada na listopad a nie na wrzesien, ja bym chetnie z tego zaległego urlopu zrezygnowala, ale musze go wykorzystac 😜

nastepne dziecko będę planować na styczen zeby w wrzesniu byc zwarta i gotowa na prace, 😜

grrr ide sie umyc i spac, bo dzis cale łożko dla mnie, mąż w pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde nie straszcie powrotem do prac, bo ja jutro do szefuńcia ide zobaczymy co rada mędrców wymysliła i do jakiej marki trafię, strach się bać, moje stanowisko zlikwidowane wiec... jedyny plusik taki że kierowi urodziła sie Emilka 5 sierpnia i jest mega zmęczony jak do niego dzwoniłam 🙂

gratki dla Hanki butlowej zzdraszczam, no i dla Aronowych przewrotów 🙂
dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Kirrke pospałaś że hooooo....ale jaki synuś cudny.
Dawajta spam bo oczy cieszy i dzień się lepszy wydaje.
U nas nad moriem piździ - juz chyba koniec lata -przeprosiłam sie z tego powodu z gondolą bo moja myszka nie umie oddychać jak taki wiatr z impetem leci jej na buźkę łapie powietrze jak karp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Arturkowa pielucha podpasuje pewnie Klapi 😁
Ja niewyspana na własne życzenie, dziecko poległo pięknie o 20, ja się zebrałam ok północy i zastanawiałam się czy karmić dziecko czy nie i oczywiście stwierdziłam, że będzie głodna. No to ciach ją z łóżeczka na swoje wyro, cyc na śpiocha, koniec karmienia, a mała nadal śpi. Ja dumna z siebie, że dobrze zrobiłam, a Babka nie wiadomo łąj otworzyła oczy i gada. Prawie 2h walki przyniosły efekt 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaszka jabłkowa wciągnięta, ale jaka ona już jest mądra 🙂
kładę ja do leżaczka, zakładam sliniaczek a ta już dziubekk otwiera
a po ałym jedzeniu idziemy myć buzię i to chyba jej sięajbardiej podoba jak poluje na kropelki wody żeby tylko coś zasać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...