Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

klapi gratulacje 😎
i ponawiam pytanie o basen !!!
masz juz jakis wybrany ?
bo ja jeszcze zielona jestem w temacie basenow warszawskich

LOli nie chce mleka z rana
pociumka, pociumka i polowe zostawi

wstyd sie przyznac, ale u mnie jeszcze jeden worek do rozpakowania czeka
z moimi ciuchami
nie chce mi sie
bogusia zapraszam ☺️

a tak wogole to jesli macie jakies sposoby na wszechobecny kurz
to chetnie poslucham rad ...
caly czas przecieram
i caly czas JEST !!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie najgorzej martwi to, ze Mala trze oczy non stop
a ja budze sie z katarem
to na bank przez ten cholerny kurz
no bo przez co ?
moze sie musimy przestawic do nowych warunkow bo w Sopocie tego nie bylo
albo bede caly czas dymac na kolanach i ten kurz spod lozek wycierac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi grubo tam jest tych objawow ☺️
Bardzo częste: objawy ze strony piersi, ból głowy, reakcje w miejscu przyklejenia plastra, nudności. Częste: objawy przypominające grypę, bóle pleców, uraz, zmęczenie, alergia, zawroty głowy, migrena, bóle brzucha, wymioty, biegunka, zapalenie żołądka i jelit, wzdęcia, niestrawność, zwiększenie masy ciała, bóle mięśni, gruczolakowłókniaki piersi, nieprawidłowy wynik badania cytoonkologicznego wymazu z szyjki macicy, labilność emocjonalna, depresja, bolesne miesiączkowanie, zapalenie pochwy, krwawienie międzymiesiączkowe, krwotok miesiączkowy, powiększenie piersi, zaburzenia cyklu miesiączkowego, zakażenie górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, świąd, trądzik, wysypka skórna, zakażenie dróg moczowych. Nieczęste: reakcje alergiczne, uderzenia gorąca, ból w klatce piersiowej, ból kończyny dolnej, ból, osłabienie, obrzęk, omdlenie, nadciśnienie tętnicze, kurcze kończyn dolnych, zawroty głowy, przeczulica, niedoczulica, drgawki, drżenie, zaparcia, zapalenie żołądka, żylaki odbytu, choroby zębów, zapalenie dziąseł, kołatanie serca, hipertriglicerydemia, hipercholesterolemia, zaburzenia ścięgien, bóle stawów, osłabienie mięśni, zmniejszenie libido, niepokój, zwiększenie łaknienia, bezsenność, jadłowstręt, bolesne spółkowanie, senność, niedokrwistość, choroby sromu, zmiany szyjki macicy, laktacja w okresie poza połogiem, skurcze macicy, zaburzenia jajnika, krwotok z dróg rodnych, krwawienie z odstawienia, zapalenie piersi, ropień, duszność, astma oskrzelowa, odbarwienia skóry, zaburzenia skóry, wyprysk, nasilone pocenie się, pokrzywka, wyłysienie, reakcje nadwrażliwości na światło, suchość skóry, kontaktowe zapalenie skóry, wykwity pęcherzowe, żylaki, zapalenie spojówek, zaburzenia widzenia, uogólnione powiększenie węzłów chłonnych. Rzadkie: cellulitis, powiększenie brzucha, nietolerancja alkoholu, płaczliwość, hipotensja, hipertonia, zaburzenia koordynacji ruchów, dystonia, porażenie połowiczne, nasilenie migreny, neuralgia, splątanie, zaburzenia gospodarki tłuszczowej, hiperprolaktynemia, wysypka na błonach śluzowych, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, suchość w ustach, nasilone wydzielanie śliny, zapalenie jelita grubego, zapalenie pęcherzyka żółciowego, zwiększenie aktywności aminotransferaz, kamica żółciowa, zaburzenia czynności wątroby, kseroftalmia, zmniejszenie masy ciała, otyłość, łagodne nowotwory piersi, rak szyjki macicy in situ, plamica, zator tętnicy płucnej, zakrzepica, zwiększenie libido, depersonalizacja, apatia, nasilenie depresji, paranoja, ból okolicy krocza, owrzodzenie narządów płciowych, zanik piersi, melanosis, nieprawidłowa pigmentacja, depigmentacja skóry, zimna i wilgotna skóra, ostuda, ból przy mikcji, uderzenia gorąca, zakrzepica żył głębokich, zator tętnicy płucnej, powierzchowne zakrzepowe zapalenie żył, zaburzenia żył, ból żył, zaburzenia dotyczące oczu.

Masakra co ja sobie wybralam 😞 ☺️ To moje lenistwo i zapominalstwo bo se myslalam nakleje i spokoj na tydzien to teraz mam a rozwazalam zastrzyk co Bogusia ale ona tez cos tam nie tak chyba ach i znowu tabzy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...